מה שלומך הבוקר, סוון?

הרגע חזרתי מרופא השיניים, אז פחות או יותר חצי הפרצוף שלי נפוח ואני נראה כמו הטי-רקס המזורגג מ"פארק היורה", שעובר עליו יום שיער רע.

זה נשמע נורא למדי. אבל לפחות זו יכולה להיות אחלה השראה לשיר של אבורטד, לא?

כן, כנראה..

אז בתור התחלה, ספר לי קצת על הקשר שלך ללהבות'.

טוב כפי שאתה בטח יודע, הם באו לגור פה בבלגיה, ומכיוון שהם חבורה גדולה של מאניגנות [Manginas – לפי הפירוש שלי, צירוף של Man ו-Vagina], אהבת הגברים בינינו באה כצעד מיידי, ונקשרנו יחד באורגיה מטורפת של וודקה ופעולות איברי מין נימולים. חוץ מזה, גם אבורטד וגם להבות עושים מוזיקה חרא ואנחנו יותר מכוערים מאמא שלך (ככה שאני בכלל לא יכול להתחיל לדמיין איך לעזאזל אתה נראה), אז בקיצור, אלה הם נישואים מהגיהנום, ואם אי פעם יהיו לנו ילדים, אדאג שהם יצליחו לגרד קצת כסף ממך ומצאצאיך.

שמועות רומזות שיש לך קשר מסוים לבנות ישראל היפות. האם תרצה להרחיב בנושא?

כן, טוב, אתה יודע, החיים די קשים, עם זין שעבר ברית מילה וכל זה, אז אוטומטית אנחנו חייבים לאהוב רק גברים ונשים יהודיים. האמת שאני יודע שקשה להבדיל בין השניים, אבל לא איכפת לי, אם יש לזה ציצים ורגליים, אני בעד! פרנק מתגורר עם מישהי מישראל בימים אלו. אני לא יודע מי מהם יותר משוגע, אבל הם מתאימים אחד לשני והם מאושרים ביחד, אז זה טוב. ככה שאחת כבר יש לנו, אז מה, עוד כמה אלפים? כל הכוסיות שלכם שייכות לנו!!!
(אה כן, וכשמישהי אומרת לי משפט נפלא כמו
'mashtina aleicha bekeshet' אז כאילו, איך אפשר להתנגד לדבר כזה?)

אז אם כבר אנחנו מדברים על ישראל, להבות' וכל זה, ספר לי קצת על החוויה של לנגן עם לנג-צ'ה, איך היתה ההופעה עם לנג-צ'ה בישראל, ואיך היה לעבוד עם ניר דולינר?

טוב, אתה יודע, התחת של דולינר כל כך חמוד, שלא יכולנו שלא לבקש ממנו להצטרף לקהילה ההומוסקסואלית שלנו, וחוץ מזה אתה יודע שהוא פופולרי אצל הבחורות בישראל, אז הנחנו שהוא יהיה הכרטיס שלנו לקצת זיונים. ההופעה בישראל היתה אחלה, אנחנו מאד שמחנו לנגן פה. אבל אני יודע שגריינדקור הוא ז'אנר די מחתרתי ושהרבה אנשים לא אהבו את זה, אז נחשו מה, אנחנו גם לא אוהבים אתכם, אמא שלכם מסריחה כמו התחת של אבא שלכם, ואבא שלכם נראה כמו לסבית גברית מזוינת. אבל בכל אופן, היה אחלה, היה אחלה פוגו, מאד נהננו, ואני מקווה עוד לחזור לשם עם לנג-צ'ה. דולינר עדיין נשאר בדרגת Manslut אצלנו, והוא עוד ישתתף בהקלטות כשהוא יהיה פנוי, או כשהפתח האחורי שלו יתרחב יתר על המידה. יש לנו כרגע גיטריסט חדש, ואני יכול להבטיח לך שההרכב החדש מטורף לגמרי!

מגניב. אני, דרך אגב, נהניתי מכל שנייה של ההופעה של לנג-צ'ה.

זה כי אתה הומו, אדוני.
(סתם צוחק חחח)

מה חשבת על הלהקות הישראליות שיצא לך לראות בהופעה (הרצוג וסוליטרי)?

נהניתי מהרצוג, וסוליטרי היו די מגניבים, אבל לא בדיוק סוג המוסיקה שלי, אני אוהב את זה יותר אנאלי, אתה יודע… דרך אגב, אני יכול לקבל את החתול שלך?

לא, בנזונ..(באנגלית זה נשמע פחות בוטה)! תעזוב את החתול שלי ואת חור התחת הנהדר שלו במנוחה!

איזה בעסה!

כן, טוב, החיים קשים, תשיג חתול משלך!
בכל מקרה, יש להקות בפסטיבל שבוע הבא שאתה רוצה לשמוע?

יש לי חתול משלי!! חתיכת נבלה, אני בטוח שאתה רוצה לבשל אותו, חמור. אני רוצה לראות את WhoreXcore כי הם חבורה של הומואים, ו-Betzefer כי הם מאד straight-edge וכל זה. ולא יודע מה עוד, יהיו רקדניות גו-גו על הבמה?

