ריצ'רד ברגון, חבר פרלמנט בריטי ממפלגת הלייבור, המוגדר כ Shadow Minister לתפקיד שר המשפטים של המפלגה, הואשם לאחרונה בנאציזם ע"י הצהובון הבריטי The Sun, עקב פרסום של אימג' הכולל את הפונטים המפורסמים של Black Sabbath מהאלבום We Sold Out Soul For Rock N' Roll..

ברטון, מטאליסט בזמנו החופשי, השתתף כסולן אורח באלבום של הרכב מטאל בריטי בשם Dream Troll, שבפוסטר עשתה שימוש בפונט של Black Sabbath מהאלבום.
ה Sun תיאר את הפוסטר והחשדות לגבי ברגון כך: "הלהקה עשתה שימוש ביחידת ה SS הנודעת לשמצה בפוסטר קידומי, וגם השתמש באות O עם הנקודות מעליה, באופן המזכיר את הפונט המלחמתי הגרמני."
בהודעה שפרסם ברגון בפייסבוק, הוא התייחס לידיעה ה "מרעישה" ב Sun:
"הסאן טוען היום..שאני מעורב באיזה מחזמר ניאו נאצי, כשעורך הפוליטי של המגזין אף קובע ש הצטרפתי ל "להקה נאצית". מאיפה זה מתחיל?
קודם כל מזה שאני אוהב מטאל מאז שהאזנתי לראשונה ל Iron Maiden בגיל 8.
בשבוע שעבר להקה מקומית מלידס, עם השם הנהדר Dream Troll, שאת חבריה אני מכיר מאז שגדלנו כצעירים חובבי מטאל, ביקשו ממני להשתתף בשיר אחד שלהם, לקרוא מספר שורות בנופך דרמטי על חרבות וקסמים וכו'. לפי עיתון הסאן, נראה שהח'ברה האלה שאני מכיר חצי מהחיים שלי, הם לא להקה רגילה של חבר'ה מלידס, אלא ניאו נאצים. אז בשעה שהעיתון מטנף עלי שאני שמאלני קיצוני מסוכן, אני במקביל מתחבר עם קיצוני פשיסטים בזמני הפנוי. איזה ערימה של זבל.
בואו נסביר את כל העניין. גדלתי בלידס עם חברי הלהקה, מכיר אותם מאז שהיו צעירים, הם לא פוליטיקאים, הם מנגנים בלהקת מטאל לא פוליטית בשעות אחר הצהריים אחרי העבודה. הם ח'ברה רגילים ולא גזענים ולא נאצים, בגלל שהם חברים שלי, עכשיו הסאן רואה בהם מטרה לגיטימית להתקפה. וזה לא בסדר. הם טוענים שהם "להקת מטאל שמשתמשת בדימויים נאצים", והם אפילו השיגו הצהרה מחבר פרלמנט מהמפלגה השמרנית שמבקר אותי במילים קשות על כך שאני חבר של הלהקה.
הסאן ביסס את ההאשמות שלו על אימג' שלא הכרתי, שבעצם משתמש בעטיפה של האלבום הקלאסי של Black Sabbath מ 1970. חברי הלהקה אולי אוהבים בלאק סאבאת', אבל נאצים הם לא.

כשעיתון הסאן שונא את מה שאתה מייצג, הם יתקפו אותך. זה לא בסדר, אבל זה מה שהעיתון הזה עושה לאנשים עם דעות שונות משלהם.. אבל הם צריכים לעזוב את חברים שלי מחוץ לעניין, הם לא פוליטיקאים ולא צריכים שיפלשו לחיים שלהם בדרך כזו. "