מחר בערב Lamb Of God צפויה לקרוע את הבימה במועדון ההאנגר 11 בתל אביב, כדי להתכונן לאירוע, ישב דני אחירון וערך לנו מצגת קצרה על אלבומיה המאוחרים יותר של הלהקה, החל מ Ashes Of The Wake המצוין. את האלבומים עצמם ניתן לשמוע בשרות המוזיקה הדיגיטלי Musix, המעניק חודש ראשון נסיון חינם. אז הנה הם, יום לפני שנראה אותם על הבימה – האלבומים של Lamb Of God:

Ashes of the Wake

אלבום האולפן השלישי של הלהקה, ובעיני רבים וטובים האלבום הכי טוב שהוציאו עד כה. חלקו של האלבום הינו קונספט העוסק במלחמה בעיראק ועדיין התחוללה בזמן שנכתב, וכלל שירים נוקבים כדוגמת: Now you’ve Got Something to Die For, Hourglass ושיר הנושא. האלבום הגיע בעיתוי מחאתי מכאיב לעם האמריקאי, הוא צבט אותם מבפנים והפך את עולם המטאל על קצהו. האלבום המצליח ביותר של הלהקה עד כה.

להאזנה לאלבום

Sacrament

הלהקה הגיעה לאלבום אחרי הצלחת AOTW כשהיא גדולה מבעבר, ויצרה בהתאם אלבום גדול מהחיים, מצד אחד נסיוני בשירים דוגמת Descending ומצד שני גדול ומלא בהמנוני מטאל מושלמים כדוגמת Walk With Me In Hell ו Blackened The Cursed Sun. אולי הלהיט הכי גדול של הלהקה נכלל כאן, הרי הוא Redneck שהוכיח למי שהיה ספק שהם פה בכדי לרשת את Pantera כמלכים הבאים של המטאל האמריקאי החדש.

להאזנה לאלבום

Wrath

לאחר הגישה היותר נסיונית שהלהקה נקטה באלבום הקודם, Wrath, כשמו, היה אלבום של עצבים וזעם. אלבום פשוט יותר, אך מצוין באותה מידה. הפוליטיקה המשיכה פה עם Contractor שמספר על הקבלנים בעיראק, אבל מעבר לזה זה הוא אלבום אישי וכועס, של להקה שלא לגמרי נחה על זרי הדפנה אבל בכל זאת מנסה ליצור אלבום יותר כיפי, משוחרר ושורשי מהחומר הקודם שלהם. האלבום התקבל בחוות דעת מעורבת בקרב המעריצים.

להאזנה לאלבום

Resolution

באלבום שהוקלט ממש אחרי Wrath הלהקה יצרה את החומר הנסיוני ביותר שלה עד כה. יש שקיבלו זאת באהבה, ויש כמוני שפחות התלהבו מהחומר הקצת לא מפוקס. בכל מקרה עם הצלחה אי אפשר להתווכח והעובדה שבימינו האלבום הזה מכר מאות אלפי עותקים וטיפס לראש מצעד המכירות האמריקאי מדברת בעד עצמה. האלבום מכיל בין השאר את הלהיט Ghost walking שהוא ממשיך דרכו של Redneck

להאזנה לאלבום