השנה הייתה 1985. רונלד רייגן, שחקן קולנוע לשעבר, הושבע לכהונה שניה כנשיא, הסרט "בחזרה לעתיד" יוצא לקולנוע והופך להיות שובר הקופות הגדול של השנה, והמשחק סופר מריו משוחרר על עולם של ילדים תמימים.

באותה שנה מוחו הקודח של סקוט איאן (המוכר גם בשמו היהודי בהרבה סקוט רוזנפלד) מחליט כי לא מספיק לו האלבום הטרי והמצליח Spreading The Disease שהוציא עם Anthrax, והוא רוצה להוציא אלבום הארד קור רצחני שמשלב את שתי האהבות הגדולות שלו – Thrash ו Punk, מה שמוביל אותו לגייס את מתופף הלהקה שלו Charlie Benate ואת שני המגוייסים הטריים בילי מילאנו, בסיסט להקת הפאנק The Psychos שהפעם צורף כסולן, והבסיסט Dan Lilker – הבסיסט המקורי של Anthrax שניגן וכתב עם איאן את אלבום הבכורה של הלהקה.

ולאוויר העולם יצאו ה Stormtroopers Of Death, שבת'כלס התחילו מציור שצייר איאן חובב הקומיקס של דמות בשם Sargent D, דמות של סמל צבאי שונא כל, גזען, מיזוגן, סוג של בנצי גופשטיין במדים רק עם שם שהוא לא מהחבובות.

אז מה יש באלבום הזה? 21 שירים באורך שבין 00:02 שניות, ועד 2:32, שילוב של הארד קור רצחני עם Thrash ואפילו Grindcore, טקסטים שנעים בין מצחיקים, לסתם פסיכים, כולל שירים שמוקדשים למזרח-התיכון (Fuck The Middle East), שיר המוטיבציה Kill Yourself (Why don't you Kill yourself Now) ו Speak English Or Die המוקדש לאזרחים טריים בארה"ב שטרם התאקלמו, הכול פשוט, מהיר, עצבני ומאופיין בשיא ההתחשבות והפוליטקלי קורקט האפשרית.

בוא נאמר את זה ככה, היום אלבום כזה לא היה יוצא. יש מצב ש Antifa, ארגוני זכויות נשים, ארגונים פרו-פלשתינים ואפילו ארגונים לאיכות הסביבה היו שורפים את החבורה הזאת בחיים בשם הסובלנות וההבנה.

בשבילי זה אלבום שהוא חתיכת נוסטלגיה, אבל גם ריאליסטית בהאזנה מחודשת בערך 30 שנה אחרי ששמעתי אותו לראשונה – זה פשוט פיסת גאונות טיפשית ביותר שנותן לך 20 דקות בערך של הנאה מטאלית צרופה.