תוך כדי המשך מעקב אחרי הדיווחים שמגיעים ממולדתם אוקראינה, ולאחר דרך ארוכה במיוחד מסיבוב הופעות בדרום אמריקה, הגיעו חברי וחברת להקת Jinjer להופעה בארץ ב- 6 באוקטובר במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב. ההופעה האחרונה של הלהקה בארץ הייתה סולד אאוט, ואין ספק שהם מאוד נהנים להופיע כאן, כמו שהקהל האדוק ממשיך להגיע להופעות שלהם. אך בתוך הדאגה למלחמה שמתקיימת בביתם, נראה שסולנית הלהקה, Tatiana Shmailyuk, נלחמה עם קשיים אישיים שהקשו עליה לתת את ההופעה האנרגטית שהקהל הורגל לקבל. זה היה ערב של מופע פותח שמנצח באנרגיות וניסיונות להתעלות על קשיים כשכל העיניים צופות ומצפות.

לאחר תקופת קורונה קשוחה ונטולת הופעות חו"ל, היו אלו חברי להקת Jinjer שהיו הראשונים להגיע להופיע פה ביולי 2021. חודש לאחר ההופעה הזו הלהקה שחררה את אלבום האולפן הרביעי שלה Wallflowers, שזכה לביקורות מעולות, והוביל את הלהקה לסיבובי הופעות באירופה ובאמריקה הצפונית. עם הפלישה של רוסיה לאוקראינה הלהקה נאלצה להשהות את הפעילות שלה למספר חודשים, עד שקיבלה אישור מיוחד להופיע בכמה מפסטיבלי הרוק והמטאל הגדולים באירופה, תוך הכרה בהם כשגרירים חשובים של אוקראינה ועולם התרבות שלה. הלהקה יצאה לסיבוב הופעות כשלוגו הלהקה צבוע בצבעי צהוב וכחול, כמו דגם הלאום. לאחר סיבוב הופעות ארוך מאוד באירופה וסיבוב הופעות אינטנסיבי בדרום אמריקה, הם הגיעו שוב לנמל תל אביב, לקהל שבא להראות את האהבה והתמיכה שלו בלהקה.

בשבוע שלפני ההופעה פורסם כי Walkways יהיו המופע הפותח של Jinjer. הבשורה גרמה למספר גבות להתרומם בגלל השוני בסגנון של הלהקות. אך בסופו של דבר הדבנג הוא הדבנג והוא כולל תנועות ראש זהות בהאזנה לכל תתי הז'אנרים השונים והמגוונים במטאל, ובשעה 21:00 עולים לבמה חברי הלהקה, ללא הגיטריסט יוני מנר שנמצא בחו"ל. ההופעה נפתחת באנרגיות מטורפות עם השיר Humane Beings מתוך האלבום האחרון שלהם Bleed Out, Heel Out. בתחילת ההופעה היה אפשר לזהות בקלות מי בקהל נמנה בין המעריצים של הלהקה, אך ככל שההופעה המשיכה הדבר הטשטש ככל שעוד ועוד אנשים בקהל הצטרפו לאנרגיות המדהימות שהתפרצו על הבמה, שאין סיכוי להישאר אדישים אליהן. הרעש מצעקות הקהל וממחיאות הכפיים התגבר ככל שהסט התקדם. הלהקה נתנה סט חזק וקשוח של 35 דקות שכלל גם את השיר Prove Me (שכבר מוכר למי שמקפיד ללכת להופעות), שלדברי רן ירושלמי, סולן הלהקה, הוא "שיר מתוך האלבום החדש שיצא מתישהו בחיים האלה".

חברי הלהקה ירדו מהבמה, והבמה הוכנה לעליית המופע המרכזי תוך כדי שאורן בלבוס על עמדת ה DJ סיפק סט שעזר לשמור על אנרגיות גבוהות. בשעה 22:00 בדיוק עלו נגני להקת Jinjer לבמה עם השיר Sit Stay Roll Over אל תוך צעקות הקהל, ומיד אחריהם עלתה טטיאנה תוך כדי שהיא שואגת למיקרופון. כבר מהשיר הראשון היה נראה שטטיאנה לא במיטבה. במקום הסולנית החייתית שרגילה לטרוף במות ענקיות מסביב לעולם, היא נעה באיטיות על הבמה ומידי פעם הסתובבה עם הגב לקהל, ונראה היה שהיא לא חשה במיטבה. האיפור הזוהר מעל העיניים שלה זהר בחושך מעל עיניים מוטרדות ומודאגות. אף אחד לא רוצה לחוות הופעה פחות ממדהימה, וגם היא לא. כיאה לסולנית החייתית שהיא, היה נראה שהיא מנסה להילחם בכל הכוח בקשיים שעוברים עליה, ולנסות לשאוג בגראולים הנמוכים שלה ולרגש בשירה הגבוהה כמו שהיא רגילה לעשות.

נגני הלהקה החזיקו חזק את ההופעה. Eugene Abdukhanov על הבס דאג להרים את הקהל בכל רגע בו הוא לא הכה בבס בעוצמה, ונתן הופעה מאוד אנרגטית. Vladislav Ulasevich על התופים לא נתן לעייפות לשבור את המקצבים המשתנים של השירים, ו- Roman Ibramkhailov הגיטריסט אמנם לא זז הרבה על הבמה והיה נראה כאילו הוא מסתתר מתחת לכובע שלו, אבל הוא נתן לגיטרה שלו לדבר בגרוב שכל כך אופייני ללהקה. הקהל נע בין קריאות עידוד ללהקה, מוש פיט, צעקות, התרגשות ומלא ציפייה להאזין לסולנית האהובה עוברת במהירות קיצונית בין הגראולים לשירה המרגשת. בכל פעם שהמיקרופון הופנה לקהל, כולם צרחו את מילות השירים, מה שגרם לטאטי להעלות חיוך. אחד הרגעים שבה נראתה הכי הרבה התרגשות על הבמה הייתה לפני השיר Home Back, שם נאמר כמה שהשיר מקבל משמעות חזקה במיוחד בימים האלה.

הלהקה הגיעה לארץ יום לפני ההופעה, לאחר דרך ארוכה במיוחד מדרום אמריקה, ולמרות העייפות הקשה, הם נתנו סט שהיה זהה במספר השירים ובאורך שלו להופעות האחרונות שלהם, ללא הפסקות, והצליחו לשמור על הופעה רציפה למרות הקשיים. במהלך השיר Call Me a Symbol שפותח את האלבום האחרון נאלצה טטיאנה להתמודד גם עם בעיות ביגוד כאשר החצאית שלה נקרעה, ובגלל ש The show must go on, היא המשיכה לשיר תוך כדי שהיא מחזיקה את צד החצאית עד סוף השיר.

לאחר השיר Captain Clock הלהקה ירדה מהבמה וחזרה להדרן עם השיר המדהים Vortex. בשיר האחרון, זה שסוגר את ההופעה ואמור לשלוח את הקהל הבייתה עם תחושות האושר של אחרי הופעה מדהימה, טטיאנה כבר התקשתה לשיר, ועדיין ניסתה להוציא מעצמה את כל מה שהיא יכולה, מנסה להיראות קשוחה תוך כדי שהיא מזילה דמעות. אולי מהמחשבות על הבית ואולי מהתרגשות של סוף הטור הנוכחי, אולי מהאהבה של הקהל, אולי מהקושי במחשבה שהיא לא נתנה את ההופעה שהיא רגילה לתת ואולי הדמעות בכלל הגיעו מהתחושה שהיא נתנה את כל כולה להופעה הזאת עם מה שיכלה.