אנחנו ממשיכים את סדרת הכתבות של סיכומי השנה עם הצד הויזואלי של המגזין. צלמי המגזין הם ללא ספק האוכלוסיה הקשוחה והמוכה ביותר מקרב הצוות שלנו. הם נכנסים לעומק הקהל כדי להוציא את התמונות הטובות ביותר. מזיעים, נמעכים ועובדים שעות לאחר מכן על מיון התמונות. גם השנה, הפיקו צלמי המגזין עשרות גלריות של תמונות מאירועי מטאל מקומיים ואירועים מחו"ל ומתוכן זיקקו הצלמים את התמונות המשמעותיות ביותר עבורם מהשנה החולפת.

אם כן, הנה הן לפניכן, התמונות שבחרו צלמי המגזין כתמונות הנבחרות שלהם לשנת 2016.
אלון לוין
Infy

Infy שעלתה עם אחת התלבושות וההופעה הזכורות ביותר השנה בסצינה הישראלית. ההופעה שלה הייתה סוג של טירוף חושים וזה מה שניסיתי להעביר בתמונות שלי מאותה הופעה.

Serenity

כריס טיאן מסרניטי בתמונת השנה שלי (מבחינתי). מעטים השוטים שאני יכול לומר עליהם שניתן להרגיש את כל ההופעה בשוט אחד, אבל לדעתי השוט הזה עושה את העבודה.

Civil War

נילס פטריק ג'והנסון מCivil War. אלו כמה הדקות האחרונות שלו על הבמה ולאחר מכן התבשרנו כי הוא עזב את הלהקה. אפילו לא רצה להישאר איתם לתמונה הקבוצתית המסורתית עם הקהל.

טל צבר
השרצים

נתחיל מסוף השנה- כמיטב המסורת- פסטישרץ. השמיני במספר. אני תמיד בעד לתמוך במקומיים (בלי האשטג) וזה מה שעושים השרצים בכל שנה, וזוכים לפרגון תמיכה אהדה ובצדק. המבט של מוטי בתמונה הוא מבחינתי סיכום כל הערב. כיף, אהבה תמיכה ומטאל. הרבה מטאל. אולי אני משוחדת כי אני מכירה אותם מקרוב, אבל ההשקעה והרצון האמיתי של השרצים ליצור מוזיקה ראוי לציון והערכה

Insaint

כבר כתבתי בעבר על התמונה הספציפית הזו והבטחתי שתופיע בסיכום השנה שלי. אז הנה זה בא!
בערב גשום במרץ, ערב להקות מקומיות וצעירות אי שם במרתף ברעננה.
בלי שום ניים דרופינג בלי להקה מפוצצת אולמות, רק טינאייג'רז עם גיטרות.
זה נקרא לתמוך במקומיים. שוב, בלי האשטאג, במציאות.
אם וותיקי המטאל ישמשו דוגמא לדור הצעיר של המטאל, זה יעודד אותם להמשיך ליצור ולהופיע, והמטאל הישראלי ימשיך להתקיים. זה מה שאנחנו רוצים, לא?

No one is innocent

הלפסט 2016 פסטיבל האחרון שאסע אליו אי פעם. די, אני זקנה.
למרות הצפיפות המתגברת כל שנה והתדלדלות הלהקות שטרם ראיתי לייב, הצלחתי למצוא להקה חדשה שטרם שמעתי, שגם הלהיבה אותי וגם הצדיקה את ההמתנה בגשם, וכל זה בצרפתית!
No one is innocent.
תנו שמיעה אם אתם לא מכירים

ירון הורינג
אינפי

תאהבו אותה או תשנאו אותה, זו כבר בחירה שלכם, אבל אין ספק שהשנה אינפי לא הפסיקה להפתיע ובעזרת מטענים ענקיים של אומץ, פשוט עשתה מה שבא לה.

Chugun

דניס יאני, הגברת הראשונה של צ'וגון, היא אחת הנשים האגרסיביות ביותר על במת המטאל המקומית שלנו, זה פשוט לא יאמן כמה אנרגיה מכילה שליחת השטן הזו.

Shiran

שירן אבאיו, זו השנה השניה שהגברת הזו מופיעה בסיכום השנה שלי, פצצת מטאל מפלצתית של זעם ונשמה ענקית, רק הצפון מסוגל לייצר דברים שכאלה.

נדב דרורי
Symphony X

מהתמונה הזו אני זוכר רק דבר אחד – היה חם. באמצע אוגוסט הלוהט, כמות אנשים שהמזגן של הבארבי לא יכול לקרר הגיעו להופעה של Symphony X. היה טוב.

אורפנד לנד

סמי בכר, מתופף אורפנד לנד לשעבר מתארח בהופעת 20 שנה לאל נורא עלילה.

Scardust

מקהלת הנזירים המסתורית של Scardust, בתחילת קרב המטאל של השנה. היה מרשים!

אייל פאר
Megadeth

הפריימים על המסך רצו במהירות והיה לי בראש תסריט שאני מצליח לתפוס מגן דויד, סהר ואת סמל השלום – אז פיס אנד לאב!!

Moonspell

אחת ההופעות המוצלחות שהיו במטאל בארץ השנה וגם בגלל שאני שומר להם חסד נעורים – אני קורא לתמונה הזו איש זאב – ויש משהו מתאים לקונטקסט.

מורן מגל

התמונה צולמה עם עדשה ידנית והתאורה פשוט מחמיאה ומיוחדת – אחת התמונות האהובות עליי השנה.

אלכס ימפולסקי
Haken
השנה סימנתי וי על שתי להקות שהיו אמורות להופיע בישראל, שתיהן מופיעות בסיכום שנה שלי.
הייקן היו פצצת אנרגיה על הבמה, זאת הייתה הופעה מצויינת ונהניתי מכל רגע!


Imaginaerum

המחווה לנייטוויש הייתה אחד האירועים היותר מרשימים שראיתי בסצינה המקומית. הרבה מאוד אנשים השקיעו את הזמן והאנרגיה כדי להראות את אהבתם ללהקה והקהל המקומי הראה שהוא מעוניין.

Leprous

לפרוס הם הלהקה השניה שזכיתי לראות השנה. לא רק שנהניתי בטירוף מההופעה שלהם, אלא שפעם ראשונה בחיים אני שמה תמונה של מתופף בסיכום שנה!