כן, אני חושב של-WhoreXcore בדרך כלל יש איזה מישהי חצי-עירומה על הבמה.

אה, מצוין.

אז מה בעצם אתה כל כך אוהב בישראל שאתה חוזר לכאן כבר בפעם השלישית?

זה בטח החלב, אני משוכנע.

כן, אנחנו מגדלים כאן פרות משובחות לאללה.

שמעתי שיש להן השפעה 'הורסת'.

כל החוויות שלי עם פרות ישראליות היו נהדרות. חוץ מפרות אנושיות, שימותו.

הכל סובב סביב הנקבות, בנאדם.

אכן! תנו לי נקבות! בכל אופן, ספר לי על המיני-אלבום המתוכנן של אבורטד.

עד כה יש לנו כבר שיר חדש אחד מוכן, וזה די מזכיר את מה שהולך ב-Goremageddon, אבל עם קצת נגיעות חדשות. הכל יהיה מאד אגרסיבי ומאתגר. אני חושב שב-Goremageddon די מצאנו את הסגנון והכיוון שלנו, ועד כה כתיבת שירים בסגנון הזה היתה מהנה מאד. המיני-אלבום החדש Bloodfix ייצא בחודש מרץ ויכלול כנראה שלושה שירים חדשים, גירסה חדשה לשיר ישן (Sanctification of Fornication), שיר קאבר אחד, וגם את הקליפ של Meticulous Invagination ועוד חמישה קליפים בהופעה מפסטיבלים ברחבי העולם.

האם חלק מהחומר המצולם מפסטיבלים יצולם פה בישראל?

יכול להיות…

וכיצד תשמע הגרסה החדשה של Sanctification of Fornication?

פחות אינטנסיבית, אבל 666% מרושעת!

והאם תוכל לספר לנו אילו שירים אתם שוקלים בשביל הקאבר, או שעדיף שפשוט נחכה ונראה?

אני חושב שאלמנט ההפתעה יכול להועיל בנושא הזה, חחח.

חח כנראה. אז מה נוכל לצפות לשמוע בהופעה שלכם פה שבוע הבא?

אני חושב שננגן בעיקר שירים מ-Goremageddon, עם קצת שירים מהאלבום הקודם, ושיר או שניים מהאלבום הראשון.

נשמע ברוטאלי בהחלט. האם ייצא לנו לשמוע משהו מהחומר החדש, או אולי איזה קאבר?

אני לא חושב, אנחנו עדיין רק משתעשעים עם הרבה רעיונות, ולצערי אנחנו עוד לא מוכנים לנגן את החומר החדש בהופעה.

טוב, אני בטוח שכולם ייהנו מספיק מהחומר הקיים שלכם, כי ההופעה שלכם שוברת לגמרי. מה שמוביל אותי בערך לשאלה הבאה שלי. גם באלבומים שלכם וגם בהופעה שלכם כאן שנה שעברה שמתי לב שהסאונד שלכם מאד נקי, אפשר לשמוע כל צליל במוזיקה, והיא כל כך נקייה שהסגנון שלכם נשמע כמעט טכני. זה לא דבר מאד נפוץ בלהקות Gore. האם זה משהו שחשוב לכם או שפשוט ככה זה יוצא?

טוב, אני לא חושב שאנחנו רק להקת Gore, הדקדקנות שלנו די אנאלית על כל הפרטים, ואנחנו רוצים שכל הופעה שלנו תהיה אינטנסיבית מאד. אנשים משלמים כסף טוב על מנת לראות את הלהקה, אז צריך לתת להם משהו שיהיה שווה את הכסף. נעשה את הטוב ביותר שלנו, אני בטוח. אנחנו תמיד משקיעים הרבה בסאונד, אז אנחנו יכולים להיות די נודניקים בקטע הזה, לרווחת הקהל כמובן.

הגד לי נא, האם אתה מתרגש לקראת סיבוב ההופעות האירופאי הקרוב עם Cannibal Corpse?

בהחלט, זה הולך להיות מגניב לגמרי. אבל הלהקות האחרות בטח ישנאו אותנו, כי אנחנו נגנוב את כל הגרופיות, אתה יודע, היות ואנחנו הלהקה יפת-התואר היחידה שם. ברצינות, איזו גרופית תרצה איזה זין דת' מטאל בן 50?! חחח.

הייתי רוצה לסגור את הראיון עם השאלה הסדיסטית האהובה עלינו פה ב"מטאליסט". אני יודע שזה קשה, אבל מהם חמשת אלבומי המטאל האהובים עליך בכל הזמנים?

המממ, אוקיי:
Carcass – Symphnies of Sickness
Entombed – Left Hand Path
Hemdale – Rad Jackson
Carcass – Heartwork
Fear Factory – Soul of a New Machine

אחלה, תודה על הראיון, בנאדם. עוד משהו שתרצה להוסיף לקוראים שלנו?

כן, אנחנו הולכים לאכול את כולכם! מה זה לא מפחיד???
ככה חשבתי, עכשיו לכו לאתר שלנו, קנו את הדברים שלנו, או תנו לנו את החברות שלכם.

תודה!