תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
hellfest
metalist
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

29/07/2015
שני המלכים על בימה אחת
במהלך הופעתו של King Diamond בפסטיבל המטאל Mayhem Festival בארה"ב עלה אמש Kerry King, גיטריסט להקת Slayer עלה להתארח בביצוע של כמה מהקלאסיקות הגדולות של Mercyful Fate.

King, שהצהיר בעבר כי הוא ו Jeff Hanneman היו מעריצים גדולים של הלהקה כש Slayer הקליטו את האלבום Hell Awaits ציין ש Slayer הושפעו רבות מ Mercyful Fate הדנית.

ב 1998 היו אלה Metallica שהקליטו מחדש כמה מהשירים הקלאסים של Fate באלבום Garage Inc, ביניהם Evil, Corpse Without A Soul ו Into The Coven בין השאר.


לביצוע המשותף לשיר Evil

27/07/2015
Paradise Lost להופעה אחת בישראל
חברת ההפקות רייבן מיוזיק הודיעה כי להקת המטאל הבריטית האגדית Paradise Lost תחזור לישראל להופעה אחת - שתתקיים ב 19 לנובמבר במועדון הבארבי בתל אביב.

ההופעה תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות לאלבומה החדש והמדובר The Plague Within, ותכלול מלבדו גם את מיטב הקלאסיקות של הלהקה.

מאה כרטיסים ראשונים להופעה ימכרו ב 219 כשלאחר שאלה יאזלו יעלה המחיר למחירו המלא.

פרדייז לוסט היא מהלהקות האהובות ביותר על הקהל הישראלי, הלהקה פותחת את החורף בבארבי בהופעה בישראל עם צאת אלבומה החדש ועטור השבחים The Plague Within.

הלהקה הבריטית שידועה בקשר ההדוק ורב השנים שלה עם ישראל הופיעה לראשונה ב 1993 במועדון הרוקסן וכמו כן בחיפה וירושלים, לאחר צאת אלבומי המופת Gothic ו Shades Of God, בשנת 1994 חזרה הלהקה שגדלה לממדי ענק שוב אל הרוקסן למופע סולד אאוט עם האלבום Icon שהביא אותה למכירות של מיליוני אלבומים בעולם, ב 1996 כשנה לאחר צאת Draconian Times עמוס הלהיטים חזרה הלהקה בשלישית לישראל להופעת סולד אאוט בהאנגר 11 ובשנים 2007 ו 2009 חזרה שוב לישראל להופעות אגדיות במועדון האומן 17 ומועדון הבארבי.

"פרדייז" כמו שהיא נקראת על ידי אלפי מעריציה בישראל מגיעה לכאן בקאמבק אדיר עם אלבום שנחשב על ידי רבים לאלבום השנה לשנת 2015 ומהווה חזרה לסגנון שאיפיין את הלהקה בשנות הזהב שלה ובאלבומים Shades Of God, Icon ו Gothic, גותיק דום מטאל יפייפה ומלא מלודיות כובשות כשבחזית שירתו של הסולן ניק הולמס שחזר לשיר "גראולינג" כמו בימיו הגדולים בניינטיז.


לרכישת כרטיסים להופעה

23/07/2015
פרוגסטייג מודיעים על Brutalfest Israel
חברת ההפקות פרוגסטייג' הודיעה כי באוקטובר הקרוב תערוך במועדון הלבונטין 7 את Brutalfest Israel, אירוע המבוסס על להקת דת' מטאל מבלגיה, גרמניה וישראל:

"לא מעט אנשים שאלו אותנו בשנה אחרונה מה עם ז'אנר הדת' מטאל שזכה למעט מאד ייצוג בתחום ההופעות. אתם שאלתם – אנחנו עונים:
אנחנו שמחים להודיע על קיומו של Brutalfest Israel, מיני-פסטיבל שבו יופיעו להקות מ 3 מדינות שיביאו מנה מלאה של דת' מטאל אלים לפנים.
המנה העיקרית היא Aborted הבלגית, שחוזרת לישראל אחרי שנים ארוכות של היעדרות. הלהקה תבצע פה שירים מכל אלבומיה – כולל מהאלבום האחרון והמצויין The Necrotic Manifesto שיצא ב 2014.
איתה תגיע גם להקת הדת' הטכני/ברוטלי הגרמנית המשובחת Cytotoxin, שזוהי הופעתה הראשונה בישראל לאחר הופעות רבות בכמה מפסטיבלי האקסטרים מטאל הגדולים בעולם.
הנציגות מישראל הן Prey For Nothing, Ferium ו Separation Anxiety המצוינות.
הערב יתקיים במועדון הלבונטין 7 בתל אביב, וימכרו לו 250 כרטיסים בלבד.
החל מהיום ולשבוע בלבד ימכרו הכרטיסים במחיר מוזל של 159 ₪ בלבד, כשלאחר מכן הם יעלו למחיר המלא של 179 עד שיאזלו."


