מרואין: Ron Braunstein, הידוע בכינוי Necro

זה בטח נראה מוזר כשאנחנו מראיינים לראשונה אמן ראפ, אבל Necro האמריקאי הרוויח את מקומו במגזין. Necro הוא אמן הראפ הקיצוני ביותר שקיים כנראה, עם טקסטים שלא היו מביישים את Cannibal Corpse, מלבד זה, הוא המציא ז'אנר שלו הוא קורא : Death Rap, במסגרתו הוא משלב פעולה עם אמני מטאל מוכרים כגון ג'ון טארדי מ-Obituary, סיד וילסון מ-Slipknot וג'ימי ג'אסטה מ-Hatebreed. לאחר שהסתבר לי כי הוא גם יהודי העונה לשם רון ברנסטין ובן לישראלים לשעבר, החלטתי להחליף איתו כמה מילים, שהתבררו כראיון ההזוי ביותר שאי פעם קיימתי, וגם הכי מצונזר.

הי בן אדם, הייתי רוצה להתחיל עם מה שאתה עושה בימים אלו.

אני מאונן הרבה, אני מ***ן גרופיות, אני כרגע רואה תוכנית של ביל מאר, מדבר על פוליטיקה, אני מוצא את הפוליטיקה מצחיקה, האילומינטי (כת נסתרת) מנהלים את הכול, אין הרבה שאתה יכול לעשות. אני אומר תתעשר, תעשה כסף, ת**ן הרבה בחורות סקסיות, תעשה אחלה מוזיקה, ואם אתה יכול לעשות שינוי, לך על זה.

לאלבום האחרון שלך קראו The Sexorcist, מה אתה יכול לספר עליו?

זה אלבום הסקס הכי טוב שנעשה! נקודה!

מאיפה הגיע הרעיון לשתף בו כוכבי פורנו, ואך יצרת איתם קשר?

חבר שלי הובין החליט להביא אותם לאלבום, הוא חיי בקאלי, הוא עשה כמה טלפונים והביא אותם, לא סיפור גדול, כוכבי פורנו הם בסדר. חלק מהם חלאות מגעילות, חלק הם חבר'ה מגניבים, כמו ג'ואי סילברה, שמראים אהבה, זה ספקטרום נרחב.

איך זה שהאלבום חמק בלי מדבקת הזהרה על שפה גסה?

אין לי מושג, שכחו את זה בטעות, מי שם **ן.

איך זה שבאלבום הזה לא משתתפים גם חברי להקות מטאל?

זה כזה אלבום, יותר בעניין של סקס, יכולתי להביא כמה נגני מטאל אבל אני לא רוצה לטחון את זה יותר מידי, הסגנון הסקסי שלי לא צריך כלום חוץ מאני עושה ראפ גס.

קצת היסטוריה, אני מבין שהתחלת ממש מוקדם עם המוזיקה.

כן, באיזה גיל עשר הרמתי גיטרה בפעם הראשונה.

מה עם המשפחה? הבנתי שאתה בן למשפחה ישראלית?

כן, ההורים שלי ישראלים, אבא שלי שירת בצבא, אני לא מדבר עברית, הם החליטו לא לדבר עברית בבית.

עוד קצת על הצד הישראלי, ביקרת פעם בישראל?

לא, אני לא משתגע על כל הדרמה שהולכת שם. אז אני לא רץ לשם. אני בטוח שמתי שהוא אני אבקר, אני עומד לסגור על הפצה בישראל עם איזה חברה.

מתי התחלת לשמוע מטאל? עם מה התחלת?

אחי היה שומע מטאל ככה ששמעתי ממנו את הח*א הזה. גדלתי על Metallica, Motley Crue, Ratt, Kiss, Slayer, Megadeth, Anthrax, כל להקות המטאל משנות השמונים.

באיזה שלב התחלת עם ההיפ-הופ, איך נכנסת לזה?

מזה שגרתי בשכונות, ניגנו שם היפ-הופ כל היום וכל הלילה ככה שזה היה מסביבך, שוב, אחי הקשיב לזה אז יצא לי לשמוע את זה בבית. הושפעתי מזה ממש מוקדם ואפילו לא הייתי צריך לחפש את הח*א הזה בעצמי כי ביל התחיל מגיל צעיר מאד. ככה שהתחלתי עם הגיטרה כשאני צעיר ואז עם החרוזים.

איך חשבת על ז'אנר ה-Death-Rap, ועל השילוב של מטאל וראפ?

רציתי לעשות ח*א שהוא סופר ברוטאלי ואלים, יותר חזק מהח*א ששמעתי לפני כן מהלהקות G Rap או ה-Ghetto Boys, וברוטאלי כמו הח*א של Slayer, Metallica, Death ו-Obituary שאהבתי, זה היה שחפרתי עמוק בים היצירתיות ועשיתי משהו מגניב, המקצבים המוקדמים שלי היו מרושעים לפנים, כמו היפ הופ דת' מטאל. בדמואים המוקדמים שלי מ-1994 אתה יכול לשמוע את ההתחלה של הסגנון, והח*א של המטאל וההיפ הופ שלי הבשיל לרמה שיכולתי לשלב היפ הופ ומטאל לאחד. הייתי חייב להוציא קצת אלבומי היפ-הופ שהם לגמרי היפ-הופ, וב-1994 החלטתי להוסיף רימיקסים מטאלים לאלבומים שלי ולאלו שהפקתי, זה התחיל משם, וזאת רק ההתחלה.

