תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
megadeth
bh
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

30/07/2014
Pain Of Salvation חוזרים לפעולה
להקת הפרוג מטאל השבדית Pain Of Salvation אישרה כי היא חוזרת לפעילות מלאה, והודיעה על סיבוב הופעות דרום אמריקאי, זאת לאחר תקופה ארוכה של חוסר פעילות עקב בעיות בריאותיות של סולן הלהקה Daniel Gildenlow:

"לפני כמה חודשים שאלתי את עצמי אם אי פעם אעלה שוב על בימה. הייתי קרוב למוות בינואר, קרוב מידי, וכשיצאתי מבית החולים בקושי יכולתי לרדת במדרגות מבלי לשבת לכמה דקות. הבימה נראתה רחוקה מאד. הזכרתי כבר שאני טיפוס עקשן?
כנגד כל הסיכויים ולאחר שדפקנו הופעה ב Sweden Rock, Steel Day ו Be Prog Fest, אנחנו נרגשים להודיע שאנחנו חוזרים לעניינים. לראשונה אי פעם אנחנו גם עומדים לעשות בהופעה אחת את כל האלבום Remedy Lane ברצף, זאת במסגרת ההופעה שלנו ב ProgPower USA!"

בידיעה נוספת הקשורה ללהקה, פרסמה אמש חברת התקליטים Inside Out כי היא צפויה להוציא לראשונה במהדורת תקליט את האלבומים The Perfect Element Part I ו Remedy Lane , זאת בספטמבר השנה.

30/07/2014
החדש של Overkill שובר שיאים
White Devil Armory, אלבומה החדש של להקת ה Thrash האמריקאית הוותיקה Overkill, הפתיע את כל המעורבים בהוצאתו ומכר למעלה מ 8600 עותקים בשבוע הראשון ליציאתו בארה"ב, מה שהציבו במקום ה 31 במצעד ה Billboard האמריקאי.

זהו המיקום הגבוה ביותר אי פעם ללהקה הוותיקה ב 35 שנות פעילותה, מדובר במספר עותקים גבוה פי 2 מאלו של אלבומה הקודם – The Electric Age ו 2000 עותקים יותר מזה שקדם לו – Ironbound.

30/07/2014
וידיאו של Dickinson מטיס מטוס
להקת המטאל האגדית Iron Maiden העלתה סרטון בן 4 דקות המתעד את שחזור קרב המטוסים שביצע סולן הלהקה Bruce Dickinson לפני הופעת הלהקה בפסטיבל Sonisphere מוקדם יותר החודש.

Dickinson הוביל צוות של טייסים שהטיסו דגמים משוחזרים של מטוסי קרב ממלחמת העולם הראשונה במסגרת תצוגה אווירית מרשימה שנערכה במהלך הפסטיבל.

Dickinson, שהטיס דגם של מטוס Fokker DR 1 אמר לפני השחזור כי הוא "מתכוון להציג תופעת תעופה שאנשים לא ישכחו. התמרונים כולם יהיו מבוססים על תמרונים אוויריים אמיתיים מלפני 100 שנה."
לצפייה בסרטון

30/07/2014
Brent מ Mastodon עובד על פין
Brent Hinds, סולן וגיטריסט להקת Mastodon פרסם לאחרונה כי כדי להירגע בזמנו החופשי, הוא עובד בימים אלו על פסל ענק של..פין.
היצירה, אותה הוא מכנה Giant Pawnus, פורסמה בעמוד ה Instagram שלו, כשהוא מספר שזו יצירת העץ הראשונה שלו מזה שנה.

Once More Round The Sun, אלבומה השישי של הלהקה שיצא לאחרונה דרך חברת התקליטים Reprise, מכר למעלה מ 34 אלף עותקים בשבוע הראשון ליציאתו, והגיע למקום השישי במצעד מכירות האלבומים בארה"ב.


לתמונת הפין של Hinds

28/07/2014
עצומה להחזיר את Derek Riggs
מעריצים של להקת המטאל הבריטית Iron Maiden השיקו עצומה אינטרנטית הקוראת ללהקה להחזיר לתפקידו את צייר העטיפות המקורי של הלהקה – Derek Rigs, שצייר את כל עטיפות אלבומי הלהקה עד האלבום No Prayer For The Dying ב 1990.

Riggs בן ה 56 הוציא ספר מציוריו ב 2006, והוא ממשיך ליצור אמנות המבוססת על דמותו של Eddie לעמוד הפייסבוק הרשמי שלו ולאתר.


קישור לעצומה

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Agalloch - The Serpent & The Sphere

Triptykon - Melana Chasmata

Sabaton - Heroes

Arch Enemy - War Eternal

Aborted - The Necrotic Manifesto

Lost Society – Terror Hungry
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

ראיון:
שובם של לוחמי הרחוב Biohazard

סקירת הופעה:
Prowlers/Somnia Double Feature

ראיון:
סימפוניה של גאונות Megadeth

סקירה וגלריה
Matricide ו Shiver

כתבה:
אני מטאליסט – אז מה כדאי לי לאכול

ראיון:
הנשר עף שנית Falconer
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[09/08/2014]
Metal Overload 6
[02/08] BIOHAZARD בישראל
[14/08] Shredhead בהופעת פרידה!
[21/08] פסטיבל Summer Storm 4
[23/08] Behemoth בישראל
[27/08] Orphaned Land חוגגים עשור למבול
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::