הפקת פסטיבל Ozzfest תל אביב, ותחנת הרדיו 88FM, מזמינות את מאזיני התחנה וחברי ה-Facebook לבחור אילו להקות ישראליות נוספת יופיעו על במת 88FM בפסטיבל ה-Ozzfest הראשון בישראל! במסגרת פסטיבל Ozzfest שיתקיים ב-28 בספטמבר בגני יהושע, בו יופיע נסיך האופל Ozzy Osbourne, אגדת הרוק Korn, להקת Soulfly בניצוחו של Max Cavalera, ו-Betzefer הישראלית – תוקם במת 88FM שבה תופענה להקות מהמובילות בסצנה המקומית, וכמיטב מסורת ה-Ozzfest העולמי.

בכדי לעזור ללהקה האהובה עליכם, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לעמוד ה-Facebook של תחנת הרדיו 88FM, לעשות "לייק" לתחנה, ולאחר מכן להיכנס לעמוד סרטוני הוידאו, ושם לבחור ולעשות "לייק" ללהקות שאתם רוצים לראות על במת 88FM בפסטיבל. מבין המצביעים יוגרלו כרטיסי כניסה לפסטיבל וכרטיסים למפגש מעריצים עם האגדה בכבודו ובעצמו – Ozzy Osbourne! ב-12 בספטמבר יוכרזו 3 הלהקות הנבחרות ע"י שקלול קולות: 50% הבחירה שלכם, 50% צוות 88FM והפקת Ozzfest תל אביב. החל מהשבוע ועד ה-7 בספטמבר, התחנה תציג בכל יום את אחת הלהקות המועמדות בתוכנית "נותן ברוק עם בן רד" בשעה 14:00 ב-88FM.

כזכור, מהפקת פסטיבל ה-Ozzfest נמסר כי עד ראש השנה ימכרו הכרטיסים למופע במחיר מוזל של כ-350 ש"ח בלבד – וניתן לרכוש אותם בחנות המטאלשופ בתל אביב, ובמספר מוקדים אחרים ברחבי הארץ.

להצבעה בתחרות (שימו לב, ישנם 2 עמודים עם להקות)
לעמוד ה-Facebook הרשמי של ה-Ozzfest
לרכישת כרטיסים ל-Ozzfest בחנות המטאלשופ