אני מאמין שאחד הדברים הכי יפים במטאל המודרני היא האותנטיות והתשוקה לדבר. אני מאמין שרבים וטובים מכם שנמצאים בסצנת המטאל המקומית מכירים ויודעים על מה אני מדבר. מטאל זה לא עסק כלכלי ומי שעוסק במלאכה לא זוכה לשבחים או פרסום. זאת איננה סצנה שצומחים ממנה "כוכבי רוק" שעושים שורות של חומרים אסורים וחוזרים הביתה עם דוגמניות כל ערב. מדובר בסצנה שמורכבת מאנשים ששופכים את הדם, הזעה והדמעות שלהם למוזיקה. מוזיקאים שיודעים שבשביל ליצור מוזיקה הם צריכים לחיות ממשהו אחר, מפיקים שיודעים מראש על כך שהם מסתכנים בכך שהם מנסים להביא הרכבים מבלי לדעת במאה אחוז האם אותם הרכבים יביאו קהל וכמובן הקהל, שלמרות הסטיגמות, הדעות הקדומות והגישה השלילית הרווחת, ימשיכו לתמוך במה שהם אוהבים כנגד כל הסיכוים בשביל שהמנגינה לעולם לא תיפסק.

עבורי, אחת הדוגמאות הכי טובות לאירועים שנאמנים מאה אחוז למוזיקה ולתשוקה שבדבר הוא ה Deathfest, שהשנה מתקיים בפעם החמישית. מלכי ה Gore המקומיים Viscera Trail לקחו על עצמם להאיר ולהרים מקומות בז'אנר ובסצנה שלולא הם לא היו מקבלים יצוג הולם. בעזרת המון רצון טוב, נכונות לקחת על עצמם כלכלית ולוגיסטית והמון עבודה קשה, VT הצליחו להביא ארצה להקות קטנות וגם גדולות, שמות כמו Vomitus ו Carnal Decay לצד Benighted ו Dyscarnate. גיטריסט הלהקה והמארגן הראשי של האירוע תומר הזנפרץ עובד ימים כלילות בשביל לנסות ביחד עם שאר הלהקה למצוא את ההרכבים הכי טובים עבור הפסטיבל במשך כל שנה.

ב8 במאי, המהדורה החמישית של הפסטיבל, הולכת להתקיים במועדון הקומפורט 13 בת"א. מאז ומעולם לא התקיים אירוע מטאל בישראל שאיחד תחת קורת גג אחת כל כך הרבה הרכבים בינלאומיים(ובמחיר סביר בהחלט של 70 שקלים חדשים שהופך את העניין לנגיש עבור קהל רחב יותר) ריכזנו והכנו עבורכם מדריך לכל מה שתרצו לדעת(וגם למה שלא כי ידע זה כוח!) על הלהקות המגוונות המשתתפות השנה בפסטיבל רק אזהיר מראש – זה הולך להכאיב.

Ma'anish
ז'אנר: Technical Death Metal
מדינה: ישראל(לא הבנתם את זה מהשם?)
מתי מופיעים? 14:30- 14:00

השם החדש יחסית במפה המקומית Ma'anish נבחרו לפתוח את הפסטיבל השנה. כשהם מנגנים משהו שנע בין Progressive Death Metal מעורב עם Grunge ואלמנטים נוספים הם ללא ספק אחת הלהקות הפחות קונבנציונאליות והיותר מיוחדות השנה ב Deathfest. מדובר בהופעה הגדולה ביותר שלהם עד כה אבל אין לי ספק שהחבר'ה יתנו כל מה שהם יכולים בשביל להרשים את הקהל המקומי. גם אם מדובר בהופעה שניה של ההרכב, חברי הלהקה כבר ראו במה או שתיים בחייהם. ההרכב כולל חברים לשעבר מהמון שמות חמים בסצנת המטאל הצפונית, עם חברים מ Winterhorde, Ferium, Oversin, Blood Everywhere ו Execution.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
סינגל הבכורה Axles of Hate

