סולן להקת Rammstein – טיל לינדמן, יגיע להופעה ראשונה בישראל, שתתקיים ב 1.1.2022 בהיכל הטוטו בחולון, כשמכירת הכרטיסים המוזלים תתחיל מחר – ה 6.12.2022.

ההודעה הרשמית:

"
טיל לינדמן, סולן להקת הרוק הכבד הגרמנית Rammstein יגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים במוצ"ש 1/1/22 בהיכל טוטו חולון.

חובבי המטאל – תתחילו להתאמן על הגרמנית שלכם! אחת מהופעות המטאל המבוקשות בעולם נוחתת בישראל למופע חד פעמי. המופע מתקיים כחלק מסיבוב הופעות מצומצם מאד של לינדמן ולהקתו באירופה, כשמההופעה בארץ תמשיך הלהקה למופע בדובאי.

ראמשטיין, להקת האם של לינדמן, היא מלהקות הרוק הגדולות בשלושת העשורים האחרונים, ואלבומיה נמכרו בעשרות מיליוני עותקים בעולם כולו, למרות שהרוב המוחלט של שירה מושר בגרמנית בלבד.

לינדמן נודע כאחד הסולנים השערורייתיים ביותר בעולם המוזיקה, כשכל מופע שלו הוא סוג של קברט תיאטרלי גרנדיוזי, שופע אביזרים, פירוטכניקה, תחפושות ואיפור, מה שהפך את הלהקה לאחת מלהקות ההופעות המצליחות ביותר ב 20 השנה האחרונות.

בשנים האחרונות לינדמן פעיל עם הרכב הסולו שלו Lindemann, אותו הקים עם מוזיקאי שבדי בשם פיטר טאגטגרן (חבר להקת המטאל Hypocrisy). ההרכב החדש זכה אף הוא להצלחה, ושני אלבומי ההרכב הגיעו למקום הראשון במצעד המכירות במדינות רבות באירופה. הקליפים של ההרכב פורסמו רובם ב 2 גרסאות, גרסה "מרוככת" לקהל הנרחב, וגרסאות למבוגרים בלבד, שהצפיה בהן הוגבלה ביו טיוב למעל גיל 18 בלבד.

לינדמן הוא גם משורר שפרסם ספר משיריו, וגם שחקן ששיחק בתפקידים קטנים בסרטי אינדי אירופאים. הופעתו עם הרכב הסולו של במוסקבה במרץ 2020 מול קהל של 20 אלף איש צולמה באופן מקצועי ושוחררה כסרט הופעה רשמי.

הופעתו של לינדמן, שביקש במיוחד להגיע לישראל לטובת ההופעה הקרובה, מוגבלת מגיל 16 ומעלה וזאת לאור חלק מהתכנים בהם נעשה שימוש ב Video Art במהלך ההופעה."

300 הכרטיסים הראשונים למופע ימכרו במחיר מוזל, הנמוך ב 40 עד 50 שקלים ממחיר הכרטיס המלא, מחיר הכרטיסים נקבע לפי מיקומם באולם.

מכירת הכרטיסים תתחיל מחר, יום שני – ה 6.12.2022.