דויד האסלהוף, כוכב סדרות שנות השמונים Knight Rider ו Baywatch, סיפר לאחרונה בראיון לפודקסט של Bryan Reesman על שיר המטאל הראשון שהקליט אי פעם כזמר – כסולן אורח של הרכב המטאל Cuestack.

בראיון סיפר האסלהוף כי בעבר כבר הופיע לצד מספר ענקי מטאל במסגרת פסטיבלים שונים, ונזכר כי בשנת 2014 עלה להופיע בפסטיבל מוזיקה באוסטריה מיד אחרי Iron Maiden:

"אנחנו עושים הופעות ענק כאלה, של 65 אלף איש – בדרך כלל בימי ההולדת, וזו הופעה בסגנון שנות השמונים. באותה שנה אמרו לי – אתה מופיע אחרי Iron Maiden, נדהמתי – אני אחרי מיידן? הקהל ילך!
אבל הוא לא, להיפך, הם באו גם מבימות אחרות כדי לראות את ההופעה שלי, זה היה מדהים, זה ככה גם בנורבגיה – כשקהל מטאל מתחיל לדקלם Hoff! Hoff!, במשך דקות ארוכות."
כשנשאל איך הגיע להקליט את שיר המטאל עם הלהקה הוא מספר – "חבר הלהקה Martin Kames אחראי ל Video Art בהופעות שלי, הוא עושה עבודה מדהימה, ובזמנו שאל אותי אם מתאים לי להקליט שיר מטאל. אהבתי את השיר, חיבבתי את הח'ברה וזו בעצם הייתה מלאכה של אהבה לקהל המטאל, זה יהיה משעשע לראות קהל מטאליסטים מחופש להאסלהוף, משתכר, ואז אולי יהיה לי גם קהל מטאל.. אני בעצמי מעריץ שנים של מטאליקה ושל מיידן. תמיד האזנתי יותר לרוק נ' רול מאשר למטאל, אבל אהבתי את השיר, זה מבחינתי רוק נ' רול, אני אוהב מוזיקה רועשת."