להקת המטאל האמריקאית King 810 הודיעה שלשום כי היא מבטלת את הופעתה המתוכננת ב Saint Andrew's Hall שבדטריוט לאחר שהנהלת המועדון מנעה מחברי הלהקה להכניס כלי נשק לאולם.

הלהקה, שידועה ככזו שחבריה עולים לבימה עם כלי נשק אוטומטים במהלך ההופעה, ביטלה לאחרונה הופעה בשיקגו לאחר תלונות על "שימוש מוגזם בכלי נשק ותדמית אלימה".

סולן הלהקה David Gunn פרסם אז הודעה בה נמסר: "הדבר הזה של הנשק הוא חלק מהתרבות שממנה אנחנו באים וזה חלק מושרש בלהקה, זה לא משהו שאנחנו מתנצלים עליו או משהו..אם מישהו יכנס בדלת עם נשק וירצה להרוג את ה 150 איש בהופעה שלנו, רוב הסיכויים שאנחנו נירה עליו מהבימה.."

לאחר הביטול הנוכחי פרסמה הלהקה הודעה: "עם הכניסה להופעה עברנו כולנו חיפוש, מה שהיינו בסדר איתו, אבל במהלך זה גילינו שהם לא עושים את זה ללהקות אחרות. עדכנו אותם שכחלק מאיתנו בלהקה יש רשיון לשאת נשק, וכשהם אמרו לנו שבכל זאת אי אפשר להכנס עם נשק – הבהרנו להם את עמדתנו. מדינת משיגן היא מדינה בו מותר לשאת נשק באופן חופשי. רצינו לעלות ולהופיע, זו הייתה אמורה להיות ההופעה הכי גדולה שלנו עד היום, ולבטל לא הייתה החלטה קלה – אבל קודם כל אנחנו צריכים להיות כנים עם עצמנו.

זה לא קשור לנשק או להופעות, לזה לגבי הזכויות הבסיסיות שלנו שהם מנסים לטאטא מתחת לשטיח, ואנחנו נגיד את האמת. האנשים האלה שם אפילו אמרו לנו ששוטרים לא יוכלו להכניס נשק למועדון. וזה הכיוון שהמדינה שלנו מדרדרת אליו.."