ככל שמתקרבים לפסטיבל המטאל KOA – הלהקות המשתתפות ממשיכות לחשוף בפני מגזין מטאליסט את האלבומים שהפכנו אותן למי שהן, היום – הרכב הקור Revision The Dream וחבריו עם 10 האלבומים שעשו את הלהקה למה שהיא:

Asking Alexandria- Stand Up And Scream- – איתן

אלבום מטאלקור בועט וחזק שמחזיר את מרד הנעורים שלנו בתיכון להיות רלוונטי. הריפים, הברייקים, אפילו הקלינים המאוד מאוד גבוהים זורקים אותנו לאותה תקופה שסקיני ג'ינס וניטים היה באופנה. אלבום פשוט אגדי של אסקינג אלכסנדריה שהתווה לעוד הרבה להקות אחרות בז'אנר איך עושים את זה נכון.


Metallica- Black Album – איתן

האלבום הראשון שהכניס אותי (איתן) לעולם המטאל בגיל 7. לנסוע עם אבא ולשמוע את האלבום בריפיט ולהתענג על כל סולו של קירק ועל כל שנייה של דיסטורשן לגמרי נתנו לי את התחושה שאני ומטאל זה סיפור אהבה. ושוב תודה לאבא על החינוך המשובח.


Linkin Park- Hybrid Theory – איתן

מה אפשר להגיד על היצירת מופת הזאת? האלבום הראשון של מפלצת הנו מטאל פשוט ריסק אותי! כל המוזרות של היפ הופ עם מטאל וצרחות השתלב לי כל כך טוב באוזן, ואני חושב שהאלבום הזה גרם לי להחליט שאני רוצה להיות סולן.


Slipknot- All Hope Is Gone – סימון

אלבום מגוון כבד ומרגש שבהחלט גילה לי את העולם של המוזיקה הכבדה הזאת וגרם לי לרצות להתחיל לנגן בגיטרה.


Polyphia – Renaissance – ים

פוליפיה גם מלווים אותי מהתיכון. האלבום הזה לימד אותי איך אפשר להיות קליט ופופי ועדיין מתוחכם. לגמרי שינוי מסלול מחדש מבחינה מוזיקלית. הסולואים שלהם הם לא ה-show, כמו אצל רוב המוזיקאים מבוססי הגיטרות. הרבה מהעניין בהם מסתתר דווקא בגיטרות הליווי ולמרות זאת זה עדיין אחד האלבומים עם ההוקים (hooks) הכי חזקים ששמעתי בחיי


Chon – Newborn Sun – ים

האלבום הזה מלווה אותי עוד מתקופת התיכון, קטעי גיטרה ותופים שלא ברור מאיפה הגיעו למח של המוזיקאים הצעירים והגאונים האלה. ללא ספק גרמו לי להסתכל מחדש על איך מוזיקה אמורה להיות כתובה ואיך להשתמש בגיטרה בצורות שלא ראיתי מעולם לפני כן. צ'ון הראו לעולם איך מת' רוק יכול להיות גם מתוחכם מאוד וגם סופר קליט בו זמנית.


Dream Theater- Scenes From A Memory – אלון

מפלצת הפרוג דרים ת'יאטר באלבום סופר מרגש ורצחני שהכיר לי את הלהקה האהובה עליי היום, האיפים המתוחכמים והמרגשים של ג'ון פטרוצ'י פשוט קולעים בול כל פעם מחדש.


Memphis May Fire- The Hollow – אלון

אלבום הבכורה של הלהקה שהכירה אותי לז'אנר המטאלקור, אלבום יפיפה, רצחני ומרגש שלא משאיר אותך אדיש לסאונד החדש והמיוחד שהם מביאים, מהאלבום הזה התחילה האהבה שלי למטאלקור.


Killswitch Engage- As Daylight Dies – אורי

האלבום הזה הוא יצירת מופת של מטאל ובפרט מטאלקור, ריפים עוצמתיים ועם זאת פזמונים מרגשים בצורה מטורפת, האלבום הזה שינה לנו את הגישה כלפיי איך מוזיקת מטאל מלודית אמורה להיות.


Erra- Impulse – סימון

האלבום שגילה לי עולם חדש של מטאלקור שונה מכל השאר, צד של המטאלקור הפרוגרסיבי המטורף. בהחלט ההשפעה הכי גדולה עליי ועל הכתיבה של Revision The Dream.