חברת ההפקות שוקי וייס שיחררה הודעה רשמית כי הופעתה של ענקית ה Thrash האמריקאית Anthrax בישראל – שתערך ב 13 לאוגוסט, עוברת מהיכל נוקיה – בו הייתה אמורה להערך, למועדון הבארבי בתל אביב, וכן תועבר לשעה מאוחרת יותר מזו המקורית.

כמו כן עדכנה ההפקה כי בשל השינוי במקום – יעמדו מחירי הכרטיסים מעתה על 250 ש"ח לכרטיס. אלו אשר רכשו כרטיס במחיר גבוה יותר מתבקשים ליצור קשר עם מוקד המכירה ממנו רכשו – כדי לקבל זיכוי על ההפרש.

ההודעה הרשמית:

"בכל שנה אנו מציבים לעצמנו מספר אתגרים בבחירת האומנים אותם אנו מביאים לישראל.
אחד מהם ואף החשוב בהם הוא התוכן האומנותי למגוון רחב של קהלים. מבחינתנו, יצירת מנעד עשיר ככל האפשר הכולל מידי קיץ את השמות הפופולאריים (מדונה, צ'ילי פפרס, דפש מוד, סטרייסנד) לצד מופעי איכות מעולמות מוסיקה אחרים, זו הבשורה ההפקתית מאחוריה אנו עומדים בגאווה.

כבר שנים שאנו מדברים עם אנתרקס על הופעה בישראל, וזה תמיד היה מהדברים ש"יום אחד נעשה". ואכן הגיע היום הזה.
כשקצב מכירת הכרטיסים אותת שנוקיה לא יתמלא, זה הציב בפנינו תהיות האם לקיים את המופע או לא.

הבנו שביטול המופע זהו צעד שגוי ולא מקצועי עבור מאות המעריצים שכבר רכשו כרטיס, ויש פה הזדמנות מדהימה לעשות מופע ענק במועדון הכי טוב בארץ. לאור כך, בחרנו להעביר את המופע למועדון הבארבי, במה שעתיד להיות חוויית מופע חד פעמית. וכנראה שכשאומרים כל עכבה לטובה, רוכשי הכרטיסים מרוויחים הזדמנות חסרת תקדים – לראות מקרוב מאוד את זיעתה של אחת מ"ארבע הגדולות".

אנחנו נמשיך להביא לקהל הישראלי מוסיקה משובחת ולהביא דברים חדשים ומאתגרים, זה מה שמניע אותנו. תמשיכו לאהוב מוסיקה טובה."

כזכור, ללהקה – המשוייכת ל Big Four של ז'אנר ה Thrash לצד Metallica, Slayer ו Megadeth – זו הופעה ראשונה בישראל.