איך היית מתאר את האלבומים הראשונים שלך?

ח*א כבד, ברוטאלי, ח*א מרושע ומחוספס מאד, לכל שיר יש חיים משלו אז חלק מהקטעים יותר מרושעים מהשאר, חלק קונספטואליים אבל בגדול כל הח*א שלי בן ז**ה.

מה גרם לך להתחיל לכתוב כמו שאתה כותב, ואך היו התגובות לזה?

תמיד רציתי להיות מטורף עם הח*א שלי, לעשות משהו שהוא השלב הבא, לא רגיל, לבלוט, ככה שאוכל לכתוב את הח*א שהרשים אותי וגרם לא להרגיש כמו שהרגשתי כששמעתי משהו שאהבתי, רק מעריץ שעושה ח*א שהוא אוהב ונותן קרדיט למי שצריך, וזה נבנה לעולם משלו, שתמיד הרגשתי שזה מקומי, בעולם משלי.

אילו אומנים השפיעו על הכתיבה שלך?

בהחלט Kool G Rap, ה0Gheto Boys, וגם ח*א ישן כמו A Tribe Called Quest, Main Source. כל הח*א משנות השמונים, Kane, KRS, Rakim כמובן, הרבה מההיפ הופ שהשפיע עלי בזמנו. כששמעת משהו כמו Cyprus Hill רצית ללכת ולעשות משהו בעצמך, כל התקופה בין 86' ל-96' הייתה פורייה במיוחד, ומאז שנכנסתי למשחק, זה הזמן בין 1996 ל-2006 שבו אני עושה את הח*א שלי. ובארבע השנים הקרובות אני אפיל את הח*א הכי חולה שאי פעם עשיתי, זאת רק ההתחלה.

מאיפה הבאת את הצייר הידוע אד רפקה לצייר לך את העטיפות של הדיסקים?

הוא אלוהי-אלוהים של עטיפות אלבומי המטאל. תמיד חשבתי שהוא הכי חולני, איתרתי אותו אחרי הרבה עבודה קשה וגרמתי לזה לקרות.

איך התחלת עם חברת התקליטים שלך?

התחלתי עם זה בעיקר כי לא יכולתי להשיג חוזה הקלטות. כי המנהל ההומו שלי בזמנו, תיאו סדלמייר שעבד עם אמינם ו-50 Cent היה שונא, הוא לא רצה להשיג לי חוזה, הוא אמר שאף אחד לא רוצה לבנים, אחרי זה אמינם קיבל חוזה ענק והמנהל המסריח שלי מנופף לי את זה בפנים ומשוויץ בזה. הבנתי שזה לא יקרה אם אני אמשיך לשבת ולחכות לחוזה, אז באמצעות ההשפעה של ויטמין P התחלתי חברה משלי ולא הפסקתי מאז.

אתה מתכנן להוציא אלבום שכולו מטאל?

אני אמור להיות בלהקה עם איגור קאבלרה (לשעבר Sepultura), אני אראה מה קורה עם זה, אני יודע שכתבתי ח*א מטאלי ברוטאלי, אני מתכנן להקליט את זה בקרוב, לא משנה מי יתופף.

נתקלת בבעיות בעקבות זה שאתה ראפר לבן בתעשייה שרובה שחורה?

כל הזמן, שונאים אותי כל הזמן. לא משנה כמה קטעים מגניבים אני מוציא בסצנת ההיפ הופ המיין סטרימית, אני תמיד אהיה ראפר לבן בצל של אמינם. אז שילכו כולם להז**ן! יצרתי ז'אנר משלי, בשוק משלי, ואני אנצח! שיז**ו כולם!

איך התחיל כל הקשר עם איגור קאבלרה?

הוא יצר איתי קשר כמעריץ, ואני תמיד הערצתי את Sepultura, ככה שהתחברנו. אני לא בטוח מה יקרה איתי ואיתו, זה כרגע תלוי באוויר לדעתי, אבל אני מבטיח לך שכשאעשה ח*א מטאלי, זה יהיה הכי ברוטאלי שיש.

עוד פרויקטים מעניינים לעתיד?

כן, אלבום חדש לנקרו, האמת היא ש-4 אלבומים חדשים, יש לי רעיונות להפיל עוד ח*א, המעריצים ידעו מה קורה ואיך זה מתקדם, כל הח*א החולני יבוא בקרוב!

מילים אחרונות לאנשים מישראל שקוראים את זה?

כן! Shout Out To Israel! תישארו חזקים ואראה אתכם בקרוב!