תפריט ראשי
ראשי: ראיונות | כתבות | חדשות
סקירות: אלבומים | DVD | הופעות
סצינה: אירועים | תמונות | פורומים
שונות: עדכונים | סרטים | וידאו
אודות: המגזין | צוות האתר
פרסום: אירוע \ באנר | חדשות
Ozzy
Scorpions
Feed Us Go English Visit Our Facebook Page Visit Our MySpace Profile
:: חדשות ::

17/12/2017
דיקינסון נגד מועל יד בהופעות
בשבוע שעבר נזרק צופה בהופעה של להקת המטאל Death Preacher מחוץ לאולם לאחר שהצדיע במועל יד נאצי במהלך ההופעה, סולן להקת אירון מיידן ברוס דיקינסון התייחס לאחרונה לתקרית בראיון לרשת CBC News:

"זה שטויות, אין להצדעת מועל היד מקום בשום קהילה מוזיקלית שאני רוצה להשתייך אליה. אני חושב שאנשים צריכים קצת שיעורים בהיסטוריה, במקום שיעור בבורות, שנראה לי שהוא העונש לעיתים קרובות מידי. אנשים במדינה הזו, לרוחב ארה"ב, קנדה וגם בריטניה, אבות וסבים, נלחמו ומתו כדי לבנות עולם שבו דברים כאלה לא יקרו."

ג'ואי הוקין, שהפיק את הופעת הלהקה מספר: "הפקתי למעלה מ 80 הופעות באזור וונקובר, וזו הפעם הראשונה שמשהו כזה קרה בהופעה שהפקתי. אני לא רוצה שההופעות שלי יקושרו עם דברים כאלו.כל אחד זכאי לדעה משלו, ויש את עניין חופש הביטוי, אבל זו הופעה שלי ואני תוחם את זה ואומר "אין נאצים בהופעות שלי", סוף הסיפור."

[ פרסם תגובה חדשה ]
:: חדשות נוספות ::

13/12/2017
Warral Dane נפטר בגיל 56 בלבד
וורל דיין, סולן להקת Sanctuary ולשעבר סולן Nevermore נפטר אתמול בלילה, והוא בן 56 בלבד.

ע"פ פרסומים דיין, שעבד בברזיל על אלבום הסולו החדש שלו לצד הרכב מקומי, לקה בליבו בלילה ולא ניתן היה להחיותו.

Johnny Moraes, הגיטריסט מהרכב הסולו של דיין סיפר: "הוא היה בדירה שבה הוא שהה במהלך ההקלטות של האלבום כשזה קרה, עשיתי לו עיסוי לב וקראנו לשרותי החירום שהגיעו מהר, אבל כשהם הגיעו הוא כבר היה מת"
ע"פ Moraes דיין סבל במהלך השנים מבעיות בריאות שונות כתוצאה ממחלת הסכרת ממנה סבל וההתמכרות שלו לאלכוהול, וכי בריאותו הייתה רופפת לאחרונה.

ע"פ חברי הלהקה האלבום, אלבום הסולו השני של דיין, היה בשלבי הקלטת קטעי השירה שלו כשנפטר – וחברי ההרכב שוקלים להשלים האלבום עם זמרים אורחים כמחווה לדיין.

13/12/2017
חברי Decapitated שוחררו ממאסר
4 חברי להקת הדת' מטאל הפולנית Decapitated שוחררו ממעצר תחת תנאים מגבילים, בעוד הם מחכים למשפט על החטיפה ואונס כביכול שביצעו באישה באוטובוס ההופעות שלהם בארה"ב לפני שלושה חודשים.
הארבע נדרשו להישאר באזור מדינת וושינגטון ומסרו את דרכוניהם, אך לא נדרשו להפקיד שום ערבות.

הארבע נעצרו באשמה כי באוגוסט, לאחר הופעה של הלהקה, הם כלאו אישה שעלתה לשתות עימם בכוח באוטובוס ואנסו אותה. ע"פ הצהרת חברי הלהקה נמסר כי השוטר הראשון שגבה את העדות מהמתלוננת הצהיר כי "אין לי עילה סבירה לכך שהתבצע אונס".

11/12/2017
Therion להופעה אחת בישראל
להקת המטאל הסימפוני השבדית Therion הודיעה היום כי תחזור לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 10 לאפריל 2018 במועדון הבארבי בתל אביב.
את החימום תספק להקת Scardust המקומית.
100 הכרטיסים הראשונים להופעה בלבד ימכרו במחיר מוזל, כשלאחר מכן יעלה מחירם.

ההודעה המלאה:

"אגדת האופרה מטאל משוודיה, הלהקה שהמציאה את המטאל הסימפוני כבר ב 1993 עם האלבום Symphony Masses, קידמה אותו ב 1995 עם האלבום Lepaca Kliffoth אך שנת 1996 סימנה את ה"התפוצצות" האדירה עם האלבום Theli והלהיטים To Mega Therion ו Cult Of The Shadows שכבשו את קהילת המטאל בכל העולם, הלהקה שידעה לקחת את ההצלחה הענקית שזכתה לה עוד צעד קדימה ובאלבום Vovin ליצור את אלבום הסימפוניק מטאל קלאסי המושלם, החומר של Therion מוכר בזכות ההרמוניות המרהיבות, המהקלות ושלל הכלים הקלאסים שעוטפים את המוזיקה המלודית שלהם.להקת Therion סובבת סביב המנהיג והמלחין כריסטופר ג`ונסון שאחראי לכל החומר של ההרכב מיומו הראשון, Therion הייתה להקת המטאל הראשונה שהופיעה ביחד עם תזמורת שלמה בהופעה חיה. להקה זו קידמה, דחפה, הפיצה והפכה לפופולרי את סוגת המטאל הסימפוני.

