בצעד מפתיע, שני בכירים לשעבר בחברת התקליטים Roadrunner הודיעו כי הם מצטרפים לחברת התקליטים הגרמנית Nuclear Blast. הראשון הוא Monte Conner, סגן הנשיא ומנהל גיוס האמנים ב Roadrunner לשעבר, שהיה אחראי להחתמתן של להקות כגון Sepultura, Slipknot ו Type O Negative בחברה.

Conner הודיע כי בשותפות עם Markus Staiger, בעלי חברת Nuclear Blast, היא ינהל את חברת Nuclear Blast Entertaiment שתפעל בארה"ב, ותפעל עם הסניף המקומי של החברה. Conner הודיע כי החברה תודיע על הלהקה הראשונה שהחתים בה בתקופה הקרובה.

יוצא אחר של Roadrunner הוא Mark Palmer, שניהל את הסניף הבריטי של החברה אשר נסגר לאחרונה, Palmer הצטרף בעצמו ל Nuclear Blast וינהל את הסניף הבריטי החדש של חברת התקליטים.

Conner מסר הודעה רשמית בעניין:
"מה ש Markus Staiger והצוות המוכשר שלו עשו ב 25 שנה האחרונות זה הישג רציני, והכול קרה כמעט במקביל לזמן שלי ב Roadrunner. אני מאד מרוצה מהחיבור לצוות כזה של אנשים מוכשרים שעובדים כה קשה, ומחכה כבר לשחק תפקיד בהתפתחות של ענקית המטאל הבין לאומית הזו. אני מקווה גם לשפר וגם להרחיב את כל הדברים הנהדרים שהם כבר עשו עם החברה, במיוחד בכל מה שקשור לשוק האמריקאי. אני מרגיש ש Markus ואני יכולים להיות כוח בלתי ניצן לעצירה במטאל ומחוץ לו, ועכשיו כשחברי הוותיק Mark Palmer נכנס לעניינים בארה"ב, זה כבר מרגיש כמו להיות בבית"