בעדכון שפרסמה להקת ה Celtic Metal האירית Cruachan מסתבר סיפור מדהים הקשור באלבומה החדש – Blood For The Blood God, שיצא בשנה שעברה בחברת Trollzorn Records.

ההודעה הרשמית:
"קצת לפני סוף שנה שעברה חברת התקליטים שלנו קיבלה מייל מ Thomas Gurrath מלהקת הדת' מטאל הגרמנית Debauchery, הוא אמר להם שיא לו את זכויות היוצרים על צירוף המילים Blood God בטריטוריית גרמניה. הוא איים לתבוע את החברה על כך שהוציאו אלבום שלנו תחת השם Blood For The Blood God (מעולם לא שמענו על הלהקה שלו לפני זה) ודרש שנוריד את כל הדיסקים והתקליטים שעליהם השם. חברת התקליטים ניסתה לדבר איתו בהגיון, כי מדובר בדרישה הזויה וילדותית.

שתי הלהקות הן בעלות שם שונה לגמרי, והשם Blood God לקוח מהמיתולוגיה האירית, דמות שגם מכונה Crom Cruach, לא ראינו סיבה למה זה ישפיע על המכירות של הלהקה שלו. כתוצאה מכך הלייבל שלנו הגיע להסכם שבו נמכור שם את כל הסחורה שנותרה אבל לא נוכל למכור עוד בגרמניה (נאלץ להשתמש בשם Blood For Crom Cruach בגרמניה).
הוא גם קיבל מאיתנו פיצוי כספי על העסק הזה.מכיוון שהשארנו ללייבל לטפל בזה, הרגשנו חופשיים לספר למעריצים מה עשה לנו האדון הזה.. תודה לך Thomas! מה קרה ליושר אומנותי? אמפתיה ללהקות שמנסות לשרוד במצב הנוכחי? צריכה להיות סולדריות בינינו, בטח לא התנהגות גועלית שכזו!"