Spawn of Evil
ז'אנר: Death Metal
מדינה: ישראל
מתי מופיעים? 15:15 – 14:45

Spawn of Evil! שרצים מושרצים! אני לא חושב שיש אדם אחד בסצנת הדת' מטאל הישראלית שלא שמע על השרצים המרושעים(ועל השימוש שלהם במילה 'שרצים' בכל משפט אפשרי) מדובר בחבורה ותיקי אולדסקול שאפשר לומר שהם פחות או יותר הגרסה המקומית של Cannibal Corpse. הלהקה קיימת משנת 1998 ועם שחרור אלבומם האחרון Ecstatic Aggressive Behavior הם מראים שהם לא רק מתכוונים להמשיך בכל הכוח, אלא שהם גם ממשיכים ומתפתחים מוזיקלית. ההופעות החיות שלהם ידועות כמופרעות במיוחד כשהלהקה בהנהגת הענק מוטי "ספון"(שאני לתומי הייתי בטוח שזה שם המשפחה שלו עד שהבנתי שזה Spawn בהגייה ישראלית) כשלצדו מיקו חרוניאן ונירו תמיר על הגיטרות וחזי מנשה על הבס כשמאחוריהם בתופים בליסטים ירון חקון האימתני לא פחות. יחד הם קורעים את הקהל לגזרים במתקפה של דת' מטאל חסר רחמים. לסיכום, האדון "ספון" סיכם את התחזית שלי להופעה בצורה מושלמת: "אנחנו מתכוננים כמו חיות פרא להופעה הזאת."

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
עד שתשמעו את האלבום המלא, הנה Lyric Video לשיר Mysterious

Massacre The Wasteland
ז'אנר: Grindcore/Death Metal
מדינה: גרמניה(תכינו את הלדרהוזן והבירה והנקניקיות גבירותי ורבותי, יש היום המון להקות מגרמניה(
מתי מופיעים? 15:55 – 15:30

הסט הקצר ביותר בפסטיבל שייך לשם העולה Massacre The Wasteland. ההוצאה הראשונה שלהם הינה דמו של 15 דקות שנשמע ע"פ הלהקה "כמו רבע שעה של דייט מהיר עם האפוקליפסה" אני לא חושב שיכולתי לנסח טוב יותר את מה שהם עושים, כאשר בהוצאת הבכורה שלהם הם מכניסים קצת Aborted, קצת Terrorizer ומוזיקה שיכולה להתחיל סכסוך גרעיני עולמי. הקטעים מהסרטים שנמצאים בהוצאה גורמים לכל העניין להשמע עוד יותר כמו הקלטה פוסט אפוקליפטית. בהרכב נמצאים חברים מ Ichor שמופיעים גם הם בפסטיבל ולמרות שמדובר בסט הכי קצר, זה לא אומר שאתם יכולים להרשות לעצמכם לפספס אותו. בוא נגיד ככה, אם החומר המוקלט שלהם הוא רבע שעה ויש להם 25 דקות מה לעזאזל הולך לקרות ב10 דקות הנותרות?!?

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
ובכן, הלהקה שיחררה את כל הדמו שלה ליוטיוב להנאתכם

Ichor
ז'אנר: Deathcore/Death Metal
מדינה: גרמניה
מתי מופיעים? 16:30 – 16:00

Ichor הם אחד השמות היותר מבטיחים בין הלהקות העולות בסצנת ה Deathcore הגרמנית. כשהם מלווים אגדות כמו Hail of Bullets ההולנדים ומפלצות המטאל הסימפוני Fleshgod Apocalypse הם בהחלט אחד השמות העולים בתחום ולהקה שנמצאת בעליה, כשהם מושפעים יותר מהצד הברוטאלי של המפה מאשר ה Deathcore הסטנדרטי. הלהקה היא הלהקה הראשית של שני חברים מ Massacre The Wasteland והאלבום האחרון שלהם Benthic Horizon יצא בשנת 2010. מדובר בהרכב נוסף שעוזר לגבש את חווית האקסטרים מטאל שהולכת להיות בפסטיבל. אל תתנו לדת'קור שבא איתם יד ביד להטעות אתכם; הלהקה הזאת מיועדת למעריצים של All Shall Perish בדיוק כמו שהיא מיועדת למעריצים של אולדסקול דת'מטאל כמו Asphyx. ישנו קשר טוב בין הלהקה אל Viscera Trail כאשר תומר והבסיסט בקשר טוב כבר כמה שנים והלהקה דאגה לארגן הופעות ל VT בעיירה שלהם במסגרת טור שלהם בגרמניה. למעשה הלהקה הייתה אמורה להשתתף בDeathfest של שנה שעברה אך עקב קשיים שונים הם יכלו להופיע רק השנה. הלהקה מתרגשת לקראת ההופעה ואם לצטט את Norb הבסיסט: "אנחנו מאוד מתרגשים לקראת ההופעה בישראל. לא רק מההופעה עצמה, אלא מההכרות עם הקהל, המקום והכבוד של לנגן בפסטיבל דת' מטאל שכזה".

