הרכב האבי מטאל חדש בשם "פרי הדמיון" משחרר סינגל חדש, בעברית, בבכורה בלעדית למגזין מטאליסט.
להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:

"היי חבר'ה! אנחנו פרי הדמיון ואנחנו כל כך מתרגשים להוציא את הסינגל השלישי שלנו סופסוף בו אנחנו מארחים את גיטריסט גאנז אנ' רוזס לשעבר ונגן העל – Ron Bumblefoot Thal.

"חיים בצל המוות" הוא השיר שפותח את אלבום הבכורה של להקת "פרי הדמיון" שעתיד לצאת בקרוב.
השיר נפתח עם הקלטה של מהדורת החדשות בה דווח על התאונה שבה מצאה ענבל פרלמוטר ז"ל את מותה ומספר על תאונת דרכים אחרת שקרתה כמה חודשים אחר כך.

דודו רוז, סולן הלהקה, שהיה בדרכו עם חברים לפאב הקבוע (גוזניק) שהיו יוצאים אליו כמעט בכל יום מספר:
"באמצע רחוב יפת ביפו רכב סטה מהנתיב הנגדי לתוך הנתיב שלנו. החבר שנהג סובב את ההגה עד הסוף ימינה בכל הכח, וכתוצאה מכך הרכב שלנו עלה על המדרכה והתנגש בקיר בטון בעוצמה. באותו הרגע הרגשתי שהנשמה או הרוח של הקיר היא אותה נשמה של הקיר שענבל התנגשה בו בתאונה כשנהרגה. השיר נוגע בשעמום ושגרה של צעירים אשר חיים על הקצה וצמאים לריגושים. אנחנו נשארנו בחיים. חיים בצל המוות"

פרי הדמיון היא שילוב של הבזקים מפסגות הרוק מכל הזמנים – החל מבלדות סוחפות וצבע שרק הגלאם יכול לתת באייטיז, דרך הקסם החד פעמי של הניינטיז שגדלנו בצילו, ועד המטאל שנותן בראש.
אלבום הבכורה "בתוך הנצח" עתיד להשתחרר בקרוב ובתוכו ישנם 10 שירים מקוריים ו 2 גרסאות כיסוי מפתיעות לשיר ילדות אחד ישראלי ושיר שני לועזי שסוגר את האלבום.
מתוך האלבום יצאו עד כה השירים "בתוך הנצח", ו"בואי". שניהם הגיעו למקום הראשון במצעד הרוק השבועי של תחנת הרדיו "רדיו זה רוק", והלהקה גם זכתה לתואר להקת השנה 2021 ברדיו.
חוץ מדודו הלהקה מורכבת מגיא סנדרוביץ' על הגיטרות וקולות, בני קלצ'קו על התופים, פסנתר וקלידים ובן סולומון על הבס."