להקת הדת'/Thrash הישראלית Nail Within הודיעה על אלבום קאמבק בשם Sound Of Demise, שיצא ב 17 לנובמבר השנה – 20 שנה לאחר צאת אלבום הבכורה המיתולוגי של ההרכב.
האלבום הוא חלק מעסקה בת שני אלבומים עליה חתמה הלהקה עם לייבל המטאל הגרמני הוותיק Massacre Records.
בסינגל הראשון מהאלבום לשיר Bleeding Society– הנחשף היום לראשונה, מתארח Tom Angelripper, סולן להקת Sodom, כשמלבדו מתארח באלבום גם גיטריסט המטאל Eric Peterson מלהקת Testament.

ההודעה הרשמית של סולן הלהקה ישי שוורץ:

"בחיים לא דמיינתי שאגיע למצב הזה בדיליי של 20 שנה אבל.: יש אלבום חדש ל Nail Within עם 11 שירים חדשים, יש סינגל ראשון מתוכו Bleeding Society שיוצא היום (עם פאקין Tom Angelripper הענק מ Sodom שמתארח) ויש רקורד דיל חדש עם לייבל גרמני שהחתים אותנו ל 2 אלבומים: Massacre Records, לייבל שהוציא אלבומים ל King Diamond, Atrocity, Messiah, Theatre Of Tragedy, Fates Warning, Skyclad, Crematory, Evereve ועוד המון המון להקות.

זוכר שהיינו בני 21-26 והקלטנו את האלבום הראשון בגרמניה במשך 3 שבועות, זוכר את Mille מקריאייטור וטומאס מ At The Gates נוסעים 8 שעות ברכבת לאולפן כדי לשיר איתנו, את ההופעות המטורפות בבארבי, בסיטי הול בחיפה, זוכר את ההחתמה בלייבל הצרפתי והאלבום שיצא, את הופעת ההשקה עם המסמר בתוך כל דיסק ואת טומאס איתנו על הבמה, את זאב טננבוים שנתן לנו חודש מחייו וטס איתנו, את הטור עם Grave שבוטל, את הריבים, חילוקי הדעות, והפירוק הכואב והכל קרה תוך שנה אחת, ב 200 קמ"ש למעלה וכך גם ההתרסקות.

והנה, 20 שנה אח"כ כנגד כל סיכוי אפשרי, בסוג של סגירת מעגל, אנחנו באים לתת בראש בסבב 2 עם 11 שירים חדשים, רקורד דיל חדש, ופאקין' טום אנג'לריפר מ Sodom ואריק פיטרסון מ Testament (שנתן לנו סולו מעיף לירח כאילו השנה היא 1990), לא יאמן.

את האלבום ה 1 כתבו "ילדים" בני עשרים, את האלבום הזה כתבו הורים לבני 16.. ועדיין הכל כל כך נכון, רלוונטי, כעוס ובועט, למרות שהעולם משתנה – הבסיס החברתי נשאר חולה בדיוק כמו פעם – ועל זה נכתב Bleeding Society."

האלבום החדש הופק ע"י אלכס שוסטר, ועבר מאסטר אצל מאור אפלבאום.