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
האלבום האחרון של הלהקה, Benthic Horizons

Unbirth
ז'אנר: Technical Death Metal(מהסוג שמבלבל את קצות העצבים)
מדינה: לה בלה איטליה
מתי מופיעים? 17:25 – 16:50

סצנת האקסטרים מטאל האיטלקית בשנים האחרונות הולכת וגודלת בצעדי ענק. כאשר האולדסקול דת' זוכה לנציגים מכובדים במשך תקופה ארוכה(Necrodeath ו Bulldozer למשל) וסצנת ה Power Metal זכתה גם היא ליצוגים מוצלחים(Rhapsody of Fire ו Elvenking הן דוגמאות לא רעות) אנשי הקצה של האקסטרים האיטלקי החלו לתפוס תאוצה והגיע הזמן שנראה כבר את אחד מהנציגים בתחום!

לשמחתנו Unbirth יהיו כאן בשביל לתת לנו את התשובה האיטלקית למפלצות טכניות סטייל Origin ו Necrophagist. כשהקולגות Fleshgod Apocalypse מתמקדים בפן הסימפוני של הדת' מטאל ו Hour of Penance מתמקדים בצד הברוטאלי, Unbirth באים להזכיר לנו שישנו גם דת' מטאל שבא לדפוק לך את המוח(ואת הנשמה). בשיחה עם המגזין הגיטריסט Emmanuele Ottani סיפר לנו כיצד הגיע לשמוע על הפסטיבל: "חלקנו במה עם VT ב Deathfest בגרמניה ואז הגענו להיות חברים דרך העולם הקסום של הפייסבוק!" ועוד עובדה משעשעת לסיכום – ע"פ Metal Archives שם הלהקה מבוסס על פאטיש מיני הכולל תשוקה "להבלע בחיים" ע"י איבר רביה נשי. נהדר. עכשיו תגידו לי שאין לכם סיפור נהדר לספר להורים שלכם על כוס קפה בשיחת אחה"צ!

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
אני ממליץ על אלבום הבכורה של ההרכב Deracinated Celestial Oligarchy שאני בספק אם יעלה אצלכם אבק באוסף המוזיקה, אבל אם אתם מחפשים את הוידאו שיכניס אתכם לעולם ה Unbirth הנה הוידאו של הביצוע לייב שלהם ל Sterile Planets
בנוסף, הלהקה אישרה לפרסם את כל אלבום הבכורה שלה כאן גם כן למי שמעוניין לצלול עמוק יותר

Corpus Mortale
ז'אנר: Death Metal דת' מטאל אולדסקול כל כך אולדסקול שסבא שלך דפק איתו את הראש לפני שעשה עליה
מדינה: דנמרק
מתי מופיעים? 18:15 – 17:40

לרוב כשאנו שומעים על סקנדינביה אור הזרקורים מופנה אל עבר שבדיה ונורבגיה כשהסצנה הדנית זוכה לאלמוניות יחסית. רוב המטאליסטים יודעים לדקלם בקלות רשימה יפה של להקות שבדיות ונורבגיות אבל דנמרק ידועה בעיקר בזכות King Diamond ו Artillery. אבל זה רק בגלל שאנשים לא מסתכלים מתחת לפני השטח, וכמו שהורים של אנשים מכוערים יגידו – "היופי הוא מבפנים" ואם תחקרו עוד עמוק יותר תמצאו עולם נפלא של מטאל דני כשחוד החנית של הדת' מטאל הדני הם ללא ספק Corpus Mortale. כשהם קמים מתוך הרכב דני אגדי אחר, Inequity החבר'ה הללו עושים Old School Death Metal מרושע ע"פ הספר ומשלבים בו "כל אלמנט שנראה שמתאים לאוירה ולרוח של הדת' מטאל". אבל יותר משאנחנו מתרגשים לראות אותם, הם מתרגשים לראות אותנו כפי שאמר לנו הסולן בסיסט של ההרכב, Martin Rosendahl: "אנחנו יודעים על ה Deathfest שלכם כבר המון זמן ואנחנו שומעים רק דברים טובים ממעריצים, חברים ולהקות אחרות שניגנו בשנים הקודמות. אנחנו מצפים לחוויה נהדרת ומקווים לפידבק חיובי מהקהל המקומי." למרות שזהו ביקורם הראשון בארץ זהו לא הקשר הראשון שלהם לסצנה המקומית. ניר דולינר, המתופף לשעבר של Lehavoth והגיטריסט של Whorexcore עיצב את העטיפה של אלבום הבכורה של ההרכב, Spirtism. ההרכב הזה מיועד לאנשים שהמונח Death Metal זורק אותם אל Entombed, Morbid Angel, Immolation ובאופן אישי, כאחד מהאנשים הללו זה כיף שאני יכול לסמן וי ולראות את ההרכב הזה סוף סוף בהופעה.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:

