להקת הפרוג מטאל הישראלית / נורווגית Subterranean Masquerade חתמה עם חברת התקליטים השוודים Vicisolum לחוזה של שני אלבומים. האלבום החדש של הלהקה Vagabond מיועד לצאת ב 1.9:

"Subterranean Masquerade, הכוללת בתוכה את הזמר Kjetil Nordhus מלהקת Green Carnation / Tristania והמתופף מתן שמואלי מ Orphaned Land היא אחת הלהקות המרתקות בסצנת הפרוגרסיב בשנים האחרונות. הלהקה משלבת פולקלור ישראלי עם מוסיקה הודית, פרוג רוק פסיכדלי, רוקנרול קלאסי ומטאל מלודי. אלבומה הקודם של הלהקה THE GREAT BAZAAR קיבל ביקורות מצוינות חובקות עולם ונבחר כאחד האלבומים הטובים של 2015.

האלבום החדש מוקסס ע"י Christer Cederberg , שעבד בעבר בין השאר עם Anathema ו Circus Maximus. מאסטרינג נעשה באולפני Fascination street מה שמבטיח סאונד קראנצי ומאוזן."

Subterranean Masquerade מתחילה את סיבוב ההופעות העולמי של האלבום החדש בבית בהופעת השקה מיוחדת במועדון הגאגרין ובהרכב מלא ב 17.8. באירוע יהיה ניתן לרכוש את האלבום שבועיים לפני תאריך היציאה הרשמי.

ההופעה תתקים לצד הרכב הדום מטאל הישראלי Tomorrow's Rain, שחימם בעבר את Paradise Lost ו Draconian. בהרכב חברים מספר מוזיקאים ותיקים מסצנת המטאל הישראלית שפעלו בעבר בהרכבים כגון Nail Within Distorted ואחרים.

באלבום הבכורה של ההרכב משתתפים בין השאר מוזיקאים מהלהקות Paradise Lost, Draconian, Moonspell ו Swallow The Sun.

100 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 80 שקל, כשלאחר שיאזלו יעלה מחיר הנותרים.