להקת המטאל ההולנדית The Gathering שיחררה הודעה מפתיעה, בה נמסר כי הלהקה תתאחד בהרכב המקורי של הלהקה, זה שהיה אחראי לאלבום הקלאסי Always שיצא ב 1992.

ההצהרה הרשמית של Hans Rutten, מתופף הלהקה ואחד ממקימיה: "חדשות מרגשות! שנים לאחר חזרנו לקשר שוב, תודות ל Facebook ובעזרת האנשים הנחמדים מלהקת Acrostichon. כמובן שדיברנו הרבה על הימים הישנים והטובים, במיוחד על אלו שהיו לנו בהופעה ב Den Bosch באולם ההופעות Wilem II, שם הייתה הופעת אחר הצהריים בכל חודש (אני חושב שזה היה בכל יום ראשון אחרון), וראינו שם להקות גדולות כמו Candlemass, Morbid Angel, Death – וכמובן שהופענו שם בעצמנו. הימים האלו היה תענוג של ממש, והיה לנו מסע נוסטלגי בלדבר על הימים האלו.

לבסוף הגענו למסקנה שנשמח לעשות זאת שוב! כמו שאתם יודעים אלבום הבכורה שלנו Always… יצא כבר לפני כמעט 20 שנה (הוא יצא באפריל 1992). יצרתי קשר עם כל חברי ההרכב מתקופת האלבום וכולם אהבו את הרעיון של לעשות משהו ביחד!, מסיבת דת'/דום אולד-סקול! Acrostichon שיחררו את אלבום הבכורה שלהם Engraved In Black בדיוק באותה תקופה, וחברנו בלהקת Pentacle שיחררו את הדמו הראשון שלהם Caressed By Both Sides גם לפני 20 שנה, למה לא לחגוג את זה?

ולכן, הוחלט כי The Gathering, Acrostichon ו Pentacle ינגנו ביחד באולם Wilem II (שנקרא היום W2) ביום ראשון אחר הצהריים ב 1 לאפריל (לא מתיחה!) 2012! בדיוק כמו לפני 20 שנה, Acrostichon יהיו ההופעה המרכזית, ו The Gathering ו Pentacle יחממו."