התחלתם את דרככם כלהקת גריינדקור ובכל אלבום ואלבום הפך סגנונכם ליותר ויותר גרובי. האם זו היתה התקדמות טבעית או שמא מטרה שהצבתם לעצמכם?

קשה לי לומר. אני חושב שכל אלבום נוצר בהתאם למיומנויות הנגינה והרעיונות שהיו לנו באותה תקופה. בכל פעם התמקדנו בכיוון שונה גם בעקבות ליין אפ שונה של נגנים מאלבום לאלבום.

כמו למשל Chris kontos המתופף של Machine head… איך היה לעבוד איתו לאחר ההצלחה האדירה שלו עם להקתו הקודמת? איך בכלל נולד הרעיון לצרפו?

הוא מאד רצה לעשות משהו כבד יותר לאחר שעזב את Machine head האמריקאית. התקשרתי אליו ומשם ההמשך ידוע… עשינו את המיטב כדי להוציא תקליט טוב. הרעיונות שלי אמנם היו אכזריים מדיי מבחינתו אך בסוך הגענו לאיזון מסויים שיתאים לסגנון הנגינה שלו. אחרי הכל Chris הוא מתופף שלHardcore במקור. יש לו הרבה "ביטים" והרבה "פילים" אבל מהירות גורמת לו להירתע מעט. לדעתי הקטעים הכבדים , האיטיים יותר הם התחום החזק שלו.

באלבום Spit or swallow יש לכם קונספט פוליטי ברוב המילים והרעיונות מאחורי השירים. מדוע זנחתם את הכיוון הזה מאוחר יותר?

אני לא ממש מסכים איתך.
יש שם שירים עם פרספקטיבה מאד היסטורית, בדיוק כמו היום.
פוליטיקה והיסטוריה הם הנושאים מהם אני שואב את ההשראה כאשר אני כותב את המילים. לדעתי כדי לגרום למאזינים לאהוב את המילים אני צריך לכתוב על נושאים הקרובים אליי וחשובים לי ואוליי בעזרת זאת אף לחלוק עם המעריצים את השקפות העולם שלי. לדעתי זה עדיף על טקסטים שמשפריצים מילות כעס לכל עבר בלי הגיון ומשמעות מתחת למילים. חשוב לי להבהיר שהנושאים משתנים מאלבום לאלבום, כך לפחות אני מקווה, הכל בהתאם לנושאי העניין שלי באותה תקופה.

הקליפ לשיר Facelift עוצמתי מאד ומשקף את הלהקה כלהקה חזקה במיוחד בהופעות , אפילו שיחררתם מיני אלבום בהופעה חיה. האם הופעות חיות ותצוגת במה טובה הן חלק בלתי נפרד מהמטרה שלכם?

אני בהחלט חושב שאנחנו להקה של הופעות אבל אנחנו ניזונים בעיקר מהקהל. אם הקהל אצלכם מטורף כמו שהשמועות מספרות , יהיה לנו הרבה יותר קל לשטוף את הבמה באנרגיות ועוצמה. אנחנו אוהבים להופיע כמה שיותר ובכמה שיותר מדינות חדשות. היו לנו הרבה הופעות מוצלחות וחשבנו שיהיה נכון להכניס את התיעוד של זה לתוך הקליפים שלנו ,חלק מהקליפים אפשר לראות באתר האינטרנט שלנו.

מדוע עזבתם את Die hard Records בזמן שאתם נחשבים בעדיפות עליונה אצלם?

הרבה דברים השתנו והרבה דברים רק אנחנו יודעים, כך שלמראית עין מבחוץ הכל נראה מבריק ויפה , אך בשלב מסויים החלטנו שאין לנו טעם להישאר איתם.

ולמה עברתם לחברת התקליטים Code 666 דווקא?

הם אהבו מאד את החומר שלנו וידעו להעריך אותנו ולכן גם הציעו את ההצעה הכי טובה , אז הלכנו איתם. צריך להתפרנס ממשהו…

מה אתה יכול לספר על האלבום החדש ?

זה למעשה הכי אלבום קונספט שיכלנו ליצור. עיקרי התוכן הם המצב הביטחוני בו העולם שרוי עכשיו ועל כך שההיסטוריה ניבאה את זה , איזכורים קטנים על כך שזו הדרך הבטוחה להכחדת המין האנושי וזה יקרה מוקדם ממה שכולם חושבים… מבחינה מוזיקלית זהו האלבום הכי "רע" "אכזר" שהוצאנו. זהו אוסף מרושע של שירים בעלי תיפוף מדהים וסחיבה מעולה. זהו למעשה ההמשך הטבעי לאלבום הקודם מבחינה מוזיקלית אך עם זאת נשמע אחרת. אפשר לומר שנולדנו מחדש , מרושעים יותר!

מהי משמעות השם Konkhra?

זהו למעשה איות שגוי בכוונה של המילה conqueror (כובש)
חחח אפשר לומר שזו היסתלבטות פרטית על Tom Angelripper האיש הגדול של Sodom שביטא את המילה בצורה מעווטת.

מהי לדעתך חשיבותו של האינטרנט בקידומן של להקות בימינו?

זו דרך הרבה יותר קלה לתקשר בין אנשים אבל החסרון העיקרי הוא שכשם שהרשת עוזרת ללהקות היא גם משמידה אותן על ידי אפשרות העברת קבצים פיראטיים באופן חופשי.

מהו אלבומכם המצליח ביותר וכמה הוא מכר עד עכשיו?

את האמת? קשה לדעת… יותר מדיי רשיונות הפצה חולקו לרחבי העולם וקשה לעקוב אחרי זה.
בוא נגיד שמכרנו פחות מהגדולות ויותר מהקטנות. 🙂
קח בחשבון שיש תקופות בהן הגרף קפץ למעלה בצורה חדה כמו למשל האלבום שהקלטנו עם James murphy שניגן בכל הלהקות הגדולות שאני רק יכול להעלות בדעתי. הוא השפיע עלינו הרבה והוריש לנו את הידע לנגן הכל בצורה ת'ראשית וחזקה , דרך בה אנחנו דובקים מאז.

אתם מנגנים אצלינו בישראל בפעם הראשונה , מה אתם יודעים על המטאל שלנו?

שמענו על Salem היה פעם דיבור שהם יצטרפו אלינו לסיבוב ההופעות אך זה לא קרה בסוף. שמעתי פה ושם על הרכבים נוספים שהקליטו בחו"ל וחתמו בחו"ל אבל אני לא ממש זוכר את השמות.

מה מצבה של סצינת המטאל הדנית?

למעשה כמו בכל העולם גם אצלינו הסצינה בפריחה ובגדילה מתמדת. עכשיו יותר מתמיד המון הרכבים מקומיים חותמים מחוץ למדינה.

מה אתה עושה בחיים חוץ מהלהקה?

אני עובד בסטודיו שלי. אתה יודע.. אחלה דרך לשלם את החשבונות חחח…

מה אתה יכול לומר לקהל שלנו לקראת ההופעה?

יהיה בלאגן , רק תראו לנו שאתם באמת הקהל המטורף שכולם מדברים עליו ויהיה בלאגן , בלאגן גדול!