ה-כ-ל!!!!! אבל מכיוון שאני חייב לבחור אחד, אני אבחר שניים! האלבום האחרון שלהם Fleshcraft והאלבום האהוב עלי With Lewd Demeanor ומכיוון שאני לא רוצה שתתאמצו בחרתי עבורכם שיר אהוב מכל אחד מהם:

Scorn of the Earth מתוך האלבום Fleshcraft
Mass Funeral Pyre מתוך האלבום With Lewd Demeanor

Fuck You and Die
ז'אנר: Deathcore
מדינה: גרמניה
מתי מופיעים? 19:05 – 18:30

אם Corpus Mortale משכו פנימה את הזקנים שביננו Fuck You and Die כאן כדי להראות אהבה לדור היותר צעיר ולניוסקול. החמישייה הגרמנית הזאת מביאה את כל הברייקים והרגעים המלודים היותר מוצלחים של הדת' מטאל לתוך תערובתת מוצלחת ונותנת בראש. הסולן Roman Hisler סיפר לנו על ההופעה הקרובה: "אנחנו מאוד מתרגשים להגיע אל המזרח התיכון. אנחנו לא כל כך בקטע של מערכות דת והיו לנו בעיות איתם בעיירה שבה גדלנו, אז זה מגניב שאנחנו מגיעים לישראל ללא שום קשר לזה ושהמטאל מראה שהוא מנצח ומאחד בין כולם." ולמען האמת המטאל אכן מנצח כשאנחנו מדברים על פסטיבל דת' מטאל שקורה שבוע אחרי הופעה של Children of Bodom ושבועיים לפני הגעתם של Manowar נראה שהמצב שלנו מבחינת מטאל בין לאומי הוא לא רע בכלל.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
הקליפ לשיר Security Through Obscurity שצולם ב Schwarzwald (היער השחור בגרמניה)

Der Weg Einer Freiheit
ז'אנר: Black Metal
מדינה: גרמניה
מתי מופיעים? 20:00 – 19:10

אתם מבינים, בתור בן אדם שלא מאמין בגזענות אני לא מפלה אף אחד: שחורים, לבנים, דת' מטאל, בלאק מטאל..כולנו מדממים אם תדקרו אותנו לא ככה? Der Weg Einer Freiheit(או DWEF בקיצור) מנגנים בלאק מטאל, אבל הטייק שלהם לעניין הוא בהחלט אחד המעניינים בפסטיבל. הבלאק שלהם הוא מלודי באותה מידה שהוא חסר רחמים ובועט. טקסטים פילוסופיים לצד נוף מוזיקלי עגום ויפהפה. כששאלנו את סולן הלהקה Nikita Kamprad מה לדעתו ההרכב שלו מביא לדת'פסט הוא אמר בפשטות: "אטמוספרה מקפיאה, מלנכולית ומדכאת מלווה בהמון ריפים מלודיים ופיצוצים הישר מהגיהנום"
לקראת אלבומם השלישי שעומד לצאת מתישהו בשנה הבאה, DWEF במסלול מהיר כלפי מעלה. ואני לפחות, שמח לראות הרכב בלאק מצוין מגיע לישראל רגע לפני שהוא נהיה גדול מדי עבורנו.

על כך שהם להקת בלאק מטאל בודדה בפסטיבל בלאק מטאל והאם הנושא מטריד אותו או לא ענה לי Nikita במילים הללו: "מטאל זו משפחה אחת גדולה ולא אכפת לי אם זה Death Metal, Black Metal או כל דבר אחר. אל תתנו לעצמכם להיות מוטעים ע"י ז'אנר או תדמית של להקה. פשוט תקשיבו למוזיקה, תרגישו ותהנו
מהכל ביחד. אם אתה לא אוהב את המוזיקה, פשוט תשב בבר ותשתה כמה בירות, תעשו מה שתרצו אני מקווה שאתם תאהבו את מה שאנחנו עושים כשתראו אותנו בפסטיבל ואני מקווה שיהיה לנו כיף יחדיו!"

