סולנית להקת Nightwish לשעבר אישרה כי היא חוזרת לישראל להופעה אתת, שתתקיים ב 9 למאי במועדון התיאטרון בתל-אביב.

ההודעה הרשמית:

"אנחנו שמחים להודיע על חזרתה לישראל של טאריה טורונן, סולנית העבר האגדית של להקת Nightwish!

טאריה, שהופיעה לראשונה בישראל בשנת 2008 בגני התערוכה בתל אביב לפני אלפי אנשים, תחזור לישראל ב 9 למאי להופעה אחת במועדון התיאטרון בתל-אביב.

ההופעה תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות של אלבומה החדש The Shadow Self, והיא תכלול את מיטב שירי קריירת הסולו שלה לצד כמה מהקלאסיקות הגדולות של Nightwish.

טאריה נחשבת לאחת מהזמרות המלודיות הטובות בעולם, וזו ששינתה את עולם הרוק והמטאל הסימפוני עם האלבומים שלה עם Nightwish – ביניהם Oceanborn, Wish Master ו Century Child – מאלבומי המטאל המוכרים ביותר בעולם ב 20 השנה האחרונות.

טאריה הייתה בת כיתתו של סולן הלהקה תומאס תואומס הולופאינן והקימה עימו ועם הגיטריסט ארנו וואורינן את הלהקה המצליחה בשנת 1996, במהלך השנים היא הפכה לקול המזוהה עם ההרכב, ושרה עימם ב 5 האלבומים הראשונים, עד לאלבום המצליח Once שהפך במהרה לאחד מאלבומי ההבי מטאל המוכרים ביותר באירופה.
ב 2007 הופיעה הלהקה בישראל – מול קהל של כ 4 אלף מעריצים נלהבים.

לאחר עזיבתה המתקושרת את הלהקה ב 2005 הארוכה שלה שיחררה טאריה, סולנית עם הכשרה אופראית – 2 אלבומים קלאסים, 4 אלבומי רוק ומטאל, ו 3 אלבומים בהופעה חיה, האחרון כאמור – באוגוסט השנה.

200 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 249 ש"ח בלבד, לאחר שאלה יאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 279, וכמו כן ימכרו 50 כרטיסי VIP בישיבה במרפסת מוגבהת בעלות של 319 ש"ח לכרטיס."