גיטריסט וסולן להקת Black Label Society זאק ווילד יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 22 ליוני במועדון ההוואנה קלאב בתל אביב.

ההודעה הרשמית:

"הגיטריסט והסולן האמריקאי זאק ווילד הודיע כי יגיע לישראל להופעה ראשונה, שתתקיים ב 22 ליוני במועדון ההוואנה קלאב בתל אביב, המדובר בהופעה חשמלית שתשלב את מיטב השירים של BLS מכל השנים לצד בלדות אקוסטיות מהאלבום החדש, וייתכן שאף מספר הפתעו בלאק סאבאת'.

ווילד, שהתחיל דרכו כגיטריסט רב-השנים של אוזי אוסבורן באלבומי הסולו שלו, מוציא השבוע את אלבום הסולו השני שלו תחת השם Zakk Wylde לאחר שנות פעילות רבות בהרכב Black Label Society, וממנו שיחרר כבר את בלדת הרוק האקוסטית Sleeping Dogs.

ויילד ידוע כויראטואוז גיטרה ואחד מנגני הגיטרה הטובים בעולם ההארד רוק האמריקאי, מלבד הנגינה שלו באלבומים כגון No More Tears ו No Rest for The Wicked של אוזי אוסבורן הוא גם שיחק וניגן בסרט Rock Star לצד מארק וולברג, וגם בפרק של הסדרה קליפורניקישן לצד דויד דוכובני.

ב 1999 הוציא זאק את אלבום הבכורה של להקתו Black Label Society, שם המוקדש למשקה האהוב עליו – ג'וני ווקר, כשלצידו מייק אינז מ Alice In Chains בעמדת הבסיסט.

ב 2003 יצא אלבום הפריצה הגדול של BLS – Stillborn, כשבשיר הנושא התארח גם אוזי עצמו, מי ששימש כסנדק של בנו הבכור של זאק וסוג של אב מאמץ לו.

ב 2005 יצא האלבום Mafia, בו נכללה הבלדה In This River, שיר שהקדיש זאק לחברו הטוב ביותר דיימבאג דארל, שנרצח במהלך הופעה מספר חודשים קודם לכן. השיר הפך לאחד השירים המזוהים ביותר עם ההרכב היום וכזה שמבוצע בכל הופעותיו של זאק.

מלבד עיסוקיו המוזיקלים זאק הוא גם הבעלים של חברת קפה בשם Valhalla Java וכן שותף בחברת הרטבים החריפים Blaire’s עם ליין של רטבים על שמו בשם Berserker בחריפות גבוהה במיוחד.

השנה נכלל זאק בסיבוב ההופעות לזכר ג'ימי הנדריקס בשם Experience Hendrix Tour לצד גיטריסטים כבאדי גאי, דוויזל זאפה, אריק ג'ונסון ואחרים, וכן הוא יוצא לסיבוב הופעות אמריקאי קצר לצד הגיטריסטים סטיב וואי, אינגווי מלמסטין, נונו ביטנקורט וטובין אבסי.

ההופעה בישראל היא הופעתו הראשונה של ווילד כאן, במסגרתה הוא צפוי לבצע שירים מאלבום הסולו החדש, וכן קלאסיקות של Black Label Society ואף שירים של אוזי אוסבורן ובלאק סאבאת'.

להופעה ימכרו כ 700 כרטיסים בלבד, כאשר 100 הראשונים מביניהם ימכרו במחיר מוזל של 309 ש"ח, כשאלו יאזלו יעלה מחירם ל 349. כמו כן ימכרו 100 כרטיסי VIP בישיבה בעמדות מוגבהות עם מלצרים אישיים."