הפקת פסטיבל המטאל הבין לאומי Progstage, שנערך בסוף השבוע האחרון במתחם הלונה-גל בכנרת, פרסמה הודעת תודה רשמית לקהל הישראלי שהגיע לפסטיבל באלפיו:

"לפני הכל אנו רוצים לומר שאנו מרוצים שקיימנו את מה שהבטחנו ועוד הרבה מעבר לזה, כל מי שהגיע אלינו קיבל פסטיבל ברמה בינלאומית מהגבוהות ביותר שיש ויצא מהאירוע אופורי ומחוייך וזה אפילו בלי סמים 😉

לנו כהפקה היה מרגש לבלות כמה ימים עם אמנים ענקיים מחו"ל שהפכו לחברים קרובים עכשיו שמתים לחזור להופיע שוב בארץ כמה שיותר מהר ולראות אח"כ עד כמה הקהל נרגש מלראות אותם על הבמה ואיזו אנרגיות חיוביות זורמות מהקהל אליהם, כל כך הרבה אהבה כלפי האמנים עד שהם בעצמם ירדו מהבמה אופוריים ומחוייכים לא פחות עד לרמה שהם נשארו לדבר עם הקהל אחרי ההופעות במשך שעות על אף שזה לא נהוג.

לקהל שלנו אנחנו רק יכולים לומר תודה על שהאמנתם בנו ובאתם (על אף הסקפטיות שאירוע כזה באמת יצא לדרך) והפכתם את הפסטיבל הזה לבאמת משהו מיוחד שלא נראה כמותו בארץ וגם בעולם.
התודות שזורמות אלינו לדף הפייסבוק ולתיבות האישיות מרגשות אותנו באמת עד דמעות! אנחנו נשארים כאן בשבילכם ונמשיך לעשות פסטיבלים ואירועים מדהימים אפילו עוד יותר, רק תביאו את החברים שלכם בפעם הבאה 🙂

אוהבים אתכם מאוד
הפקת פסטיבל ProgStage"