יוסי סאסי, גיטריסט להקת Orphaned Land לשעבר, ואומן סולו בהווה – מגייס כספים לטובת אלבום סולו חדש בקמפיין Headstart מגובה בתשורות.

ההודעה הרשמית:

" יוסי סאסי, חלוץ הרוק האוריינטלי, בקמפיין הד סטארט בדרך לאלבום חדש.
תוכלו לתמוך בפרויקט באתר הדסטארט.

יוסי סאסי מוכר ברחבי העולם באמצעות צליל הגיטרה הייחודי שלו הממזג מזרח עם מערב, רוק מתקדם עם מוזיקת עולם וכלים עממיים-אקוסטיים עם גיטרה חשמלית וירטואוזית מאין כמוה.
אחרי יותר מעשרים שנות יצירה כגיסטריסט להקת "אורפנד לנד", בלהקתו "יוסי סאסי בנד" וכמלחין ומפיק מוזיקלי לצד אמנים נוספים מהארץ ומהעולם, יוסי סאסי בדרך לאלבום רביעי.

האלבום החדש צפוי לצאת בשנת 2018, אך הפעם הוא תלוי בעיקר במעריצים ותומכים – לצורך ההוצאה לפועל של הפרויקט, יוסי סאסי והלהקה מבקשים את עזרת הקהל במימונו מראש. ההשקעה יכולה להשתלם בצורות שונות, ובין התשורות השונות שעומדות בפני התומכים אפשר למצוא שיעורים פרטיים בגיטרה עם סאסי, הרצאה שלו על מוזיקה בעולם הטכנולוגי, ואפילו הופעה פרטית של כל הלהקה אצלכם בסלון.

להקת יוסי סאסי הוקמה ופועלת מאז 2011. בתקופה זו הופיעה הלהקה בארץ ובעולם, יצאה לסיבובי הופעות בחו”ל והוציאה 3 אלבומים: Melting Clocks בשנת 2012, Desert Butterflies בשנת 2014 ו- Roots and Roads שיצא ב-2016 תחת שמה של הלהקה.
האלבום החדש והרביעי במספר, המשך ישיר לאלבומים הקודמים של ההרכב, אך עם הרבה שינויים לעומת קודמיו. האלבום יוקלט בסימן האוריינטל רוק אורקסטרה, זהו אנסמבל של תשעה נגנים, בחיבור המושלם בין מזרח ומערב, אקוסטי וחשמלי.

האלבום יוקלט בסוף ספטמבר באי סנטוריני שביוון. ים, ניתוק מהשגרה, סשנים לאורך כל היום, ג'אמים ספונטנים ועוד הם חלק מהתכנונים לשבוע שעל האי. כל הנגנים יוקלטו יחד, כתזמורת, ממש כמו בקונצרט קלאסי, עם מינימום עריכות, מינימום התערבות. מה שתשמעו זה מה שכל אחד ניגן, יחד עם כל הנגנים האחרים, על האי."