ותיקי המטאל מלודי הישראלים Desert הודיעו על תאריך יציאת אלבומה החדש של הלהקה ופרסמה את העטיפה ורשימת השירים באלבום.

האלבום- Never Regret ייצא רשמית ב 30 למרץ 2015 דרך Raven Music.

כל התומכים שתרמו להוצאת האלבום דרך קמפיין המימון של הלהקה באתר "אינדיגוגו" – יקבלו את החבילות חודש לפני תאריך היציאה הרשמי של האלבום.
סינגל ראשון לשיר Assassin’s Fate ייצא ב 13 לנובמבר בפורמט של ליריקס וידאו ויהיה זמין לרכישה במקביל דרך iTunes ושאר חנויות דיגיטליות (השיר מבוסס על משחק המחשב הידוע Assassin’s Creed, שפרק חדש בו צפוי לצאת באותו תאריך).

האלבום, שיוצא ארבע שנים לאחר יציאתו Star Of Delusive Hopes המצליח, שקיבל ביקורות נלהבות ברחבי העולם, הוקלט ומוקסס בארץ ב A.G. Studio בתל אביב על ידי אלכס זבולון.

עטיפת האלבום בוצעה, כמו אלו שקדמו לה נעשתה על ידי האמן ברזילאי Jobert Mello (SledgeHammer Graphix) שאחראי לעטיפות אלבומים ללהקות כגון Sabaton, Primal Fear Grave Digger, Leave’s Eyes ואחרות.

באלבום מתארחים מספר אמנים מוכרים מהארץ ומחו"ל:

Ralf Scheepers
(Primal Fear, ex-Gamma Ray)
שירה

Infy Snow
שירה

Alex Zvulun – The Fading
גיטרה

Merry Ann Genin
כינור

רשימת השירים באלבום:
1. Chasing The Prey
2. Assassin’s Fate
3. Son Of A Star feat. Alex Zvulun
4. The Wolf’s Attack
5. Never Regret
6. The Road To You (feat. Infy Snow and Alex Zvulun)
7. 1812 (feat. Ralf Scheepers)
8. Flying Dutchman (feat. Merry Ann Genin)
9. Final Journey
10. Imperial Eagle
11. Invincible

אלכסיי, סולנה של הלהקה מספר:

"אני באמת מתרגש, סוף סוף אנחנו יכולים להציג את התוצר הסופי של עבודה רבה ואינטנסיבית, שארכה לא מעט זמן. 11 השירים באלבום הזה מרחיבים את האופקים של הסגנון שעיצבנו באלבום הקודם ולוקחים את האלבום החדש צעד קדימה.
11 שירים עוצמתיים, אפלים, כבדים, עם פזמונים בומבסטיים ואפיים שנכתבו עם יצירתיות ותשוקה אמיתיות – וברמה גבוהה יותר, בגרות מוזיקלית וקונספט מוצק יותר מאלו שבעבר.
האלבום מכיל גיטרות כבדות ורועמות, קלידים אפיים ושירה מורכבת יותר שמגובה במקהלות – וזה רק ניסיון שטחי לתאר את הסאונד פה. זה משהו שצריך לשמוע כדי לחוות ולהבין. מבחינת קונספט, האלבום הזה ממשיך לפתח נושאים על גבורה ומאבק על חירות וצדק על ידי סיפורים דרמטיים שמבוססים על דמויות היסטוריות ובדיוניות.

הכינו את עצמכם לחוויה שטרם קיבלתם מ Desert!"