גיטריסט להקת Judas Priest לשעבר KK Downing פרסם הבוקר הצהרה לגבי ההודעה של גיטריסט הלהקה הנוכחי Glen Tipton על פרישתו מהופעות עקב מחלת הפרקינסון ממנה הוא סובל.

נראה כי Downing לא עזב את הלהקה בנימה חיובית כפי שפורסם במקור, והוא מתפלא כי לא התבקש לחזור אליה עם עזיבתו של טיפטון:

"הידיעה על כך שגלן סוף סוף נאלץ לקבל את מצבו הביאה לעצבות וצער אצלי, סופו של עידן זוג הגיטרות שלי ושלו הוא משהו שכבר קיבלתי. הרעב הבלתי נגמר שלי ושל גלם ליצור הוביל למוזיקה שהעולם יהנה ממנה לעוד שנים רבות, וזה משהו שלא ניתן למחוק. עם זאת, כל מי שראה את המוזיקה שלנו בצמיחתה יצטרך לקבל את זה שדברים השתנו, או אולי פשוט יגמרו.
קיבלתי בצער ותדהמה את העובדה שלא פנו אלי להצטרף מחדש לתפקידי כגיטריסט המקורי של הלהקה, לא יודע אם הייתי מצטרף או לא, הסיכוי שזה יקרה לא עלה במוחי כשפרשתי מהלהקה, למרות שחוקית ובאופן רשמי אני עדיין חבר בלהקה.
מעבר לכך, אני רוצה להבהיר שעשיתי את הדבר הנכון שעזבתי הלהקה כשעזבתי – כי נראה שכל הזמן שלי בלהקה והערך שלי כמי שתרם רבות לירושתה העצומה, לא מוערך על ידי לפחות חבר אחד בהרכב. אני באמת מקווה, לטובת המעריצים, שההחלטה לא לפנות אלי להצטרף שוב לא הייתה ממניעים פיננסים.
אני מכיר את אנדי סניפ, והוא אחד התורמים הגדולים לז'אנר שהיה לי העונג לפגוש, ואין לי ספק שהוא תרם לאלבום החדש של הלהקה הרבה מעבר כסתם מפיק, מה שנשאר הוא לכם המעריצים להינות מהלהקה כפי שהיא, כדי להשלים חלק בהיסטוריית המוזיקה שבה כל אחד מכם שיחק בה תפקיד משמעותי"