הרכב הדת' הישראלי הותיק מכריז על הופעה מיוחדת!
להלן ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"יותם 'דפיילר' אבני חוגג יום-הולדת ארבעים, ומכיוון שהוא לא יודע לחגוג בשום צורה, אפילו בחתונה שלו הוא לא שתה, הוא החליט לחגוג בהופעת מטאל ענקית במקום. יצא וקרה שמדובר בדיוק גם ב-15 שנים מאז שהלהקה Prey For Nothing – אז בצעד חריג הוא החליט לחגוג יחד אתכם ואפילו עם להקה מעולה מאירופה!

מה בתפריט?

Prey For Nothing – ספינת הדגל של המטאל הכבד והטכני בישראל כבר 15 שנה, ארבעה אלבומים, מאה הופעות בהופעה חובקת קריירה עם שירים מ-Violence Divine ועד Kivshan ואפילו שירים מהאלבום החמישי המתקרב ובא. אנחנו נגיד את זה כבר עכשיו, הלהקה מתכננת *המון* אורחים לאירוע חד פעמי שיפורסמו בהמשך. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם. זאת ההופעה של Prey For Nothing שאתם לא תרצו להחמיץ.

Phrenetix – להקת הת'ראש מטאל המדהימה מליטא שאלבומה משנת 2021 שנקרא Exuviae זכה להדים בכל העולם. הלהקה המונהגת על ידי הזמרת/גיטריסטית Lina Vaštakaitė משלבת בין ת'ראש אירופאי עם רוקנרול בצורה ייחודית שחייבים לראות מול העיניים כדי להאמין. הלהקה קרעה פסטיבלים, מהופעות ב-Wacken ו-Swampfest ולאחר שחיממו גם את Testament ו-Gruesome, הם מגיעים להופעה הראשונה מחוץ לאירופה אלינו – חובה עליכם לעשות להם קבלת פנים חמה!

Cyclops – הרכב הדג'נט העולה שהוציא כבר אלבום שני (!) תוך שלוש שנים התחיל ממש לצבור תאוצה בשנה האחרונה. ההרכב-מפלצת הזה כבר הופיע לצד Walkways ובקרוב ממש גם ב-Winter Uproar Fest ואתם צריכים לראות אותם מול העיניים כדי להבין שהמטאל של העתיד בישראל כבר כאן, וככה הוא נשמע.

Twisted Mind – אם אתם לא מכירים את Twisted Mind אז כדאי לכם מהר לשבת ולהשלים פערים. הסינגלים שהם שיחררו עד כה הפכו לשירי השנה במצעדי הרוק בישראל והשילוב של מטאל עם מוסיקה מזרחית אמנם לא חדש במחוזתנו, אבל Twisted Mind לוקחים את המוסיקה הזו לרמה חדשה לגמרי! כבר נאמר עליהם שהם Avenged Sevenfold שפוגשים את Orphaned Land, אבל אולי פחות חשוב, הם עושים שמחחח! יאללה פסטיבל!

אורחים נוספים ופרטי מכירה מוקדמת יפורסמו בקרוב.

נ.ב.

אנחנו יודעים שארבע להקות זו לא פסטיבל, אבל תודו שפסטיפיילר זה שם ממש מוצלח, איך יכולנו להגיד לזה לא? "