להקת ה Thrash הגרמנית האגדית פרסמה לפני זמן קצר הודעה רשמית בה נמסר כי גיטריסט העבר המיתולוגי שלה Frank Blackfire, חוזר ללהקה לאחר כמעט 30 שנות העדרות.

Blackfire ניגן עם הלהקה בין השנים 1987 ל 1989, והוציא עימה שניים מאלבומיה המצליחים ביותר – Persecution Mania ו Agent Orange. לאחר שעזב הלהקה הוא הצטרף ל Kreator והוציא עימה מספר אלבומים ביניהם Coma Of Souls, Renewal ו Cause For Conflict.

אל השניים מצטרף המתופף החדש Husky, איש הלהקות Desaster ו Asphyx, וגם הגיטריסט השני Yorck Segatz, אלמנט חדשני ללהקה שבאופן מסורתי הכילה רק גיטריסט אחד. הסולן והמנהיג Tom Angelripper מספר: "שני גיטריסטים מאפשרים לנו הרבה יותר אפשרויות בהופעה, ונוכל לנגן שירים מהעבר שלא יכלנו לנגן במהלך השנים כשלושה", בהמשך לכך הודיע Angelripper כי הסט ליסט של הלהקה התעדכן ויכיל מעכשיו שירים קלאסים שלא ניתן היה לנגן כשלושה בלבד.

Angelripper ממשיך: "נתחיל לכתוב חומר חדש ולהתחיל לדבר על סינגל חדש עם לפחות שני שירים חדשים ואיזה שיר בונוס כדי לתת טעימה מהאלבום החדש. הכיוון כבר ברור, מלא אנדרנלין – סודום מוכנים לחגוג את ימי התהילה של שנות השמונים עם ה Old School Thrash שגדלנו איתו"