לרכישת כרטיס

23/07/2015
Justin Lowe נמצא כשהוא מת
Justin Lowe, גיטריסט להקת המטאלקור After The Burial לשעבר, נמצא מת אמש לאחר שנעדר במשך מספר ימים. Lowe מתחת לגשר ה Arcola High Bridge, כשטרם נקבע סופית אם מדובר בנפילה מכוונת או בתאונה.

מוקדם יותר השנה עזב Lowe את הלהקה ופרסם הצהרה מוזרה בפייסבוק בה הוא האשים את חברת התקליטים של הלהקה, את מנהלה, את חבריה ואנשים נוספים ב "הרס המידע שהיה לו על המחשב, גניבה, וגרימת נזק פיזי".

חברי הלהקה הגיבו ומסרו: "זה מצב נוראי ועצוב עבורנו..חברינו היקר, שותפנו ללהקה ומחוץ לה נפל למצב נפשי שבור, מצב שלמרות כל המאמצים שלנו – לא הצלחנו להוציא אותו ממנו."

Lowe הקים את הלהקה ב 2004 ושיחרר עימה 4 אלבומים, כשהשניים האחרונים ב 2010 ו 2013 זוכים להצלחה מסחרית מכובדת.

20/07/2015
Marduk ו Tribulation להופעה בארץ
חברת ההפקות רייבן הודיעה כי להקת הבלאק מטאל השבדית האגדית Marduk תגיע להופעה אחת בת"א, כשלצידה להקת הדת' מטאל השבדית Tribulation. את החימום יספקו Arallu ו Spawn Of Evil הישראליות.

ההודעה הרשמית:

"הפלישה השבדית מגיעה לישראל.

ב 5/12/2015 במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב יגיעו לראשונה הלהקות Marduk ו Tribulation להופעה חד-פעמית. 100 הכרטיסים הראשונים בלבד ימכרו במחיר מוזל של 219 ₪, דרך אתר רייבן מטאל.
אגדת הבלאק מטאל Marduk הוקמה בשבדיה בסוף שנות השמונים ופרצה ב 1991 עם אלבום הבכורה Dark Endless, האלבום השני Those Of The Unlight (1993) נחשב עד היום לאחד מאלבומי הבלאק מטאל הטובים והאגדיים מאז ומעולם, Marduk תפסה מיד את חוד החנית של הבלאק מטאל בשבדיה ושחררה את האלבום Opus Nocturne שהיה כבד מקודמיו, ב 1996 תקעה הלהקה יתד כאייקון בסגנון עם האלבום Heaven Shall Burn שהיה קפיצת מדרגה מבחינת הפקה ולווה בהופעות בכל העולם, ב 1998 ההצלחה גדלה עוד יותר עם האלבום Nightwing שנחשב לתפארת בלאק מטאל ושנה לאחר מכן שחררה הלהקה אלבום ברוטלי במיוחד PanzerDivision Marduk, בשלב הזה היתה Marduk לצד Mayhem, Immortal, Satyricon ו Dimmu Borgir בשיא הצלחתה כחוד החנית, דבר שמעולם לא גרם לה להתפשר על המוזיקה ולנסות להגיע לקהל רחב יותר בניגוד לרוב אחיותיה לז`אנר שהתפתו.
לאורך השנים עסקה Marduk בעיקר בנושאים של הסטוריה עתיקה ומודרנית ובמלחמה בדת הנוצרית, אלבום שלם נכתב על דרקולה וטרנסילבניה, ושירים לא מעטים עסקו במלחמות העולם ובאירופה בין מלחמות העולם, גיטריסט ומקים הלהקה מורגן הקנסון הוא פריק של הסטוריה ומחזיק בביתו מאות ספרי הסטוריה ומורשת קרב, אין פלא שלא היתה כמעט מלחמה שלא כוסתה בצורה זו או אחרת בשירי הלהקה, לא סתם יצא הדימוי "הטנקים של Marduk"...