עובדה מעניינת #1 – משמעות שם הלהקה היא "דרך החופש"
עובדה מעניינת #2 – חוץ מ Nikita להקת Fuck You and Die מכילה את אותם אנשים. לכן כש Nikita הסולן שאל את תומר אם יש לו מקום ללהקת בלאק בפסטיבל הוא קנה כרטיס נוסף ובא עם הלהקה על הדרך.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
Frei (free) מתוך אלבום הבכורה
Zu Grunde (To Ground) מתוך האלבום החדש Unstille

Viscera Trail
ז'אנר: Brutal Death Metal\Grind
מדינה: באמת? אתם באמת לא יודעים? אני לא הולך לרשום את זה כאן, שתבינו כמה שאני מאוכזב מכם שאתם לא יודעים
מתי מופיעים? 21:00 – 20:15

אני באמת לא יודע מה לעזאזל אני יכול להגיד על Viscera Trail שלא נאמר כבר. הלהקה הכי חולה בארץ הקודש? כולם יודעים את זה. המופע הכי משוגע(ומוזר) שכנראה תראו בעתיד הקרוב שלכם? יאפ. כל כך ברוטאלי שככל הנראה תצטרכו שבסוף ההופעה יתפרו לכם מחדש את אזור החלציים בשביל לעצור את הדימום? ובכן את זה לא אמרו אבל בהחלט רמזו…אני מניח שאני אציג אותם כמו שכבר כולכם יודעים. גבירותי ורבותי, VT לא זקוקים שיציגו אותם אבל אני אעשה את זה בכל מקרה.

שלושה חבר'ה, שלושת הבוויבסקטרים אפשר לומר. תומר הזנפרץ, גיטריסט וקולות רקע, סולן, בייביסיטר, שחף "בוויב" אוסטפלד ועל התופים תובל "חתי" רפאלי(שידוע גם בתור המתופף של הרכב הפולק הגרמני Equilibrium) קראו להם בכל שם אפשרי בספר אז אני אשתדל לסכם בקצרה. לראות את ההרכב הזה בלייב זה לא רק Death Metal טוב. לא לא לא…זה הרבה מעבר לזה. זאת חוויה כוללת. זה להיזרק אל תוך כאוס טוטאלי, זה Brutal Death Metal ברגע אחד וברגע השני ה PA מנגן את “I like to move it move it”. אני מזהיר אתכם – אתם הולכים להתבלבל, כנראה שלא תבינו איפה אתם נמצאים וסביר להניח שהולכים להיות מעורבים בעניין איברי מין ענקיים מספוג. אבל אתם תצאו מהחוויה הזאת אנשים שלמים יותר לאחר מכן. ביום ראשון בעבודה או בבית הספר תוכלו לספר "הייתי בהופעת מטאל לפני שלושה ימים, עברו שלושה ימים מאז ועדיין אין לי מושג איפה אני."

ובנימה אישית אני יכול להעיד שהלהקה הייתה להקת המטאל הישראלית השניה שהכרתי אחרי Prey For Nothing ובגיל 15 בהופעה שלהם נכנסתי לפוגו ויומיים אחרי זה בבית הספר אומנם ידעתי איפה אני, אבל המורה שאלה אם הלכתי מכות והייתי צריך להסביר שהייתי בהופעת מטאל.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
לשמיעת השיר Gut Her Like a Pig מתוך האלבום הראשון
והנה השיר Ripping of THe Sack מתוך ה EP האחרון של הלהקה


Goretrade

ז'אנר: Brutal Death Metal per excellence
מדינה: קולומביה
מתי מופיעים? 22:15 – 21:15

והנה הגענו להדליינרים של הפסטיבל. Goretrade הקולומביאנים הם להקה שמכילה את רוח הפסטיבל גם במוזיקה וגם בסיפור שלהם. מדובר בלהקה שנינגה את הז'אנר לפני שהז'אנר הלך ונהיה פופולרי. למרות שאף פעם לא זכו לפופולריות דוגמת ענקיות אחרות דוגמת Aborted הלהקה זוכה לכבוד גדול בקרב חובבי האנדגראונד ובקרב להקות רבות. אחד מהם הוא תומר הזנפרץ מ Viscera Trail שמוסיף: “זאת אחת הלהקות שהכניסו אותי לסגנון הזה עמוק יותר והשפיעו על ויסרה בתחילת הדרך שלה. זאת להקה שסימנה את קולומביה על מפת הברוטאל העולמי עם הסאונד הייחודי והאכזריות המפורסמת של הלהקות הקולומביאניות.”

