להקת המטאל הישראלית Prey For Nothing שיחררה ביום ו', ה-21.11.14 את אלבומה החדש, The Reasoning להורדה ללא תשלום. כמו כן, הלהקה מצרפת את זוג אלבומיה הקודמים להורדה בחינם. מהלהקה נמסר:

"שלום לכולם. החלטנו לשחרר את אלבומנו החדש עליו עמלנו רבות, The Reasoning להורדה ללא תשלום, ללא התחייבות, ללא תחרות לייקים או באיכות ירודה, פשוט האלבום כמו שהוא, ישר אחרי שיצא מהתנור. אנחנו מאמינים שהתמורות בתעשיית המוסיקה בשנים האחרונות חולשות על כולם, אמנים, נגנים, להקות ומאזינים גם יחד. במציאות של היום נראה לנו טיפשי שמאזינים יקנו את האלבום רק כדי לשמוע אותו ולהתרשם ממנו, והמחול שכולל חיפוש הורדה בלתי חוקית של האלבום על מנת להתרשם ממנו לפני שקונים אותו הוא עוד יותר טיפשי.

מי שאהב את האלבומים הקודמים שלנו, אנחנו מאמינים שיאהב את האלבום החדש, אבל כיום זה פשוט נראה לנו מגוחך לדרוש מאנשים שלא נחשפו ללהקה לקנות את האלבום לפני שאוהבים אותו.

האלבום עדיין יהיה מוצא למכירה בהמשך, ביחד עם האלבומים הקודמים כמובן, גם באופן דיגיטלי וגם בדיסק מוצק, אבל המטרה שלנו עם הלהקה היא לא להתפרנס ממטאל, אלא לעשות מטאל משובח ולאפשר לאנשים לשמוע אותו. לשים את האלבום להורדה חוקית נראה לנו הצעד הכי הגיוני, במקום לחכות שאתרים פיראטיים יעלו אותו בשבילנו. מקווים שתהנו ממנו."