בידיעה שפורסמה לראשונה אתמול, נמסר כי סטיב האקט, הגיטריסט האגדי של להקת הפרוג-רוק הבריטית Genesis, ישתתף כנגן באלבומה החדש של הלהקה, ואילו סולן הלהקה קובי פרחי ישיר כסולן אורח ב The Night Siren, אלבום הסולו החדש של האקט.

ע"פ ההודעה, היה זה האקט שפנה לפרחי כדי שישתתף באלבום החדש, הוא חיפש אמנים שפועלים למען שלום בין עמים, והגיע לאורפנד לנד ולזמרת מירה עווד שתשיר גם באלבומו.

פרחי ישיר בשיר West To East באלבום, ואילו האקט כבר הקליט קטעי נגינה שיכללו באלבומה החדש של אורפנד, ששמו והקונפסט שמאחריו יפורסמו בקרוב.
"אני ממש נרגש שקובי שר באחד השירים באלבום" אמר האקט, "הקול שלו נשמע יפה ומיסטי בשיר, זה גם היה מרגש באותה מידה ולנגן סולו באלבום של הלהקה, שיש בו ווייב נהדר."

פרחי עצמו מספר: "זה מרגש שהאקט חיפש מוזיקאים שמנסים ועושים שינויי וכך הגיע אלי", "ומרגש בשבילי שהקול שלי ישאר לתמיד כחלק משיר שלו, זה היה כבוד אדיר וחלום שהתגשם, משהו שאוכל לספר לילדים ולנכדים בבוא הזמן, אני גם שמח שגייסתי את מירה עווד המדהימה לזה, ושגם היא התגייסה לפרויקט"
בשולי הדברים פרחי מספר למגזין מטאליסט: "הוא,אשכרה הציע לי כסף להשתתף באלבום שלו, או במקום – שהוא לנו סולו. מה זה כסף לעומת סולו שלך באלבום שלנו? סולו שלך באלבום שלנו זה דבר שירשם בספרי ההיסטוריה."