חברת התקליטים הפולנית Metal Mind, המתמחה בין השאר בהוצאות מחודשות של קלאסיקות מטאל מהעבר (Atrophy, Xentreix ואחרות) הודיעה כי תוציא את Kaddish – אלבומה השני של להקת המטאל הישראלית הוותיקה Salem, בהוצאה מחודשת ומוגבלת, ב 12 לדצמבר השנה.

מההודעה הרשמית של החברה: "Salem היא להקת מטאל קיצונית מישראל, מאבות תנועת המטאל האוריינטלי ומסצנת המטאל הישראלית. המוזיקה והמילים של הלהקה עוסקות לרוב בנושאים פוליטים הקשורים ליהודים ולישראל, כשהמוזיקה היא שילוב של Doom ו Death מטאל עם יסודות אוריינטלים וצרחות גבוהות. הלהקה הוקמה ב 1985 עם תחילת סצנת המטאל הקיצוני בישראל והוציאה 2 קלטות דמו – Salem ב 1986, ו Destruction Till Death ב 1987. לאחר חמש שנים במחתרת הוציאה הלהקה דמו נוסף בשם Millions Slaughtered ב 1990. הדמו מכר כ 1500 עותקים והוביל לחוזה עם חברת התקליטים הגרמנית Morbid Records. אלבומי האולפן הראשונים של הלהקה – Creating Our Sins ב 1992 ו Kaddish ב 1994 הוצאו ע"י Morbid Records והפכו לאלבומי המטאל הראשונים מישראל שהגיעו להצלחה עולמית. Kaddish הוא אלבום קונספט העוסק בשואה. שיר הפתיחה – The Fading, נוגן בתוכנית Headbangers Ball ב MTV והלהקה נבחרה כאחת מ 10 הלהקות הטובות העולות הטובות בעולם ע"י MTV ומגזין Kerrang!.."

ההוצאה המחודשת של האלבום צפויה לכלול קליפ בונוס לשיר The Edge Of The Void, והיא תצא מהדורת דיגיפק מהודרת, המוגבלת ל 1,000 עותקים בלבד.