חברת ההפקות ICP Live הודיעה היום כי ג'ורדן רודס, קלידן להקת Dream Theater ואחד מהקלידנים הטובים בעולם – יגיע להופעת סולו בישראל, וזאת לראשונה מאז שנת 2006.
רודס יגיע לארץ במסגרת הופעת פסנתר, שתתקיים בראשון לאפריל במועדון הרידינג 3 בתל אביב.

ההודעה הרשמית:

"ג'ורדן רודס המוכר ביותר בזכות היותו חבר בלהקת הפרוג מטאל Dream theater ובסופרגרופ הרוק פרוגרסיבי Liquid Tension Experiment . רודס שמאופיין בזירת הפרוג ומטאל כמו בתואר לו זכה ע"יKeyboard Magazine – "לקרוא לג'ורדן רודס 'אגדה', זה אנדרסטייטמנט", וכן כפי שנבחר על ידי Music Radar Magazine כ- "הקלידן הטוב ביותר בכל הזמנים".
הכשרון המוזיקלי של רודס התגלה עוד בבית הספר היסודי בשעה שניגן על פסנתר, ובעקבות כך קיבל מלגת לימודים שעזרה לפתח את כישוריו. בגיל 9 התקבל ללימודי פסנתר קלאסי בקונסרבטוריון 'ג'וליארד' היוקרתי שבניו יורק. בגיל 19, בעקבות חיבתו ההולכת וגדלה לסינתיסייזרים ולז'אנר הרוק המתקדם ובניגוד לעצת הוריו ומוריו, עבר לנגן כקלידן בלהקות רוק אף על פי שרודס מקליט היום גם יצירות קלאסיות ונחשב לפסנתרן וקלידן גדול בשני התחומים.
במהלך שנות ה-80 השתתף רודס בפרויקטים שונים והקליט את אלבום הבכורה שלו Arrival , אך פרץ לתודעת הציבור רק בשנת 1994 שבה הקליט את אלבום הסולו שלו Listen . כתוצאה מאלבום זה נבחר רודס ל"תגלית השנה" בתחום הקלידנים בסקר קוראים שנערך על ידי Keyboard Magazine, בעקבות האלבום והתואר שהוענק לו רודס הוזמן להחליף את קווין מור בלהקת דרים ת'יאטר כחבר קבוע, ובאותו זמן הוזמן להופיע יחד עם הלהקה Dixie Dregs. ג'ורדן העדיף להצטרף ל – Dixie Dregs בעיקר משום שלא רצה להזניח את משפחתו הצעירה.
במהלך אחת מהופעות הלהקה התחוללה הפסקת חשמל, ובמהלכה אילתרו רודס ומתופף הלהקה רוד מורגנשטיין במשך כרבע שעה עד לחידוש ההופעה. בעקבות ערב זה החליטו השניים להופיע יחד על בסיס קבוע, ואף הקליטו אלבום אולפן ואלבום הופעה חיה תחת השם "הפרויקט של רודס/מורגנשטיין" (RMP).

בקיץ 2004 הוציא ג'ורדן את אלבומו השמיני- Rhythm of Time בהשתתפותם של ג'ו סאטריאני, גרג האו (Yes), ויני מור, רוד מורגנשטיין, דייב לארו, סטיב מורס וקיפ וינגר. על מנת להספיק ולהוציא את האלבום לפני צאתו לסיבוב ההופעות של דרים ת'יאטר, הסתגר רודס באולפן ההקלטות והתנתק מהעולם החיצוני למשך 14 יום. בשבועיים אלו לא הייתה לו גישה לטלוויזיה, רדיו ומחשב, ואפילו את הקשר עם בני משפחתו ניהל הסוכן האישי שלו.
בתחילת 2005 הופיע עם ההרכב הישראלי-בריטי בלקפילד, בזמן ששהו בחוף המזרחי של ארצות הברית. מאוחר יותר באותה שנה יצא האלבום Octavarium של דרים ת'יאטר, ובעקבותיו יצאה הלהקה לסיבוב הופעות לתקופה של אחד עשר חודשים. בנובמבר 2006 הגיע רודס לישראל לחמישה ימים, ובמהלכם קיים הופעה עם אביב גפן וערך מופע סולו פסנתר.

פרוייקטים נוספים בהם לקח חלק:
• ניגן עם גיטריסט ה-Dixie Dregs סטיב מורס.
• הקליט ויצא לסיבוב הופעות עם הגיטריטס ויני מור.
• הקליט וכתב שירים עבור הזמרת אנני הסלם מלהקת Renaissance.
• הקליט מספר קטעים עבור דייוויד בואי.
• יצא לסיור הופעות בינלאומי עם הקלידן יאן האמר והמתופף טובי ויליאמס.
• הופיע יחד עם אנריקו איגלסיאס.
• הופיע (ועדיין מופיע לעיתים) עם זוכי פרס הגראמי Paul Winter Consort.
• השתתף בקונצרט הצדקה של קייתי קוריץ', יחד עם סטינג, אלוויס קוסטלו ואחרים.
• השתתף בפרויקט הישראלי Project RnL."

להופעה ימכרו כרטיסים ב 3 דרגות מחיר שונות, ע"פ מיקום הישיבה באולם.