להקת הט'ראש האגדית Slayer עדכנה כי תשיק בשבדיה את היין "Reign In Blood Red", יין אדום מסוג קברנה, אשר קרוי כמובן ע"ש אלבומה הקלאסי משנת 1986. Sari H. Wilholm, בעלי החברה המייצרת היין בשבדיה סיפר: "קיבלנו מייל מ BPM, הסוכן שמחזיק בזכויות לייצר את היין עבור הלהקה, והרגשנו שאנחנו רוצים ללכת על זה. יש הרבה שחושבים שהלהקה הם שותי בירה, אבל הם אוהבים יין."

את הסיבה למה נבחרה שבדיה להיות המדינה שבה יתחיל שיווק היין חושף Wilholm: "שבדיה היא שוק טוב להתחיל בו. אנחנו מדינה קטנה אבל יש כאן מעריצים נאמנים שעושים את הניסוי ההתחלה בשבדיה לרעיון טוב. התגובה הייתה אדירה, מעולם לא חשבנו שנגיע לזה. בהתחשב בכמות התגובות נראה שיש הרבה מאד מעריצים של הלהקה כאן. קיבלנו גם תגובה חיובית מאד מאזור פינלנד, מדינה שבה מטאליסטים."

לגבי עצם הרעיון של שיווק ומכירת יין של Slayer הוא חווה דעה: "Slayer לא היו מוכרים את השימוש בשם שלהם בלי להיות מעורבים בתהליך ובלי שניסו ואישרו את המוצר. המחויבות שלהם שונה משל אמנים אחרים שהוציאו מוצר דומה. נראה אולי מוזר לחלקנו ש Slayer מוציאים יין, אבל הם רק אנשים רגילים שעושים דברים כמוני וכמוכם."