חברת ההפקות רייבן מיוזיק אישרה רשמית את הגעתה של להקת הפולק מטאל הפינית Turisas לישראל, בהופעה אחת שתתקיים ב 4 לאפריל במועדון הרידינג 3 בתל אביב.

כלהקה אורחת תופיע וותיקת המטאל הישראלית Salem, בהופעתה הראשונה מזה זמן רב.

ההודעה הרשמית:

"שנים מחכה קהל המטאל הישראלי להגעתה לארץ של מלכת הפולק מטאל הפיני Turisas לישראל, הלהקה שפרצה בסערה לעולם עם אלבום הבכורה Battle Metal (2004) והתמקמה מייד בצמרת התחום כשהיא מציגה הופעת במה ססגונית וצבעונית שסחפה אחריה עשרות אלפי אנשים בכל הפסטיבלים באירופה, הלהקה שעולה לבמה כשכל חברי הלהקה צבועים אדום שחור, הלהקה שבין חבריה נגנית אקורדיון ונגנית כינור במשרה מלאה על הבמה, הלהקה שמביאה את הויזואליות למופע שלה בצורה שטרם נראתה ויוצרת חוויה של מסיבה ענקית על הבמה בשיתוף הקהל = שמגיע אף הוא מאופר בצבעי הלהקה.

אגדת המטאל הישראלית Salem תעלה במופע מיוחד שישים דגש על שירי האלבום השלישי של הלהקה A Moment Of Silence (בנוסף לשירים משאר האלבומים).
SALEM לא זקוקים להצגה, הלהקה הישראלית שהוציאה שבעה אלבומים, הופיעה בפסטיבל Hellfest הענק בצרפת, הופיעה ב MTV בשנות התשעים בתוכנית המטאל "הדבנגרז בול" והופיעה בישראל עם אגדות מטאל כגון Megadeth, Obituary, Entombed ועוד רבות.
חמושים במתופף העל אנושי ניר נקב וחטיבת הגיטרות של ליאור מזרחי וניר גוטריימן כשבפרונט אגדת המטאל הישראלי זאב טננבוים תארח Salem את אמיר נויבך ותנגן את השירים שהפכו אותה לגאווה מקומית"

מחירי הכרטיסים להופעה: כרטיסים במוקדמת: 189 ₪ בלבד
בקופות: 209 ₪