ע"פ פרסומים עכשווים נראה כי Alexi Laiho, סולן וגיטריסט להקת המטאל הפינית Children Of Bodom ככל הנראה לא יוכל להמשיך להשתמש בשם הלהקה, וזאת עקב עזיבת 3 מחברי הלהקה שהודיעו מוקדם יותר החודש על עזיבתם לאחר מופע אחרון עם הלהקה שיתקיים בדצמבר השנה.

שלושת החברים, המתופף Jaska Raatikainen, הבסיסט Henri Seppala והקלידן Janne Wirman הודיעו: "לאחר כמעט 25 שנה עם Bodom, אלפי הופעות ו 10 אלבומים, הגיע הזמן ששלושתנו נפנה לכיוונים אחרים בחיינו". בפרסום במגזין פיני נמסר שהזכויות לשם הלהקה שייכות לחברה בבעלות השלושה, שכבר ב 28 ליוני השנה הגישו בקשה לרישום השם במשרד הפטנטים הפיני, בקשה שהתקבלה למשך 5 השנים הבאות. כתוצאה מכך – Laiho, המנהיג והכותב העיקרי של הלהקה – אינו מחזיק עוד בזכויות לשם הלהקה ואינו יכול לעשות בו שימוש ללא אישור החברים לשעבר.

בראיון שנתן לאחרונה, אישר Laiho כי היו מתחים בינו לבין שאר חברי ההרכב מזה זמן רב: "ההחלטה לסיים את הלהקה במתכונת הנוכחית קרתה שהאחרים אמרו שהם לא רוצים לעשות את זה יותר, היו סיבות משפחתיות מאחרי זה, לי יש אישה ובת חורגת באמריקה, ואשתי מבינה את אורח החיים שלי, אני חסר מהבית רוב הזמן, אבל תמיד אני חוזר אליהן הביתה, שום דבר לא חשוב לי יותר מזה." ע"פ Laiho הדברים הגיעו לשיאם במהלך סיבוב ההופעות של הלהקה ברוסיה "רבנו הרבה בתוך הלהקה, ואני יכול להודות שרוב הריבים היו אשמתי, הם תמיד התחילו בגלל איזו אי הבנה כל שהיא."