תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
yishai 03_10_14
7-27-13
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

23/04/2014
הלוגו של Lamb Of God בהצגת פסחא
בעיר Salem שבארה"ב נערכת מידי חג פסחא הצגה לכבוד חג הפסחא, השנה נראה כי מי שהיה אחראי לעיצוב ההזמנות להצגה החליט למצוא לוגו מתאים להצגה בגוגל, וכך מצא את עצמו הלוגו של להקת המטאל Lamb Of God על ההזמנות.

העמוד הרשמי של ההצגה פרסם הודעת התנצלות: "אנחנו מבינים שהיו כמה תגובות לא חיוביות על הגרפיקה של ההזמנות שלנו לאירוע שלא עברה סינון מוצלח. הגרפיקה היא לא של הלוגו הרשמי של ההצגה, אנחנו מתנצלים על הטעות ועל כל בילבול שאולי גרמה. עכשיו נחזור למטרתנו המקורית – להלל את שמו של ישו!"


לתמונה של ההזמנה בעמוד הפייסבוק של מטאליסט

23/04/2014
SepticFlesh ו Fleshgod לסיבוב הופעות
שתי להקת המאגדות בשמן את המילה Flesh הודיעו על סיבוב הופעות משותף, Septicflesh היוונית ו Fleshgod Apocalypse האיטלקית הודיעו כי יופיעו בצפון אמריקה בקיץ הקרוב תחת השם Conquerors Of The World, עם חימום של הלהקות Hour Of Penance ו Necronomicon.

Septicflesh העלו לאחרונה לשמיעה שיר חדש בשם Order Of Dracul, הלקוח מאלבומה החדש של הלהקה Titan, הצפוי לצאת ב 26 ליוני השנה.


להאזנה לשיר החדש

23/04/2014
אלבום חדש של Suicide Silence
להקת הדת'קור האמריקאית Suicide Silence הודיעה כי תשחרר את אלבומה החדש You Can't Stop Me ב 11 ליולי השנה דרך חברת התקליטים Metal Blade. האלבום, הראשון של הלהקה עם הסולן החדש Hernan "Eddie" Hermida, המחליף בהרכב את Mitch Lucker שנהרג ב 2012 בתאונת אופנוע.

גיטריסט הלהקה Mark Hevlmun מספר: "בקצרה אפשר לומר ש Mitch השאיר אחריו מילים שבהן נכלל גם שם האלבום החדש, זה גרם לי לצמרמורת, וידענו שיש לנו את שם האלבום ושיר הנושא שלו. זה מילא אותנו בהשראה לשבת ולכתוב וכך לחזק אתכם – תומכי הלהקה. זה האלבום הכי טוב שעשינו, איכפת לנו ממנו יותר מכל מה שעשינו לפני, זה אלבום שעליו נלחמנו, דיממנו ובכינו, תשיגו לכם עותק ותגבירו עד הסוף, לא יכולנו להיות יותר נרגשים לגביו. ותודה לכם שאתם תומכים ב Suicide Silence"

23/04/2014
אלבום משותף ל Lucassen ו Anneke
הגיטריסט והמלחין ההולנדי Arjen Lucassen, המוכר בעיקר כמוח מאחרי פרויקט הפרוג מטאל Aryeon, הודיע כי ישתף פעולה עם Anneke Van Giersbergen, סולנית להקת The Gathering לשעבר, בפרויקט חדש אותו מתאר Lucassen כ "אלבום קונספט כפול, מלא בשילוב של מוזיקה קלאסית ומטאל, ופולק אקוסטי".

The Theory Of Everything, אלבומה האחרון של Ayreon, הגיע למקום השלישי במצעד מכירות האלבומים בהולנד עם יציאתו ב 2013, ואילו Drive, אלבומה האחרון של Giersbergen שוחרר בספטמבר 2013 ע"י Inside Out, חברת התקליטים בה חתומה גם Ayreon.

23/04/2014
עצורים מלהקות הארד קור עקב ירי
אמש פורסמו תמונות של כמה מהחשודים בתקיפה האלימה שהתרחשה בפסטיבל ההארד קור Firefest 2014 בארה"ב, במהלכה 4 אנשים נפצעו ממהלומות ודקירות, ואף נורו יריות אשר מהן באורח נס לא נפגע איש.

מגזין המטאל Lambgoat היה הראשון לזהות כי שניים מהעצורים, שזוהו בתחילה רק כחברים בכנופיות בשם Swing On Sight Family ו Friends Stand United הם בין השאר גם חברים בהרכב ההארד קור Premonition Of War.

כנופיית ה Friends Stand United היא כנופיה אנטי-גזענית וותיקה, אשר מפנים את מרבית האלימות שלהם כנגד סוחרי סמים וגזענים בהופעות הארד-קור, הכנופיה היריבה Swing On Sight Family מתוארת ככנופיה אלימה יותר אך גם בעלת אופי אנטי-גזעני. לא ברורה הסיבה לאיבה בין שתי הכנופיות שהסתיימה במהומה בפסטיבל

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Morbus Chron - Sweven

Below – Across The Dark River

Spawn of Evil - Ecstatic Aggressive Behavior

Ferium- Reflections

Primal Fear – Delivering The Black

Killswitch engage – Disarm the descent
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

סקירה וגלריה:
חגיגת המטאל הגדולה Metalfest

כתבה:
שיתופי פעולה במטאל – חלק א'

סקירה וגלריה:
כשהפולק חזר לישראל Folkfest 2

כתבה:
השקט האפל – אלבומי החובה של Dark Tranquillity

כתבה:
Vikings Of The Caribbean

סקירת הופעה:
Hammercult בהשקת אלבום שני
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[08/05/2014]
Tel Aviv Deathfest 5
[26/04] Metal Overload 5
[01/05] Master בישראל
[02/05] Children of Bodom בישראל
[15/05] Ferium משיקים אלבום
[21/05] Manowar בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::