פרטים נוספים פורסמו לגבי מעצרם של חברי להקת Decapitated שלשום בארה"ב באשמת חטיפה, כעת נמסר כי ההאשמה המרכזית נגד חברי הלהקה היא על אושם קבוצתי כשביכול ביצעו כל ארבעת חברי ההרכב באשה בתא השרותים של אוטובוס ההופעות של הלהקה.

הקורבן לכאורה ספרה למשטרה כי היא בקשה להצטלם עם מתופף להקת Thy Art Is Murder, עמה הופיעה Decapitated במסגרת סיבוב הופעות משותף, זאת לאחר שההופעה הסתיימה בשעה 23:00 בלילה. ע"פ הלהקה היא החלה לדבר עם חברי הלהקה והיא וחברה שלה הוזמנו לשתות איתם באוטובוס של הלהקה.

היא ממשיכה ומספרת כי התרגשה לעלות עם חברי הלהקה לאוטובוס, אבל אז סיפרה שמתופף הלהקה Michal Lysejko החל לאחוז בשדיה, היא ממשיכה ומספרת כי החלה להרגיש לא בנוח וחברי הלהקה דיברו ביניהם בפולנית, היא תיארה כי האווירה באוטובוס "השתנתה" וחברי הלהקה הסתכלו עליה ועל חברתה כאילו הייתה "טרף".

האשה מספרת כי היא הביטה על חברתה וסימנה שהן צריכות לצאת מהמקום, ואז הלכה לשרותים, כשסולן הלהקה עוקב אחריה לשם. היא מספרת כי הוא נישק אותה כשסיימה להשתמש בשרותים, היא התנגדה כשהוא הפשיט אותה ורצתה לעזוב עם חברתה – אך חברי הלהקה לטענתה אמרו לה כי חברתה כבר עזבה והיא "חייבת לעשות כיף".

היא ממשיכה ומתארת כי ניסתה לעזוב אך סולן הלהקה תפס אותה והכניס אותה לתא השרותים, כאשר במראה ראתה את שאר חברי ההרכב מחכים לתורם לאנוס אותה.

בינתיים חברתה של האשה מספרת שראתה את חברי הלהקה אונסים את חברתה, והסולן ביקש ממה לבצע בו מין אוראלי, היא התנגדה וע"פ בית המשפט היא נדחפה לרצפה וספגה פצעים על ידיה וברכיה. זמן קצר לאחר מכן עזבה החברה את האוטובוס ונסעה משם.
לאחר חצות, נעצרה חברתה של המאשימה באשמת נהיגה בשיכרות. לאחר שנעצרה היא הורשתה להשתמש בטלפון הנייד שלה כדי להתקשר לחברתה שסיפרה לה על האונס, השוטר שעצר אותה אמר שאינו יכול לעזור ללא מיקום מדוייק והמשיך בהליך המעצר.

הקורבן לכאורה ממשיכה ומספרת כי "לאחר פרק זמן מסוים גיטריסט ומנהיג הלהקה Waclaw Kieltyka עזר לה להתלבש והוציא אותה מהאוטובוס עם אדם אחר"
היא ממשיכה ומספרת כי יצאה מהמקום והתקשרה למספר קרובי משפחה לפני שהתקשרה למשטרה, ואז נלקחה לבית החולים לבדיקה של תקיפה מינית. ע"פ חוקרי המשטרה היו לה "פצעים משמעותיים בידיה המתאימים למצב של אחיזה כוחנית".
Kieltyka סיפר בחקירה כי ראה את סולן ומתופף הלהקה מקיימים יחסים עם האשה בשרותים, והסכים לתת דגימת DNA כדי להוכיח חפותו. הסולן סיפר כי "הייתה מסיבה באוטובוס", אך סירב לתת דגימת DNA וביקש נוכחות מתורגמן.
עורך דינה של הלהקה מספר כי חברי הלהקה מתכוונים להאבק בהאשמות, והם בטוחים כי הצד השני של הסיפור יתגלה.