תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
Dewin
Dillinger
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות נוספות ::

20/08/2017
צפו לעוד שירה נקיה מראנדי בלית
בראיון שנתן לאחרונה ג'ון קמפבל, בסיסט להקת Lamb Of God לעיתון Salt Lake Tribune הוא הדגיש כי בעתיד ניתן יהיה לצפות ליותר שריה נקיה ומלודית מסולן הלהקה Randy Blythe, זאת עקב התגובות של הלהקה לשיר הראשון ב EP האחרון של הלהקה – The Duke:

"הם ניגנו לי את זה ואמרו לי רק – זה ראנדי שר פה, והלב שלי נפל. שמעתי אותו שר באוטובוס לפני, סתם עושה שטויות, וזה לא היה טוב! אבל כמובן, זה היה סתם צחוקים, אז הלב שלי שקע, והייתי עצבני, ואז הגיע השיר ופשוט נפלתי מהכסא, הוא פשוט תפס את זה בול והשתמש במגוון קולי שלא שמעתי ממנו לפני זה."

כשנשאל לגבי הסיכוי עוד שירה נקייה הוא הגיב: "אי אפשר לדעת, אבל הייתי מדמיין שכן, כנראה שכן."

10/08/2017
Kreator להופעה אחת בישראל
להקת ה Thrash הגרמנית הוותיקה הודיעה כי היא חוזרת לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 9 לנובמבר במועדון הבארבי בתל אביב.

ההודעה הרשמית:

"אגדת הט`ראש מטאל מגרמניה שנחשבת לגדולה והמצליחה בלהקות הט`ראש באירופה חוזרת לישראל.

לישראל מגיעה קריאייטור עם סיבוב ההופעות של אלבומה האחרון – Gods Of Violence, האלבום המצליח ביותר שלה, אלבום שהגיע למקום הראשון במצעד הגרמני הכללי מעל כל אמני הפופ והמיין סטרים, אלבום ששיריו יוצאים כנגד הלאומנות בגרמניה, תוקפים את הטרור הפונדמנטליסטי ומשקפים מציאות עגומה של חברה אלימה וחסרת ערכים שרומסת את השונה.
KREATOR נוסדה בעיר איסן שבגרמניה ב 1984. היא נחשבת ללהקת המטאל האירופאית הגדולה ביותר כשמאחוריה 14 אלבומים ומכירות של מיליוני עותקים בכל העולם.
האלבום Extreme Aggression שיצא ב 1989 הביא את הלהקה לשיא יצירתי ונחשב עד היום לאלבום המופת של הלהקה.
האלבום "Coma Of Souls" משנת 1990 היה המשך ישיר. האלבום חידד עוד יותר את האמירה ו- KREATOR שיגרה חץ ממוקד כנגד הניאו נאציזם באירופה בשיר People Of The Lie שמשמש כשיר דגל מייצג והפך לשיר המצליח ביותר עד אז, האלבום הכיל עוד להיט ענק בשם Terror Zone. השירים האלו נוגנו ללא הפסקה בכל אירוע מטאל בעולם, גם בישראל במועדונים כמו "הרוקסן" והפינגווין.

קריאייטור הפכה ללהקת ענק ולמובילת ה Thrash Metal באירופה כשהיא מוציאה את הלהיט השלישי מהאלבום, שיר הנושא Coma Of Souls ומדברת על האדישות בחברה, קהל המטאל לא נשאר אדיש והאלבום מכר כמיליון עותקים.
ב-1992 נחתה הלהקה לראשונה בישראל לשתי הופעות, במועדונים "רוקסן" (ת"א) ו"העיר השנייה" (חיפה), את המופע הביא לישראל מפיק הניינטיז האגדי רובי פורל ומעל אלף מטאליסטים מכל הארץ פיצצו את הופעות הלהקה. לאחר המופע ירדה הלהקה למדבר יהודה וצילמה וידיאו קליפ לשיר הנושא מאלבומה הבא Renewal משנת 1992. ביקור הלהקה בישראל סוקר בהרחבה בכל כלי התקשורת בארץ ובעולם, הקליפ שודר פעמים רבות באם טי וי.