בראיון למגזין הישראלי "רוקפויינט" ב 2004, מעל לעשור לפני הופעה זו אמר מורגן "אני מעריץ את מורשת הקרב שלכם בישראל ואני מכיר את כל ההסטוריה של האזור, אתם צבא אמיץ, מעטים מול רבים, פיתחתם נשקים ותעשייה צבאית מדהימה, טנק המרכבה הוא אחד הכלים המרשימים ביותר בחילות היבשה והיותכם במזרח התיכון במיעוט ועדיין חזקים ומתקדמים צבאית זה מדהים בעיני, כל כך הרבה מלחמות עברתם ועדיין אתם כאן הכי חזקים באזור" באותו ראיון הביע משאלה להגיע לבקר בישראל ולנגן עם להקות ישראליות דבר שנראה אז רחוק.

ההרכב השוודי Tribulation נחשב כיום לשם החם ביותר במטאל השוודי עם האלבום החדש Children Of The Night וביקורות מצויינות מקיר לקיר בכל עיתונות המטאל העולמית, Tribulation מנגנים מטאל המשלב בתוכו אלמנטים רבים ומושפע בעיקר מלהקות כגון Dissection, Moonspell, Samael, Paradise Lost ועוד, יש שיקראו להם בלאק מטאל, יש שיקראו להם דום/דת` מטאל, זה לא משנה, מה שבאמת משנה זה כשהלהקה שחררה את הקליפ הראשון מהאלבום לשיר Strange Gateways Beckon כל קהילת המטאל נעמדה על הרגליים ומאז הדיבור עליהם לא מפסיק ורק מתגבר, Tribulation היא להקה שמגיעה לכאן בזמן אמת בשיא הפריצה העולמית שלה, ממש לפני שהם נהפכים ענקיים.

מגזין "מטאליסט" כתב על האלבום "אגדיל ואומר שהם מבחינתי אחד מהרכבי המטאל היחידים כיום שמצליחים להוציא תחתיהם אלבומים עם אפיות ששמורה להרכבי רוק קלאסיים כדוגמת Pink Floyd או Queen. אפילו אם לקח לי שמיעה או עשר עד שעיכלתי אותו, לא מעט ריפים מהאלבום הזה ממשיכים ולא מרפים מהראש שלי. אז תפסיקו לנסות להבין איזה ז'אנר הם מנגנים, תצאו באמצע הלילה מהבית למסע, שימו את האלבום הזה ותרכבו או תצעדו אל עבר החשכה עם חיוך(או פרצוף כועס, מטאל וזה) כי אם להתעלם ממה שמסביב, מדובר באחד הרגעים היותר יפים במטאל עד כה השנה" (דני אחירון, מטאליסט).

לרכישת כרטיסים להופעה

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

UFOMAMMUT - Ecate

Ancient Rites – Laguz

Matricide - When Random Turns to Fate

Marduk - Frontschwein

Harmony – Theatre Of Redemption

Subterranean Masquerade – The Great Bazaar
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

כתבה:
מטאל, אוכל, שתייה

סקירה וגלריה:
משיקים פרוג - סקירת הופעתן של Subterranean Masquerade ו Orpheus Blade

סקירה וגלריה:
Alcest חוזרים לתיאטרון תמונע

ראיון:
האגדות מכות שנית - ראיון עם Sami Yli-Sirnio, גיטריסט להקת Kreator

ראיון:
כשהבזאר מגיע לעיר - ראיון עם תומר פינק מ Subterranean Masquerade

סקירת הספר:
And Justice for Art
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[28/08/2015]
Kreator בישראל
[30/07] Salvation משיקים אלבום חדש
[30/07] ערב ת'ראש והקרנה של הסרט Kung Fury המהפכני
[15/08] Battle of the Babes
[29/08] Trendkill - המחווה לפנטרה
[01/09] Bumblefoot במופע משותף עם יוסי סאסי
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::