בזמן פסטיבל הWINTER UPROAR עלתה לבמה להקת AndrelamusiA ושיחררה בהפתעה, תוך כדי ההופעה, את אלבום הבכורה המצופה שלה- Pandemonium. לאחר ההופעה כבר חיכו לקהל דיסקים בדוכן המרצ'נדייז והאלבום היה זמין להאזנה בכל פלטפורמות הסטרימינג.

הלהקה, שהוקמה ב2016 ע"י סולן הלהקה אורון אלול וגיטריסט הלהקה צבי גרשניק בקריות שיחררה את אלבום הבכורה שלה Pandemonium הכולל בתוכו 40 דקות תמימות של מטאל קיצוני מהסקאלה היותר כבדה של הז'אנר ביום שבת האחרון. האלבום השאפתני לא חוסך בשיתופי פעולה וניתן למצוא בו הופעות אורח של זמרים מסצנת הדת'קור הבינלאומית ביניהם Kyle Anderson מלהקת Brand of Sacrifice הקנדית ו-Luke Griffin מהלהקה הבריטית Acrania ופרוייקט הטראפ-מטאל Shush. כמובן שגם סצנת המטאל המקומית מיוצגת יפה יפה באלבום שהתברך בהופעת אורח של רן ירושלמי, סולן הלהקה הישראלית Walkways.

האלבום נכתב בהשראת המנגה היפנית Berserk של Kentaro Miura. סיפור שסחף אחריו מיליוני קוראים ברחבי העולם וגולל את סיפוריו של גאטס- שכיר חרב חסר מזל שנולד לעולם אכזר בו הוא מנסה לשרוד כנגד כל הסיכויים ומאתגר בדרכו מפלצות, אלים ואפילו את הגורל עצמו.

האלבום זמין להאזנה כעת בכל הפלטפורמות וניתן להקשיב לו דרך אתר הלהקה בקישור המצורף"