עם תחילת המילניום ב 2001 חזרה KREATOR לעשות את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב: טראש מטאל אגרסיבי ובועט, עם אמירה חברתית נוקבת ורלוונטית, האלבום Violent Revolution מ-2001 היה חזרה למקורות והביא את הלהקה לפופולריות עצומה אצל דור חדש וצעיר של מעריצים, באלבום בלט שיר הנושא שלווה בקליפ המטיף כנגד אכילת בשר (סולן ומנהיג הלהקה Mille Petrozza הוא טבעוני) ושירים כגון Replicas Of Life שדיבר על ההרס שגרמניה יצרה במלחמות העולם, מעל לכל בלט Second Awakening שיר שלווה בלחן מהטובים שיצרה הלהקה אי פעם, השיר מדבר על התעוררות לאחר אלפיים שנות גלות ורדיפה והקמת מדינת ישראל.

בעקבות אירועי הטרור האיסלמי בעולם בשנים הראשונות של שנות האלפיים יצרה קריאייטור את האלבום Enemy Of God ומתוכו בלטו מאד שיר הנושא, וכמו כן Suicide Terrorist ו Impossible Brutality, האלבום גיבש אמירה מוצקה כנגד פונדמנטליזם, האלבוםHordes Of Chaos שיצא ב 2009 כלל את השיר Warcurse עם אמירה קשה כנגד התנועות הלאומניות והניאו נאציות בגרמניה,Kreator לא היססו לבוא חשבון עם המסורת המדממת של מולדתם ולקרוא לשוויון בשירים כמו All Of The Same Blood.
ב 2012 המשיכה הלהקה את הקו המצליח עם האלבום Phantom Antichrist עמו חזרה להופיע בישראל במועדון הבארבי ב 2015 למופע מלא קהל ואינטנסיבי כמיטב המסורת.
אלבומה החדש Gods Of Violence הביא את קריאייטור לראשונה אי פעם למקום הראשון במצעד הגרמני הכללי, והיה האלבום הנמכר ביותר בגרמניה במשך מספר שבועות, מעל כל אמני הפופ והמיינסטרים, הישג חסר תקדים זה הביא את הלהקה עם האלבום החדש לשיא ההצלחה בכל הזמנים.
שני אלבומי הלהקה האחרונים Phantom Antichrist ו Gods Of Violence יצאו בישראל בהדפסה מקומית על ידי חברת רייבן מיוזיק, דבר לא שגרתי כלל לאלבום מטאל בשנת 2017, שרק ממחיש את הצלחת הלהקה בישראל."

150 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 225 ₪ בלבד, כאשר ניתן גם לרכוש חבילה משולבת של כרטיס מוזל ועותק של Gods Of Violence במחיר כולל של 265 ש"ח


לרכישת כרטיסים

10/08/2017
דינוזאור חדש על שם סולן Motorhead
מוזיאון הטבע והמדע הבריטי Natural History Museum, הודיע כי מדענים בריטים החליטו לתת את שמו של Lemmy Kilmister, סולן להקת Motorhead ז"ל – זן נכחד של תנין ענק מתקופת היורה.

היצור הקדמון זכה לשם Lemmysuchus obtusidens, והוא היה חי לפני כ 164 מיליון שנה במהלך אמצע תקופת היורה, הוא היה חלק מקבוצה של תנינים ימיים מהזן Telesaurs.

"הייתה לו גולגולת באורך מטר ואורכו הכללי היה 5.5 מטר, זה היה אחד הטורפים הגדולים שחיו במים באזורי חופי ים בתקופה ההיא" מספרת Michela Johnson מאוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד.

את השם הציעה Lorna Steel ממוזיאון הטבע והמדע: "למרות ש Lemmy נפטר ב 2015, היינו רוצים לחשוב שהוא היה מרים כוסית לכבוד ה Lemmysuchus, אחד היצורים הפחות נעימים שחיו בכדור הארץ בתקופה ההיא. כמעריצה של Lemmy מזה שנים רבות, ריגשה אותי ההזדמנות הזו לשמר את שמו לעד בדרך כזו"

10/08/2017
פסל של כריס קורנל יוצב בסיאטל
ע"פ פרסום ב Seattle Times, ויקי קורנל, אלמנתו של כריס- שכרה את הפסל Wayne Toth כדי שיצור פסל בדמות בעלה שיוצב בסיאטל – עיר הולדתו של הזמר והמקום בו הפך לאגדה מוזיקלית.

"יש כבר עיצוב והילדים אוהבים את זה" היא מספרת על Toth, שעיצב בין השאר את פסלו של ג'ואי ראמון מלהקת ה Ramones, המוצב בבית הקברות בלוס אנג'לס בו קבור גם קורנל.