אלבומם התשיעי Deggial שיצא ב 2000 המשיך את הקו של Vovin וזכה להצלחה אף גדולה מקודמו, הלהקה הופיעה דרך קבע באולמות גדולים בכל אירופה בליווי מקהלה שלמה וצוות נגנים קלאסים, האלבום העשירי Secret of the Runes היה מבוסס על המיתולוגיה הנורדית ויצא ב 2001, ב 2004 יצא האלבום ה 11 של ההרכב Lemuria שסימל חזרה לשירת "גראול" של כריסטופר ג`ונסון לראשונה מזה עשור, האלבום Sirius B יצא באותה שנה כאלבום המשך.ב 2007 הוציאה Therion אלבום כפול בשם Gothic Kabbalah שזכה להצלחה ענקית בעולם והחזיר את הלהקה למרכז העניינים, Therion מוכרת כאמא הרוחנית של סגנון הסימפוניק מטאל, למעשה כל מה שאתם מכירים מ Epica, Within Temptation, Nightwish, Kamelot וכיו"ב – כל ההרכבים האלו גדלו על הברכיים של Therion ושאבו מהם השראה רבה.

ב 2010 יצא "סיטרא אחרה" האלבום ה 14 של ההרכב וב 2012 יצא האלבום ה 15 שנקרא Les Fleurs du Mal והיה אלבום קאברים.

אלבומה החדש של הלהקה Beloved Antichrist – אופרת מטאל, יצא בינואר 2018."


לרכישת כרטיסים

10/12/2017
בון ג'ובי עקף את Judas Priest
ארגון ה Rock N' Roll Hall Of Fame פרסם לפני שעה קלה כי Judas Priest הפסידה, לצד אמנים נוספים, בהצבעה לאומן שיכנס השנה ל Rock n Roll Hall of Fame.

הלהקה הגיעה למקום החמישי במצעד הלהקות שהיו מועמדות לצד Bon Jovy שזכה במספר הרב ביותר של מצביעים להכנסתו להיכל.

רשימת המועמדים שהובילו את ההצבעות:

1. בון ג'ובי – עם 1.16 מיליון קולות
2. Moody Blues עם 947 אלף קולות
3. Dire Straits עם 613 אלף קולות
4. The Cars עם 552 אלף קולות
5. Judas Priest עם 538 אלף קולות.

בסבב האחרון נכנסו להיכל התהילה הלהקות Yes, Pearl Jam, Journey, ELO והאמנים Johan Baez ו Tupac Shakur.

06/12/2017
דיקינסון על השינוי בקהל המטאל
בראיון שנתן לאחרונה ברוס דיקינסון, סולן להקת Iron Maiden לעיתון The Irish Times הוא התייחס לתפיסה ארוכת השנים בבריטניה ומדינות נוספות הרואה בז'אנר המטאל כ "מוזיקה של מעמד הפועלים":

"אני לא בטוח לגבי זה, אני לא בטוח שניתן לייחס ז'אנר מוזיקלי מסוים למעמד חברתי מסוים, היית יכול לחשוב שפאנק הוא של מעמד הפועלים, אבל הוא דווקא היום יותר של קהל ממעמד גבוה יותר, וגם הרבה מאנשי הלהקות עצמם הם בעצמם אנשי מעמד ביניים או אפילו מעמד אצולה שהלכו לכיוון האנרכיסטי. אני בכלל לא בעד להתחיל מלחמת מעמדות בהקשר המוזיקלי, אני נגד זה לגמרי כי זה שטויות. אנשים הם אנשים, מאיפה אתה בא ומה הרקע החברתי שלי זה דבר מגוון, וכסף לא יכול להיות חלק מהמשוואה פה אלא אם כן אנשים ירצו שהוא יהיה"

:: שתפו ::
FaceBook MySpace Twitter Email This
:: חיפוש במגזין ::
 
:: סקירות אלבומים ::

Orphaned Land - Unsung Prophets and Dead Messiahs

Enslaved - E

Prong – Zero Days

Pyramaze - Contingent

Canine – The Uprising

Sons of Apollo - Psychotic Symphony
>> סקירות נוספות <<

:: עדכונים ::

סקירת הופעה:
שובה של החיה - סקירת הופעתה של להקת Prowlers - במחווה לאיירון מיידן

סקירת הופעה:
15 שנה במדבר - Desert חוגגת יום הולדת 15 בבסקולה

ראיון:
מחזירים את הכאב - ראיון עם Daniel Gildenlow, סולן להקת Pain Of Salvation

כתבה:
משמידים עוד שנה - סיכום שנת 2017 במגזין מטאליסט – חלק ב'

כתבה:
משמידים עוד שנה - סיכום שנת 2017 במגזין מטאליסט – חלק א'

סקירת הופעה:
סיבוב שלישי לגוויה - סקירת הופעתה של Carcass בישראל
>> עדכונים נוספים <<
:: אירועים ::
[17/01/2018]
Pain Of Salvation בישראל
[18/01] Adam's Way & Bare Dreams & Petrichor
[24/01] Satyricon בישראל
[25/01] מחווה לAD/DC
[26/01] Brainwash
[27/01] Ozen Core Night
[03/03] A Light In The Dark
[07/03] Eluveitie בישראל
[10/03] Cradle of Filth בישראל
[10/04] Therion בישראל
[13/04] Necrophobic בישראל
[13/10] Vitalism בישראל
[14/11] Annihilator בישראל
>> לפרסום בלוח אירועים <<
:: כל הזכויות שמורות © מגזין מטאליסט 2002-2014 ::                                                                                :: אתר זה מיוצג על-ידי אילון, אגרט ושות' עורכי דין ::