חברת לב גרופ מדיה, נציגת חברת Roadrunner Records בישראל, בשיתוף עם אתר מטאליסט ושרות המוזיקה הדיגיטלי Musix הודיעה כי היא מגרילה 4 דיסקים של Storm Corrosion, הפרויקט המשותף ל Mikael Akerfeldt מ Opeth ו Steven Wilson מ Porcupine Tree.

המעוניינים לזכות בעותק של האלבום, מתבקשים להכנס לשרות המוזיקה Musix, בו ניתן להאזין ללמעלה ממיליון שירים ממבחר ז'אנרים ללא הגבלה בעלות של 19.9 ש"ח לחודש, במחשב ובסמרטפונים – ולערוך פלייליסטים בני 15 שירים כמיטב הבנתם וטעמם, מאמנים אשר להם נגיעה, השפעה או דמיון למוזיקה של Storm Corrosion ושני חבריה.

את הפלייליסטים יש לשלוח לכתובת המייל [email protected], עד יום חמישי – ה 14 ליוני. בין השולחים יבחרו ה 4 הטובים ביותר שיזכו בעותקים של האלבום, והפלייליסטים שיצרו יתפרסמו באתר מטאליסט במדור חדש ומיוחד.

שרות Musix מאפשר חודש ראשון נסיון חינם, במהלכו ניתן להאזין לכל קטלוג המוזיקה, הכולל אמנים ואלבומים מחברות תקליטים כגון Nuclear Blast, Century Media, Roadrunner ורבות אחרות. ניתן להשתמש בשרות במחשב האישי דרך אתר האינטרנט או באמצעות אפליקציה יעודית ל Iphone או מכשירים תומכי Android.