יתכן שכבר שמעתם על השינוי הדרמטי בהרכב הלהקה הותיקה הזו, להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה כפי שנמסרה למגזין "מטאליסט" מלווה במתנה קטנה, קליפ שעוד לא שוחרר מהאלבום האחרון בהקרנת בכורה ארצית:

"כפי שחלקכם כבר שמעתם, כבר למעלה משישה חודשים שאביטל הוא לא חלק מהרכב הלהקה. אנחנו מרגישים מבורכים וגאים בהישגים והמחוזות שהגענו אליהם יחד ב18 השנים האחרונות.
התרומה של אבטיל ללהקה לעולם לא תשכח בעינינו כאח או בעייני המעריצים שלנו כאומן ואנחנו מאחלים לו את מיטב ההצלחה עם הלהקה החדשה שלו OSOG.

ההחלטה המפתיעה של אביטל לעזוב את ההרכב השאירה אותנו המומים.
מהר מאוד הבנו כהרכב שאין לנו ברירה אלא להמשיך לנגן אבל לא ידענו מי ימלא את החלל הענק שאביטל השאיר מאחוריו כפרונט-מן. ופה נכנס אהרון רגוזה.
את אהרון כולנו מכירים כבר הרבה שנים דרך הלהקה שלו שרדהד והוא אף הופיע איתנו מס' פעמים כזמר אורח. כשהוא נכנס לחדר החזרות איתנו בפעם הראשונה והתחיל לשיר, הבנו מיד שהוא הדם החדש שחיפשנו בהרכב, מלא באנרגיות ורצון לגדול איתנו.

אחרי שעבדנו על חומרים חדשים עם אהרון במשך החודשים האחרונים, בימים אלה כבר עובדים על האלבום הבא שלנו.
אנחנו שמחים להודיע שעל המיקס וההפקה יהיה אחראי Tue Madsen
(The Haunted, Sick Of It All ) שעבד איתנו גם על Down Low ועל האלבום האחרון שלנו, The Devil Went Down To The Holy Land.

רגע לפני שאנחנו מתחילים תקופה חדשה בחיי הלהקה אנחנו רוצים לחלוק איתכם קליפ שמעולם לא שוחרר לשיר מהאלבום האחרון שלנו. "Cop Killer" אנחנו רק מתחילים, צפו פגיעה בקרוב."

"בצפר" יגיעו להופעה חדשה שתכלול שירים מכל התקופות וחומרים חדשים עם הסולן החדש אהרון רגוזה ב17/08 ,יום רביעי במועדון הבארבי, ת"א.