למרות שהם בברור סנדקי סצנת הברוטאל הקולומביאנית, Goretrade לעולם לא הרגישו בנוח לגדול ולהתפתח. כשסצנת המטאל הקולומביאנית למרות שהיא גדולה וענפה מעולם לא הצליחה להתפרסם עקב סיבות כלכליות ולוגיסטיות. עקב כך חברי הלהקה המשיכו הלאה בעולם בנסיון להגשים את החזון המטאלי שלהם כשהסולן Cesar Vera מתגורר כיום בשבדיה ושאר חברי הלהקה גרים ברחבי אירופה כאשר רק המתופף הותיק Mauro Mazuer הוא היחידי שעדיין נשאר בקולומביה. סולן ההרכב Cesar סיפר לנו על הנסיבות שהביאו אותם לפסטיבל: "הגענו לפסטיבל דרך הגיטריסט של הלהקה תומר, שפנה אלינו וביקש אישית שנבוא ונופיע איתם. עבורנו זה היה כבוד לבקר במדינה שלכם ולחלוק את הבמה עם Viscera Trail ושאר הלהקות מרחבי העולם. אנחנו ננסה לבחור את השירים הטובים ביותר ולנגן אותם אצלכם!"

מדובר בהרכב חייתי על הבמה, ומהפעמים הבודדות שיצא לי להתקל בהם מדובר בחבר'ה מרשימים על הבמה ומחוצה לה. הם מראים בעיני את הצד הכי יפה של האנדרגראונד, להקה שיצרה ויוצר אלבומים שמעצבים ז'אנר שלם ועם זאת הם נשארים אנשים חביבים ובגובה העיניים. הם לא רוקסטארים, לא כוכבים ולא מחפשים את המעריצים והגרופיות. הם עושים את מה שהם עושים בשביל לעשות דת' מטאל מוצלח ככל האפשר ומקבלים את מה שיבוא או לא יבוא על הדרך. אה ודרך אגב, הם באים להרוג אותנו. אז אל תשכחו לנעול את הדלתות ולחזק את החלונות לפני שאתם באים אל הפסטיבל. אחרת הקולומביאני שיחכה לכם בפינה עם סכין וחיוך ערמומי יהיה על ראשכם.

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
הקליפ שלהם לשיר Dead Man Walking
השיר האהוב על תומר הזנפרץ, Cannibal Instinct
השיר האהוב עלי של הלהקה Revenge Shall Be Mine

Festering Remains
ז'אנר: Death Metal
מדינה: שבדיה
מתי מופיעים? 23:30 – 22:30

למשמרת בית הקברות ומי שסוגרים את הליין אפ של הפסטיבל זה לא פחות מ Festering Remains. אל תיתנו לעובדה שהם סוגרים את הפסטיבל להטעות אתכם, החבר'ה הללו באו להרוג ויתנו תחרות מכובדת לשאר הלהקות בפסטיבל. הם לא באו לנעול את הפסטיבל, הם באו לדפוק את המסמרים האחרונים בארון הקבורה.

מדובר בהרכב חדש יחסית, שיש באמתחתו EP אחד שיצא ב2012(ועוד אחד שיוצא בקרוב) הם באים מהעיר Umeå(עיר שיצאו ממנה להקות רבות כמו להקת Meshuggah) ולדבריהם הם באים לסגור את הפסטיבל עם "שילוב בין הפרדוקס שבברוטאל עם דת' מטאל מסורתי". אל תחשבו לברוח אחרי הסט של Goretrade שכן הלהקה שמעה שיש פה קהל מטורף, וזאת ההזדמנות שלנו להוכיח להם שהם צודקים!

חייבים לשמוע לפני ההופעה:
שיר הנושא של הEP הראשון Stabbed Beyond All Recognition
השיר Deformed Hilbilly גם הוא מה EP שממליץ לכם לבחון מקרוב את העטיפה המלבבת שלו