אומן המטאל הקנדי דוין טאונסנד מגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 26 לספטמבר במועדון הבארבי בת"א.

ההודעה הרשמית:

"המוזיקאי והמפיק הקנדי דווין טאונסנד, אחד מהשמות המוכרים בעולם המטאל, יגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב-26 בספטמבר במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר כרטיס במכירה מוקדמת יעמוד על 229 שקלים, ולאחר מכן יעלה ל-250 שקלים. טאונסנד יגיע לארץ במסגרת סיבוב ההופעות לקידום אלבומו האחרון, שיצא במרץ 2016.
את דרכו המוזיקלית החל טאונסנד עוד בשנות ה-90', כשהוביל את להקת סטרפינג יאנג לאדס. ב-2002, לאחר שעבד עם שמות נחשבים בעולם המטאל כמו מטאליקה ופיר פקטורי, הקים את הדווין טאונסנד בנד, עמה עבד במשך חמש שנים. ב-2009, לאחר הפסקה ארוכה מפעילות, חזר טאונסנד לפעול והקים את הדוויט טאונסנד פרוג'ט, עמו הוא פועל עד היום.

לאורך שנות פעילותו הוציא המוזיקאי המגוון יותר מ-23 אלבומי אולפן ושלושה אלבומי הופעות. על אף שנחשב לאמן מטאל, יצירתו מתפרשת על פני ז'אנרים שונים, ביניהם אלקטרוניקה, רוק מתקדם, קאנטרי, פולק, פופ ועוד. גם סגנון השירה שלו משתנה מיצירה ליצירה ומאלבום לאלבום, והוא נע בין צרחות לשירה אופראית. עוד מזוהה טאונסנד עם טכניקת ההפקה המכונה "חומת הסאונד", והוא מושווה לעתים רבות למוזיקאים ומפיקים כמו פרנק זאפה ופיל ספקטור. "