בידיעה מפתיעה הודיעה להקת הדת' מטאל הטכנית הגרמנית Obscura כי שניים מחברי ההרכב – המתופף Hannes Grossmann והגיטריסט Christian Meuzner עוזבים את הלהקה.

Grossmann פרסם הודעה המפרטת את הסיבה לעזיבתו:

"זו הייתה החלטה קשה, אבל גם הוקל לי שאחרי שנתיים שבהן הכימיה המוזיקלית ביני לבין מנהיג הלהקה steffan פשוט לא הייתה שם. זה לא נושא אישי, זה מוזיקלי. בשני האלבומים האחרונים תרמתי חלק גדול מכתיבת המוזיזקה, כולל רוב העיבודים. וזה גרם לבעיות,..הכיוון המוזיקלי שלי הלך לכיוון אחר של שירים כמו Aeyum שניתן לתאר כמורכבים יותר, ואלו של Steffen הלכו יותר לכיוון של האלבום Cosmogenesis…לא רציתי שזה ישפיע על החברות שלנו, וזו הסיבה שהודעתי שאני עוזב ומתרכז במוזיקה שלי מעכשיו.
כמה שזה עצוב, אני שמח שהשירים שכתבתי לאלבום הבא של הלהקה יופיעו בהרכב החדש שלי Alkaloid..זו לא להקה Tech-Deah אלא יותר פרוג, מבחינת דינמיות, הרמוניות ומקצבם זה מורכב מידי מכדי להכנס בדיוק לתת-ז'אנר מצומצם"

כזכור, אמש הודיעה חברת פרוגסטייג' כי Grossmann, המוכר כאחד מטובי מתופפי הדת' מטאל בעולם, ניגן באלבום המיתולוגי של להקת Necrophagist וחבר בהרכב-העל Blotted Science, יגיע בתחילת אוקטובר לישראל לנגן בערב המחווה ללהקת Death של להקת Prey For Nothing לצד מוזיקאי מטאל ישראלים נוספים.