להקת הראפ-מטאל מצרפת שהטריפה את רוסיה, אירופה, יפן, צפון אמריקה ועוד לראשונה בישראל!
הנה ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"Smash Hit Combo היא להקה המגדירה את סגנונה כ"French Geek Rapcore", הקיימת מ-2004. מאז הקמתה הספיקה הלהקה להתנסות בתתי-ז'אנרים שונים של ז'אנרים שונים. המוזיקה שלה נעה על הציר שבין ראפקור-ראפ מטאל-דת'קור-דג'נט-מת'קור.
הנושאים המרכזיים בהם עוסקת הלהקה בשיריה, בקליפים, בעטיפות האלבומים ובשמות השירים – הם גיימינג ומשחקי וידאו.
ניתן למצוא בשירי הלהקה התייחסויות למשחקים מפורסמים, כמו Need for Speed ו-Grand Theft Auto. מרבית שירי הלהקה בשפה הצרפתית, אך ישנם גם כמה וכמה שירים באנגלית.
הטקסטים העיקריים של הלהקה כוללים גינוי חריף כנגד "הדור הווירטואלי" שנוצר, והעלייה באלימות כתוצאה מכך בקרב צעירים. מבחינה מוזיקלית, ניתן למצוא דמיון רב מאוד בין Smash Hit Combo לבין ללהקות רבות כמו Linkin Park, ,Gojira (həd) p.e., Hacktivist, Deez Nutz, Clawfinger, ,Skindred Rise of the Northstar, Hollywood Undead, Emmure, A Day to Remember ועוד…

המופע הפותח של הערב הוא Hotbox:
הרכב הראפ-מטאל הישראלי, שזה עתה שחרר את אלבום הבכורה שלו, יחמם אתכם היטב לקראת עלייתה של SHC עם הרבה מאוד סטייג' דייבינג, מוש פיטים ואביזרים מגניבים!

צפו לשעתיים של מסיבה שכולה על טהרת ראפ מטאל ואדרנלין!

בארץ הופיעו להקות רבות ומכובדות, אך בסגנון כזה ממש טרם חווינו משהו דומה! אז בואו נעשה להם כבוד ונראה להם שיש פה גם אהבה לסוג כזה של מוזיקה שאנו פחות רגילים לראות פה בישראל!

מאה הכרטיסים הראשונים ימכרו במחיר של 99 ₪ בלבד, וההופעה תתקיים במועדון הלבונטין 7, ת"א!"