חברי DESERT מודיעים על הופעתה של מפלצת הפאוור מטאל מפינלנד לישראל, להלן ההודעה הרשמית של ההפקה:
"אנחנו ממשיכים במלאכה לקידום המטאל המלודי בארץ, ועכשיו הגיע תורם של BATTLE BEAST הפינית להמשיך את רצף ההופעות המלודיות בישראל.
הלהקה תגיע להופעה אחת בארץ ב 19 לאוגוסט במועדון ה"הוואנה" בתל אביב ותארח את DESERT כלהקה אורחת.
100 כרטיסים ראשונים זמינים לרכישה במחיר של 189 שקלים.
לאחר מכן המחיר יעלה ל 209 שקלים.
להקה BATTLE BEAST התחילה את דרכה ב 2008 וכבר בתחילת דרכם עיצבו לעצמם סאונד משלהם המשלב ריפים שוברים, שירה נשית גבוהה ועוצמתית, סולואים חותכים וכל זה מוגש על מצע של קלידים לא אופייניים להאבי מטאל המסורתי, אלא לוקחים אותו צעד קדימה.
כבר ב 2010 הלהקה זכתה בתחרות WACKEN METAL BATTLE העולמית ובתחרות לאומית בפינלנד.
עובדה זו היא הסיבה שלייבל המטאל הענק ניוקליר בלאסט החליטה לעזור להם להוציא את אלבומם הראשון STEEL ולשלוח אותם לטור משותף עם NIGHTWISH האגדיים. ב 2012 עזבה ניטה ואלו, הסולנית, את ההרכב והוחלפה בנורה לוחימו הכריזמטית ובשלב זה הלהקה מעלה הילוך וממשיכה במסע הופעות אינטנסיבי עם SONATA ARCTICA ומיד לאחר מכן ב 2013 מקליטה את אלבומם המוצלח Battle Beast שיצא ב מאי 2013 והכניס את הלהקה היישר למצעדי הפזמונים הבינלאומיים באירופה וטור אירופאי ענק עם POWERWOLF מיד לאחר מכן וטור נוסף עם UDO. את כל 2014 הלהקה בילתה בדרכים תוך כדי שהיא כובשת כל במה אפשרית בפסטיבל באירופה ויפן ובטורים עם ACCEPT וכו'.
ההצלחה של האלבום נסקה לגבהים שאפילו הלהקה עצמה לא ציפתה להם ואף SABATON הקליטו גרסת קאבר לשיר Out Of Control של הלהקה באלבומם האחרון Heroes.
ב 2015 יצא האלבום השלישי של הלהקה – Unholy Savior, שלא מפסיק לכבוש את מצעדי הפזמונים.הלהקה תגיע לארץ במסגרת טור התמיכה באלבום, ואחרי שהיא מסיימת את החלק האירופאי של הטור ביחד עם POWERWOLF. הלהקה ידועה בהופעות אנרגטיות, כריזמתיות וכוחניות וחברי ההרכב כבר הבטיחו כי את ביקורם הראשון בישראל הקהל לא יישכח."