"הוא בנה של העיר סיאטל, ואנחנו נביא אותו כך הביתה, אני מקווה, בערת אהבתכם ותמיכתכם".

קורנל נמצא תלוי בחדרו ב 18 למאי השנה, כשהוא בן 52 בלבד.

08/08/2017
Dream Theater חוזרת לישראל
להקת הפרוג מטאל האמריקאית Dream Theater אישרה היום רשמית כי היא חוזרת לישראל להופעה בפעם השלישית - כחלק מסיבוב ההופעות החוגג 25 שנה לצאת האלבום Images and Words.

ההודעה הרשמית:

"להקת הפרוגרסיב מטאל המצליחה ביותר בעולם – דרים תיאטר האמריקאית, אישרה כי היא חוזרת לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 12 לאוקטובר בביתן 2 החדש במרכז הירידים בת"א.

הופעתה של הלהקה תערך כחלק מסיבוב ההופעות החד-פעמי Images, Words and Beyond שימשך לאורך 2017 בלבד. סיבוב ההופעות חוגג 25 שנה לצאת אלבומה השני והמצליח ביותר - Images and Words, שיצא בשנת 1992 ופרץ את דרכה של הלהקה אל המיינסטרים והפך אותה לאחת מלהקות הרוק והמטאל המצליחות ביותר בעולם.

במסגרת המופע צפויה הלהקה לבצע את האלבום במלואו, לצד מבחר משיריה המוכרים ביותר מ 13 אלבומי האולפן שלה, כולל מזה האחרון – The Astonishing, שיצא ב 2016.

הלהקה הופיעה בישראל פעמיים – בפעם הראשונה ב 2009 מול קהל של למעלה מ 11 אלף איש, ובפעם השנייה ב 2011 במופע מצליח נוסף – וזו הופעתה השלישית כאן.

הלהקה, שמועדון המעריצים שלה בישראל הוא ממועדוני המעריצים המקומיים הגדולים והפעילים ביותר בארץ, מכילה מכמה מנגני הרוק הטובים ביותר בעולם – ביניהם הגיטריסט ג'ון פטרוצ'י – מי שניגן עם סטיב ואי וג'ו סטריאני בסדרת מופעי ה G3, הבסיסט ג'ון מיונג, הקלידן ג'ורדן רודס, בוגר בית הספר ג'וליארד ויהודי חם שאף ניגן עם Blackfield לצד סטיבן ווילסון ואביב גפן, והמתופף מייק מנג'יני – יוצא להקת Extreme וממתופפי הרוק הטובים בעולם.

במהלך השנים מכרה הלהקה כ 8 מיליון עותקים מאלבומיה, ו Images and Words נבחר פעמים רבות לאחד מאלבומי המטאל הגדולים בכל הזמנים לצד אלבומים של להקות כגון Metallica, Judas Priest, Iron Maiden ואחרות.

למופע ימכרו אלף כרטיסים ב Golden Ring ו 3000 כרטיסים רגילים נוספים.לרכישת כרטיסים להופעה

<< אחורה
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Jack The Envious - In Your Own Way

Cellar Darling - This Is the Sound.

Persefone – Aathma

Limbonic Art - Spectre Abysm

Hate - Tremendum

Zohamah – Manic Depression
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

ראיון:
Devin Townsend

כתבה:
My Friend Dahmer \ Derf Backderf - סקירת גראפיק נובל

סקירת הופעה:
התנינים הגדולים אוכלים את תל-אביב - Nile בישראל

סקירת הופעה: Magen - ו Hotbox בתמונע

כתבה:
הבל החן - על הלוק והשואו בקהילת המטאל

סקירת הופעה:
הסימפוניה מכה שנית – סקירת הופעת ההשקה של להקת Scarsdust
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[22/08/2017]
Mad:alarM בהופעת השקה
[24/08] Mad:Alarm בהופעת השקה צפונית
[26/08] Walkways בתמונע
[31/08] מחווה לSystem Of A Down
[06/09] Sonata Arctica בישראל
[14/09] Catharsis בישראל
[15/09] Roadkill Fest vol. 2
[18/09] Fast Forward Night
[23/09] Rosh Ha'Shanah - NIGHT at Gagarin
[26/09] Devin Towsend בישראל
[12/10] Dream Theater בישראל
[21/10] Mad:alarM בהופעה לרגל האלבום
[09/11] Kreator בישראל
[17/11] פסטישרץ 9
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::