במסיבת עיתונאים שנערכה במשרדי חברת ההפקה של המפיק הישראלי שוקי וויס, נמסרה הודעה רשמית כי הגעתו המדוברת של אוזי אוסבורן לישראל תהיה כחלק מפסטיבל ה Ozzfest הנודע. כמו כן אושרה רשמית השתתפותה של להקת המטאל Korn לישראל להשתתפות לפסטיבל, אשר שמועות על הופעתה פורסמו לפני כשבוע. בשיחה שנערכה עם שרון אוסבורן, אשתו והמנהלת האישית של אוזי זה שנים רבות, מסרה זו כי היא מפרידה בין פוליטיקה ומוזיקה, ואינה רואה מקום לערב הדברים כחלק מדיון פוליטי כזה או אחר. אוסבורן מסרה כי היא מתרגשת להגעתה לישראל, בין השאר בגלל העובדה כי גדלה בבית יהודי, ואף ספרה כי אביה ז"ל הוכשר בצעירותו להיות חזן. כשנשאלה ע"י מגזין מטאליסט לגבי תחושתיו של אוזי על הניתוק מ Zack Wylde ועל סיבוב ההופעות הראשון בלעדיו מזה שנים רבות: "ברור שהוא חסר לנו, הוא כמו בן שלנו. זאק איתנו מגיל 18, זה כמעט 20 שנה, והיה קשה מאד להתרגל להיות בלעדיו. אבל Gus הוא גיטריסט מדהים, ובן אדם מדהים, מעבר לזה – אנחנו מופיעים עם Black Label Society, ונפגשים עם זאק."

על ההופעה אמרה שרון: "תסמכו עלי, זו תהיה הופעה מדהימה, אין אף אחד כמו אוזי ומה שהוא עושה בהופעה." הפסטיבל, שיתרחש ב 28 לספטמבר בפארק הירקון בישראל, יארך כחצי יום וישתתפו בו גם הרכבים ישראלים שיופרסמו בהמשך. בין השאר תערך בו גם תצוגת קעקועים של סטודיו הקעקועים הנחשב מארה"ב "מיאמי אינק", ויפתחו בו דוכני מרץ' ומזון.

לפי מפיק האירוע שוקי וייס: "אנחנו מצפים לקהל של כ 20 אלף איש מכל הגילאים. מייד לאחר שהודענו על הגעתו של אוזי כבר רכשו למעלה מ 2,000 איש כרטיסים למופע". מהפקת המופע נמסר גם כי למרות שעלות ההפקה שעומדת על 2 מיליון בקירוב, מחירי הכרטיסים יהיו שווים לכל נפש ויעמדו על סכום של 325 שקלים בשבועיים הקרובים. לאחר מכן המחירים יעלו ל-425 שקלים. כמו כן ימכרו כרטיסי VIP במחיר 1,100 שקלים שיכללו מקום ישיבה, מתחם אירוח יוקרתי, חניה צמודה וחולצה רשמית.