להקת המטאל הישראלית Matricide פרסמה היום הודעה לפיה גיטריסט הלהקה ואחד ממקימיה – יוגב סיטון, עוזב את ההרכב.

ההודעה הרשמית של סיטון:

"הי לכולם, רציתי להודיע שההופעה הקרובה של Matricide ב – Israel Tatto Convention 2014 ב 8 בפברואר תהיה ההופעה האחרונה שלי כגיטריסט של Matricide בתור חבר להקה.
ההחלטה לעזוב הייתה אחת ההחלטות הקשות ביותר שלקחתי בחיי. אני לא עוזב בהרגשה רעה או בגלל חיכוכים אישיים. כל חברי Matricide בעבר ובהווה הם מהאנשים היקרים לי ביותר ואני מסתכל עליהם כאחים שלי. באמת. חלק מהמשפחה שלי. זה מה שהפך את ההחלטה לכל-כך קשה… הגעתי לשלב בחיים שבו אני רואה את העתיד והכיוון המוזיקלי של הלהקה בצורה שונה משאר החברים. אני חושב שההישארות שלי בלהקה רק תעכב אותם מלאן שהם רוצים להגיע ובצורה שהם רוצים להגיע – ולכן החלטתי לעזוב.
2013 הייתה אולי השנה הכי טובה שהייתה לי בחיים. התחתנתי, היה לי טור באירופה של שבועיים עם החברים מ Orphaned Land, Klone ו – The The Mars Chroniclesהשבועיים הכי טובים שהיו לי בחיים, והוצאנו סוף סוף את יצירת המופת. When Random Turns To Fate
אני מרגיש שסגרתי הרבה מעגלים השנה הזו מבחינת הלהקה. אני גם מרגיש שמיציתי ואין לי יותר כ"כ מה להגיד תחת המסגרת הזו. מה זה אומר על העתיד של Matricide? רק טוב. תאמינו לי. אמנם לי אין כ"כ מה להגיד – אבל – שמעתי בחזרות האחרונות את מה שלהם יש להגיד. וזה מדהים. יש המון למה לחכות כדי לשמוע מה החבר'ה מבשלים לכם. אני בעצמי לא יכול לחכות לשמוע מהם מוזיקה חדשה. הפעם כמעריץ. הלהקה תמשיך לכתוב ולהופיע ולצאת לסיבובי הופעות בחו"ל (פרטים בקרוב) רק בלעדיי. אני מקווה להגיע מדי פעם בתפקידי אורח – אבל כבר לא בתור הגיטריסט של. Matricide
אם אתם רוצים עוד לראות אותי בפעם האחרונה עם האחים שלי על הבמה בתור הגיטריסט של Matricide אז נתראה ב-8 בפברואר. אלו מכם שעדיין רוצים לשמוע ממני מוזיקה – אני מתכנן להמשיך ולשחרר. תמשיכו ולעקוב ולהתעניין – אני אפתח את ה Soundcloud שלי ברגע שארגיש שיש משהו ששווה להשמיע.