להקת המטאל הישראלית Prey For Nothing הודיעה שסיימה לאחרונה את הקלטות אלבומה השלישי.הלהקה פרסמה את הפרטים הבאים על האלבום החדש, על האורח המיוחד המשתתף בו, ועל תהליך היצירה:

"שלום לכולם. ניסינו לעשות זאת בשקט, אך כעת שסיימנו, אפשר לומר בגאון שסיימנו להקליט את אלבומנו החדש, השלישי במספרו. האלבום החדש יקרא The Reasoning והוא יכיל עשרה שירים מורכבים, מלודיים, כבדים, הנעים מ -Death Metal ועד ל Progressive Rock עדין. מי שחשב שהרחקנו לכת באלבום Against All Good And Evil, ושמשם אי אפשר לטפס עוד מעלה, מצפה לו הפתעה מעולה.

האלבום הזה מושך את הגבולות שלנו כמוסיקאים עוד יותר, ובתור דוגמה ראשונה, הבאנו סולן אורח לביצוע אחד מהשירים באלבום, אשר נקרא Shrouded Haven.

חלקכם אולי מכיר אותו ממפעליו המוסיקליים הכבירים ב-Rhapsody Of Fire על שלל אלבומיה הקלאסיים, אבל כיום הוא גם הסולן של Angra האגדית.

אנחנו כמובן מתכוונים ל – Fabio Lione – האריה השואג של המטאל המלודי באיטליה. בקרוב נשחרר פרטים נוספים כמו את רשימת השירים באלבום, עטיפה, וכמובן דוגמאות מוסיקליות – אבל בינתיים, תרגישו חופשי להתענג על הטיזר הקטנטן הבא."