ויהי ערב ויהי בוקר ועוד שבוע עבר חלף לו. עונת ה"מתכרבלים עם פוך ותה כשבאוזניות משהו אפל, ואפור ומלנכולי" מתקרבת לקיצה, ואנחנו מתגלגלים במורד המדרון לעבר עונת ה"אלוהים שלי, אם תחליט לפתע להעניש אותנו עם עידן קרח, אני לא אתנגד יותר מידי ובינתיים אשב במזגן ואחלל את שמך עם דברים כבדים ומלוכלכים ששורפים לי את עור התוף", או בקיצור, היפטרו נא מפלייליסט החורף שלכם והכינו את זה של הקיץ.

אז מה קורה בסוף השבוע הזה אצלנו בין גבולות גזרת הז'אנר?! ילדי הרצח מאגם בודום הפיני חוגגים מחר יום אלבום עשירי וממשיכים בקו המלודי והמהיר שלהם. מפלצת הדת' גריינד האמריקאית Misery Index תוציא אלבום שישי במספר ואלבום שני דרך SOM המיוחדים. ושנתיים לאחר Winter המופתי FEN הבריטית תסתפק באי פי הכולל בתוכו הוצאה מחדש של שלושת השירים שהם הוציאו ב-2016 בספליט עם Sleepwalker הרוסית.

בפינת העתיד יש לנו כמה דברים מעניינים שהולכים לזחול החוצה מתוך מחילות האנדגראונד ולראות אוויר בחודש הבא. אם אתם ואתן בעניין של בלאק אטמוספרי אבל לא מהסוג שעושים אתו יוגה במתנ"ס בהוד השרון, אלא משהו טיפל'ה מעניין ומגוון יותר, תרשמו לכם לבדוק את אלבום הבכורה של Ruadh שהוא בעצם פרויקט יחיד השייך לבחור סקוטי (מישהו אמר אנדי מרשל?) חביב ומוכשר. אם תרצו לדעת בינתיים על מה מדובר, הנה לכם דוגמית:

Ruadh – Sovereign

ונישאר בגזרת האטמוספרי, אך ניקח פנייה קטנה ימינה, נרד במחלף מורדור ונעצור בפינת אוסגיליאת' ומינאס אית'יל.
אני לא יודע מה אתכם אבל אני התרגשתי לשמוע שיוצא סרט על חייו של טולקין. כולי תקווה שהוליווד תשכיל לא לחרבש לי את דמותו של אחד הסופרים הגדולים שקמו לאנושות מאז שהתחלנו לצייר סיפורים על קירות של מערות. בכל מקרה, מה נזכרתי בג'.ר.ר קשישא עכשיו אתם בטח שואלים. אתם ודאי מכירים את Summoning ואת המטאל הטולקיני והאפי שלהם, ובכן, אני כאן לספר לכם שגם לפולנים יש את ה-Summoning שלהם והוא קרוי Erebos. אין כאן יותר מידי מה להרחיב. אם אתם אוהבים את מה שהאוסטרים עושים, לבטח תאהבו גם את הגרסה הפולנית ובמיוחד את ההוצאה החדשה שעתידה לתרום להוד שבעולמינו אי אז באמצע אפריל.
ובינתיים קחו מקדמה:

Erebos – The onslaught Of Morgoth

אטמוספרה ודברים שברומו של עולם, זה מעייף, ולכן מגיעה לכם הפסקה בדמות מעט מטאל מסורתי ומלודי, ואם מגיעה אז מי אני שאמנע זאת מכם?!

אלחנדרו קוארדור מ- Nausea, טום דראפר מ- Carcass ומאט הארווי מ- Exhumed ומ-Gruesome נכנסו לבר ב-2016 ויצאו משם עם פרויקט מטאל חדש. שלושתם כמובן אמני דת' מטאל וגריינד מוערכים, וכנראה לא הייתם מצפים למשהו פחות כבד מחמין של שבת ופחות מזוהם מהג'ימבורי בקניון בתקופת החגים, אך לשלישיה האמריקאית הייתה תוכנית אחרת לה הם קראו Pounder והיא כוללת האבי מטאל שנע בין פאוואר לספיד והמון כיף קליל.

אלבום הבכורה המלא – Uncivilized יצא בתחילת פברואר, ואני מקווה שלאלבום הבא הם יצרפו סולן כי מבעד לכל האנרגיות הטובות, זו החולשה הגדולה של ההוצאה הזו.
תהנו:

Puonder – Uncivillized