תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
ontour
7-27-13
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

24/10/2014
עדכון על הופעת Jorn Lande בישראל
חברת ההפקות פרוגסטייג' עדכנה כי סולן המטאל יורן לנד עדכן את תאריך הופעתו בישראל ל 29 לנובמבר, והיא תתקיים כמתונן במועדון הגאגרין בתל אביב.

באותו הערב, בשעה 20:00 יתקיים במועדון ערב המחווה ל Dio שתוכנן להתקיים שלושה ימים לפני כן, ובשעה 22:00 תחל הופעתו של Jorn. ע"פ החברה - כתוצאה ממעבר התאריך והמועדון יוזל מחיר הכניסה לערב המחווה של Dio עם סולן להקת Nightmare הצרפתית Joe Amore - למחיר של 69.9 בלבד.

אלו שרכשו כרטיסים ל Dio במחיר המלא מתבקשים לפנות למייל patrick@progstage-productions.com כדי לשדרג לכרטיס משולב עם יורן - או לקבל החזר על ההפרש.לרכישת כרטיסים להופעות

23/10/2014
ביצוע קלאסי חדש ל The Trooper
צמד נגני הצ'לו הקרואטים Luka Sulic ו Stjepan Hauser, הידועים כ 2 Cellos, שיחררו לאחרונה סרטון חדש ובו ביצוע שלהם ל The Trooper של Iron Maiden, אתו חיברו עם ה Overture הידוע ליצירה William Tell של Rossini.

השניים זוכים בשנה האחרונה להצלחה בין לאומית אדירה, בין השאר בעקבות הביצועים שלהם לקלאסיקות הארד רוק ומטאל דוגמת Thunderstuck של AC/DC שזכה כבר למליוני צפיות ביו טיוב.


לצפייה בגרסה ל Iron Maiden של השניים

23/10/2014
זאק ווילד נזכר בקליפ שלו עם Ozzy
בסדרה של ראיונות המתקיים לכבוד הוצאת ספר הזיכרונות החדש של Ozzy Osbourne, מספר Zakk Wylde על החוויות הזכורות לו מצילומי הקליפ לשיר Breakin' All The Rules, שנכלל ב No Rest For The Wicked, אלבומה הראשון של Zakk עם Ozzy.

במסגרת הסרטון מספר Zakk כיצד לאחר ששמו לב שמרבית הצופים בקהל בעת הביצוע של השיר בקליפ "נראו כמו אסירים", נשכרו מספר דוגמניות כדי לשפר את המראה של השורות הראשונות בקהל במהלך ההופעה, למרות שאלו "סתמו את האוזניים במהלך ההופעה כשהמצלמה לא הייתה עליהן."


לצפייה בסרטון

23/10/2014
מכירות האלבומים ממשיכות לצנוח
Chapter 5: The Gray Chapter, אלבומה החדש של להקת המטאל האמריקאית Slipknot צפוי למכור בין 100 אלף ל 110 אלף עותקים בארה"ב בשבוע הראשון ליציאתו, מה שאמור להוביל אותו למקום הראשון במצעד מכירות האלבומים האמריקאי, כך ע"פ הערכות בתעשיית המוזיקה בארה"ב.

מכירות האלבום, ששוחרר אתמול דרך חברת התקליטים Roadrunner , מעידות על הירדה המתמדת במכירות אלבומי מוזיקה, כשאלבומם הקודם – All Hope Is Gone שיצא ב 2008 הגיע למקום הראשון במצעד עם 238,382 עותקים שנמכרו בשבוע הראשון ליציאתו.

Rock Or Bust, אלבומה החדש של AC/DC, הצפוי לצאת בדצמבר, צפוי למכור מספר גבוה יותר של בין 250 אלף ל 350 אלף עותקים בשבוע, מה ששוב מהווה צניחה משמעותית לעומת המכירות של האלבום Black Ice ב 2008 שמכר מספר מדהים של 784,288 עותקים בארה"ב בשבוע הראשון ליציאתו.

23/10/2014
שיר חדש לשמיעה מ Allen Lande
Allen/Lande, פרויקט המטאל המשותף של הסולנים Jorn Lande ו Russell Allen מ Symphony X שיחרר שיר חדש בשם Down From The Mountain, הלקוח מאלבומם המשותף הרביעי – The Great Divide, ששוחרר אמש דרך חברת התקליטים Frontiers.

האלבום החדש הופק ונכתב ע"י Timo Tolkki, יוצא להקת Stratovarius שהחליף בהרכב את Magnus Karlsson שכתב והפיק את שלושת האלבומים הראשונים של הפרויקט.

טולקי גם מנגן על כל הכלים באלבום החדש, מלבד התופים שעליהם מנגן Jami Huovinen הפיני.


להאזנה לשיר החדש

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Slipknot - .5: The Gray Chapter

Overkill – White Devil Armory

At The Gates - At War With Reality

Stormy Atmosphere - Pent Letters

Devil You Know – The Beauty of Destruction

Heidra – Awaiting Dawn
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

סקירה וגלריה:
Stormy Atmosphere משיקים אלבום שני

ראיון:
משמידים בטעם של פעם Obliteration

סקירה וגלריה:
עושים כבוד למוות

סקירה וגלריה:
פסטיכסאח 2014

ראיון:
בנשקייה של Overkill

כתבה:
עושים כבוד למוות
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[25/10/2014]
Jorn בישראל!
[24/10] Matricide - Shiva Tour
[06/11] The Rise of Isrametal
[14/11] Reburn במחווה לאלבומים Stormbringer ו Burn
[22/11] פסטישרץ 666
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::